Mindenképp akartam fog(ad)ni valamit erre a meccsre, mivel itt a guru nevű játék kínálatában sem lapokra, sem büntetőkre nem lehet tippelni, maradnak a gólok. Első ötletem egy zsírosabb szorzójú Bordeaux gól volt a félidőre, 2.80-ért lehetett vinni. De beugrott, hogy mi van, ha nem jön. Mert közel sem tuti. Pedig én nagyon úgy érzem, hogy a mindenki által alábecsült hazai csapat megráncigálja az oroszlán bajszát. A Bordeaux idénye eddig kuka, és igazából ha teljes lenne a keret, akkor sem lenne favorit. Tele van covid-pozitív játékossal a keret, vannak sérülültek, eltiltott játékos, ANK-ra utazó játékosok, szóval magyarán: van baj. Nézegettem lehetséges kezdőcsapatokat egy-két portálon, mindkét helyen jósoltak több olyan null kilométeres srácot a kezdőbe, akik még nem játszottak idén bajnokin. Szóval annyira egységes hazai csapatot nem várok, és a védekezést illetően az eddig sem működött. A Bordeaux rengeteg gólt kapott, sokszor ki lett tömve a csapat, viszont közben a lőtt gólok száma az meg teljesen rendben van. Ha csak a lőtt gólok számát néznénk, EL indulás lenne a cél, így viszont, hogy a kapott gólok is számítanak, így pedig a kiesés ellen küzd a csapat. Nem mindegy. Szóval elöl-hátul gólképes együttes. Szerintem benne van, hogy a Marseille picit magas lóról tekint le, és komolyan meglepi a hazai együttes. Viszont az is benne van, hogy én tévedek, és a Marseille tényleg érvényesíti a mezőnyfölényt, amit várni lehet. Azért elnézve a két csapat kezdőjét, ég és föld a különbség. Ráadásul a Marseille-nél elvileg a kulcsemberek egytől egyig játszhatnak, szóval egy jó 0-2, 0-3 akár mér félidőre elképzelhető. Én azt mondom, egyszer zörög a háló félidőig, de bízom benne, hogy minimum kétszer is.

Bordeaux - Marseille: Gólok száma az első félidőben - Ázsiai - Asian Over/Under tipp