Hosszú idő után francia csapatokat is láthatunk küzdeni tétmérkőzésen, jelen esetben a francia kupa döntőjének keretein belül a Stade de France stadionban. A mérkőzésre adott szorzók remekül mutatják az erőviszonyokat, a Paris SG fölénye óriásinak tűnik aktuális ellenfelével szemben. A két csapat március közepén játszott utoljára téttel bíró meccset így a felkészülési meccsekből lehet valamilyen következtetést levonni, illetve március előtti bajnoki meccsekből ahol a PSG hatalmas előnnyel vezette a bajnokságot és aligha lehetett volna elvenni már tőlük a bajnoki aranyat, amíg a St. Etienne rég nem látott pocsék szezon után csak a 17.helyen vonult kényszer pihenőre. Akármilyen gyengécske ellenfelekkel is kezdtek a Párizsiak a felkészülés alkalmával, a 9:0-ra megnyert Le Havre elleni meccs vagy a Beveren elleni 7:0, de még a Celtic elleni 4:0 is idesorolható, egy kicsit félelmetes eredmények ezek, ráadásul úgy, hogy Tuchel félidőben mindig sorcserét eszközölt hogy a lehető legtöbb játékosa játékba tudjon lendülni. Neymar, Icardi, Mbappe trió egy rakat gólt hozott össze, öröm nézni ahogy élvezik a játékot ez pedig valljuk be nem sok jót jelent a St. Etienne számára. A PSG szépen szisztematikusan egyre erősebb ellenfelekkel játszott és játszik, a Celtic után most jön a St. Etienne elleni francia kupa finálé amit szerintem simán hoznak, ami remek felkészülés lehet a Lyon elleni ligakupa döntőre, ami pedig az Atalanta elleni Bajnokok Ligája meccsre lehet jó felvezető. Szépen a megtervezett mederben haladnak a dolgot, szerintem nem lesz kegyelem és mindkét félidőben kijön a csapatok közötti nagy minőségbeli különbség. Tipp: 4-0

Paris SG - Saint-Étienne: A Paris SG nyeri mind a két félidõt - Igen/Nem tipp