Talán nem sokat tévedünk, ha azt mondjuk, hogy Feliciano Lopez (ATP 63.) pályafutását a londoni Queen's füvén szerzett tornagyőzelme hosszabbította meg még legalább egy évvel, mivel így a 37 éves játékos a top100-ban találhatja magát egy jó ideig és ez a következő tornákon főtáblás indulásokat eredményezhet.

Az említett bravúrján kívül, a spanyol játékos eléggé szürke idényt hozott össze és ezt nem ártana ismét egy sikeresebb meneteléssel legalább megszakítani, de erre a bukmékerek nem sok valószínűséget látnak a Hubert Hurkacz (ATP 41.) elleni mérkőzésén.

augusztus 21., szerda

A 22 éves lengyel ellenfele a Dubaiban és főleg Indian Wellsben elért negyeddöntőjével vonzotta magára a figyelmet, amelyet egy nyolcaddöntő követett Madridban, negyeddöntő Eastbourneban és másik nyolcaddöntő Montrealban. A Wimbledonon még Novak Djokovictól is szettet tudott rabolni.
Feliciano is és Hubert is az amerikai torna első fordulójában három játszmás meccsre voltak kényszerítve ellenfeleik által, de ez elméletileg inkább a spanyol szempontjából hátrányos helyzetkép. Ez lesz kettőjük első egymás elleni mérkőzése.

Néhány szorzó a mérkőzésre

• Hurkacz nyer. 2-0-ra 2.32, 2-1-re 3.75
  • Loper nyer: 2-0-ra 5.00, 2-1-re 5.60
  • Játékok száma: 21.5 Felett 1.42, 21.5 Alatt 2.85
  • Szettek száma: 2.5 Felett 2.30, 2.5 Alatt 1.61

Fogadj itt a mérkőzésre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.08.21. (09:33).