Nehéz ellenfelet kapott az első fordulóban, de az utóbbi időben elkönyvelt jó eredményei bátoríthatják Bondár Annát, hogy a Grand Slam-bemutatkozása alkalmával a legjobbat hozza ki magából.

A magyar játékos (WTA 92.) szépen kezdte a 2022-es idényt Ausztráliában és a felvezető Melbourne-i tornán a selejtezőkből indulva a nyolcaddöntőig jutott. Menetelését egy Katerina Siniakova elleni győzelem is ékesítette és az utolsó tizenhat között egy gémre volt attól, hogy döntő játszmában Anastasia Potapovát is verje. Ezt követően egy hetet szünetelt és a Grand Slam-torna első fordulójában egy másik orosz Anastasiával, ezúttal Anastasia Pavlyuchenkovával (WTA 11.) mérkőzik meg. A tavalyi Roland Garros döntősének hatalmas rutinfölénye van, hiszen csak az Australian Openen háromszor volt negyeddöntős, de idén nem lépett még pályára, így már két és fél hónap telt el legutóbbi hivatalos meccsétől. Ez a hosszas szünet kissé kérdésessé teszi játékformáját és számíthat is majd a kimenetelben.

Ne feledd, hogy az Australian Openes fogadásaiddal részt vehetsz egy 8 millió forintos Fogadás Bajnokságon és 1500 forintos ingyenes fogadásban is részesülhetsz.