Ha kissé nehezen is, de mindkét csapat teljesítette a továbbjutást, most már a csoport első helye a tét. Mennyi esélye van rá az Internek?

2021 dec 7. 21:00
Tipp: Real Madrid vagy döntetlen + 3,5 gól alatt
Unibet
1.98

Rutin és szenvedés

Eddig Simone Inzaghi és Carlo Ancelotti három mérkőzésen mérte össze erejét, mind a három találkozót Ancelotti csapatai nyerték. Foglalkozzunk kicsit a milánói meccsel, ahol a Real Madrid 1-0-ra verte az Intert egy küzdelmes meccsen. A spanyolok defenzív mentalitással vágtak neki a mérkőzésnek, ennek köszönhetően az Inter került fölénybe, kellettek Courtoistól a bravúrok, hogy 0-0 maradjon az állás.

Már azon a találkozón is megmutatkozott, hogy a Real Madrid által használt 4-3-3 nem működik jól egy 3-5-2-es rendszerrel szemben. Ancelotti szerencséje, hogy a spanyol bajnokságban elvétve játszanak így a csapatok, de akkor az Inter ellen egy gyötrelmes találkozó kellett a sikerhez. Ha megint ugyanazt az elképzelést akarja megvalósítani, mint Milánóban, akkor megint szenvedős lehet a 90 perc.

A spanyolok részéről azonban pozitívum, hogy Ancelotti azon a meccsen már a félidőben képes volt változtatni. Ezeket a megoldásokat majd valószínűleg alkalmazza a madridi meccsen is, viszont közel sem biztos, hogy ez magabiztos sikert eredményez. Azt gondolom, hogy a Real Madrid jelenleg van olyan formában, hogy hazai pályán nem fog kikapni, Ancelotti óvatos lesz. Ennek kapcsán a 3,5 gól alatti opció önmagában már nem rossz, de mi ezt megoldjuk az 1X-szel, így közel duplázós szorzót lehet összehozni.

A madridiaknak nem érdeke, hogy egy adok-kapok meccs kialakuljon, míg Inzaghiék ha kinyílnak hátul, akkor a Real Madrid bevihet egy kontrát, amivel le is zárhatja a mérkőzést. Courtois ihletett formában van, képes lehet ez a Real Madrid megint kapott gól nélkül lehozni az Inter elleni meccset, hiába rugdossa hármasával a gólokat az olasz ligában az Inter.