Mikor először rápillantottam erre a meccsre, ki akartam hagyni, aztán változtattam a véleményemen. Hibáztam volna?

2020 nov 22. 15:00 Közvetítés: UnibetBet365
Tipp: Inter góljai 3,5 alatt + Torino góljai 0,5 felett
1.94

Kizsigerelt játékosok

Eredeti ötlet az volt, hogy a Napoli - Milan meccsre készülök fel, aztán eszembe jutott pár dolog az Inter - Torino kapcsán. Bajnokok Ligája, válogatott szünet, gyengébb védekezés, offenzív játék és a sérülések. Bontsuk ki közösen ezeket a szavakat. A következő héten a Real Madrid ellen játszik Antonio Conte együttese. Hazai pályán minimum egy pontot kéne szerezniük ahhoz, hogy legalább még az Európa Ligába való továbbjutás megmaradjon, győzni kéne, ha a BL-ben akarnak továbbjutni.

Nem egyszerű, de ehhez még érdemes hozzácsapni azt, hogy Sensi, Brozovic és Kolarov nem bevethető. Utóbbit annyira nem bánja Conte, de fogytán a keret. Sokan most tértek vissza a sérülésükből, Skriniar alig van meccsben, Lukaku pedig azért sérült meg, mert nem tudott pihenni. Alig, hogy visszatért a belga óriás, már két válogatott mérkőzés várt rá, itt pedig rá is térhetünk a következő problémára: kezdő nagyobb többsége a válogatott szünet alatt sem pihent. Torino (és Real Madrid) elleni várható kezdő:

• Samir Handanovic: majdhogynem egyedüliként, tudott pihenni
  • Milian Skriniar: alig tért vissza, rögtön válogatott behívó és 2x90, illetve egy 120 perces őrület várt rá Szlovákia nemzeti tizenegyében (ahol öngólt vétett a hajrában)
  • Lautaro Martínez: Vidalhoz hasonlóan, 20 ezer kilométer utazás, 2 válogatott meccs, majd irány vissza Milánóba

Jól látható, hogy a kezdőből mindössze ketten nem léptek pályára, többiek mind utaztak, folyamatos tesztelésnek voltak alávetve, sok-sok meccset játszottak, nem tudtak regenerálódni, pedig az előző szezonjuk még alig ért véget. Gyakorlatilag az Inter kerete túl van pörgetve, eddig is problémát jelentett a védekezés, nem tudom, hogy egy fáradt Skriniar - de Vrij - Bastoni trióval mennyire lesz meg a fegyelem hátul a Torino és a Real Madrid ellenében.

Egy gól kéne

Marco Giampaolo nem aratott osztatlan sikert Milánó másik felében, hamar megbukott a Milan kispadján. Előtte a Sampdoriával viszont okozott kellemetlen perceket a nagyobb csapatoknak, most is ebben bízom. Nem kell gólokkal nyernie a Torinónak, mindössze egy találat elég tőlük, illetve az, hogy ne kapjanak háromnál több gólt (tavaly 3-1-re kaptak ki Milánóban). Erre 1.94-es szorzó szerintem eléggé jó, bátrabbak próbálkozhatnak 3.30-ért a vendég dupla eséllyel, ha meggyőzte őket az Interről írt bekezdés. Nem akarom felesleges ragozni, itt minden arra van kihegyezve, hogy az Internél fáradt a keret és fontos meccsek várnak rájuk.