A Serie A-ban a 16. forduló zárómérkőzésére kerül sor hétfőn a Cagliari és Lazio között. Mindkét csapat az élvonalba küzdötte fel magát, így még December közepén sem vehetnek vissza az iramból. Amennyiben, mindkét kapuban gól születik az első félidőben, tétednek több, mint négyszeresét zsebelheted be a William Hillnél.

Bár az Europa Liga csoportköreiben már búcsúznia kellett, a Lazio a Serie A harmadik helyével büszkélkedhet és egy győzelem esetén, három pontra közelítheti meg a éllovas Intert és Juventust. A Cagliari nem lesz előzékeny házigazda, mert az ötödik helyet foglalja el a tabellán és ha sikerül legyőzni a rómaiakat, egyenlíthetnék a negyedik helyen álló AS Roma pontszámait.

2017 októbere óta a két csapat összecsapásai legalább három gólosak voltak, így a tét mellet, a statisztika is alátámasztja a valószínűséget, hogy ez most sem lesz másképp.