Épp nincs meg a szükséges 1.30-as odds a hazaira, így nincs mese, be kell vállalni a -1-es AH-t. Nem mintha nem bíznék benne, mert én a Newcastle-t sokra nem tartom. Bevallom, ezt a Newcastle-t nem is szeretem. Nem sok szerethető van benne, nem játszik szép focit. Sok a sérült játékos, nincs Lejeune és Yedlin, mindkettő kezdene hátul alapesetben, nincs Atsu, nincs Carroll, és nincs Joelinton és Saint-Maximin sem, így a kreatív zóna is foghíjas. Nem mintha annyira a kreativitás jellemezné a szarkákat. Almirón jó srác, ő az MLS-ben csillogot egy remek, támadás-orientált Atlantában, de ez a PL, ráadásul itt a Newcastle nem domináns csapat, itt nincs 20-30 helyzet meccsenként. Az Arsenal elleni 1-0-ás pofon után a frissen feljutott Norwich City is megmutatta a Newcastlenek a Chamiponship felé vezető utat. Én semmit sem látok ebben a csapatban, ami egy Tottenhamre veszélyes lehetne. Kane-ék ha nem is simán, de végül magabiztosan megverték a Villát. A Villa a meccs végére alaposan fel lett őrölve, ott a 80. perctől nem túlzás, percenként ajtó-ablak ziccere volt a Tottenhamnek. Jó erőben a sarkantyúsok. A Man. City otthonából pontot vittek el, szintén komoly eredmény. Dele, meg egy-két srác bajlódik sérüléssel, de azért ez egy bitang erős együttes. Szerintem Kane büntetőt is ki fog harcolni a töketlen Scharék ellen, talán többet is. Nálam ez nagyon sima hazai siker, én a KO-t is vizionálom, ilyen 5-6 gólt is simán látok a két csapat között, ha a Tottenham nem szórakozza el a ziccereit.

Tottenham - Newcastle United: Ázsiai hendikep - Asian Hendikep tipp