Karolina Pliskova és Kristyna Pliskova is pályára lép a csehországi LiveScore Kupa alkalmával, de elég valószínű, hogy csak egyikőjük fejezi be győztesként mérkőzését.

A sokkal eredményesebb Karolinának (WTA 3.) a Fed Kupás csapattársa, Barbora Strycova (WTA 31.) lesz ellenfele, majd Kristyna (WTA 69.) ellen a tavalyi Roland Garros-döntős, Marketa Vondrousova (WTA 18.) fog kiállni az otthoni salak pályán.

Karolinának könnyebb dolga van a papírforma szerint, az eddigi öt egymás elleni mérkőzésből, négy alkalommal nyert Strycova ellen, ezekből háromszor szettvesztesség nélkül. Azt azért tudni kell, hogy a dohai torna óta nem játszott és nem is ez a borítás a kedvenc játékfelülete. Strycova kissé jobban be lehet melegedve, hiszen május végén már játszott két mérkőzést. Ez lévén első összecsapásuk a lassú borításon, talán nagyobb esély van egy izgalmasabb meccsre.

Szettek száma Felett 2.5 @ 2.50

Kristyna nehezebb helyzetben van még akkor is ha az ő ellenfele sem játszott a dohai torna óta. Az sem segít neki, hogy január közepéig kell visszanézni, hogy egy általa megnyert meccset találjunk. Vondrousovának sem volt ragyogó az idénykezdése, a tavalyi Wimbledon után lezárta a 2019-es idényét, majd a 2020-s szezont három győzelemmel és öt elveszített meccsel kezdte. Mégis, abban nincs kétség, hogy ő a favorit, amit az is alátámaszt, hogy eddigi egyetlen egymás elleni mérkőzésüket két játszmában nyerte 2017-ben Bielben.

Fogadj itt a mérkőzésekre!

Az oddosk az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.06.03. (07:50).