A Tottenham Hotspur 24 éves csatára vezeti a góllövő listát a vb-n, Angliának meg nagy szüksége van rá kedd este.

Kane eddig 5 gólt szerzett az oroszországi tornán, kettőt Tunézia, illetve egy mesterhármast Panama ellen. Az utolsó csoportmérkőzésükön, Belgium ellen, pihentette őt Gareth Southgate, a nyolcaddöntőben viszont újra bevetik. Kedd este Anglia ellenfele Kolumbia lesz, a tét pedig a legjobb nyolcba való jutás.

Harry Kane (MTI/AP/Antonio Calanni)

A keddi nap első mérkőzésén Svédország és Svájc fog harcolni a negyeddöntőért, a továbbjutó az angol - kolumbiai párharc győztesével találkozik. A svédek legeredményesebb játékosa a védőjük, Andreas Granqvist, aki eddig két találatot szerzett, mindkettőt büntetőből.

Számos érdekes dologra fogadhatunk az Unibeten az utolsó két nyolcaddöntő alkalmából is.

Svédország - Svájc (16:00)   H: 3.10  D: 2.95  V: 2.75