Betfair befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milyen befizetési eszközökkel tudod feltölteni a Betfair számlád, és hogyan utalhatod ki a nyereményed? Mekkora a minimális összeg, és mennyi a maximum? Ezekről találsz az alábbiakban egy kis infót.

Működő befizetési eszközök:

Skrill/Neteller
- minimum összeg (Skrill - HUF): 3000 Ft
- minimum összeg (Neteller - EUR): 15 euró

Revolut Visa
- minimum összeg: 1900 Ft/5 euró

Wise kártya (eurós)
- minimum összeg: 1900 Ft/5 euró

Bankkártyás befizetés (Visa/Mastercard/Maestro)
Megjegyzés: ellenőrizd, ha működik vagy sem számodra. Ha sikerült befizetned, akkor a kifizetésnél sem kellene gondod adódjon.
- minimum összeg: 1900 Ft

Nemzetközi bankkártyás befizetés (Visa/Mastercard/Maestro)
- minimum összeg: 5 euró

Működő nyereményfelvételi lehetőségek:

Skrill/Neteller

Banki átutalás

Revolut Visa / Wise (eurós) bankkártyák

Ajánlott fizetési mód

Amennyiben rendelkezel Revoluttal (Revolut útmutató), vagy Wise eurós kártyával, akkor ezek a leghatékonyabb, leggyorsabb feltöltési metódusok, és a kifizetés is oda történik.

Javasolt cikk: Hogyan töltsd fel számlád egy online fogadóirodánál 2023-ban?

Segíts, hogy segíthessünk!

Szeretnénk egy minél pontosabb, részletes útmutatót nyújtani sportfogadó közösségünk számára, ezért szükségünk van a segítségetekre is.
Ha bejegyzéseinkben találtok olyan információt, melyet meg tudtok cáfolni, akkor nyugodtan jelezzétek, egészítsétek ki, hogy mi működik, mi nem, mekkorák a limitek (minimum/maximum) nálatok, milyen egyéb lehetőségek léteznek stb.

Ezen kívül osszátok meg tapasztalaitokat. Nektek, hogy sikerült feltölteni betfaires számlátok? Hogyan, milyen módon igényeltétek a nyereményt? Bármilyen infó jól jön.

Köszönjük előre is.  :ok:

Eurós Betfair-re a minimum befizetés Neteller-ről 15 euró.


Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 18, 2023, 11:22:46Eurós Betfair-re a minimum befizetés Neteller-ről 15 euró.

És mūködik problémamentesen, igaz?

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 18, 2023, 13:55:44És mūködik problémamentesen, igaz?

kifizetés még nem volt, de a többi működik
próbálom tanulni a tőzsdézést
:)

Sziasztok,

Megkérlek benneteket, hogy amennyiben tudtok akkor csatoljatok képeket a be-, valamint a kifizetési metódusokkal, amiket Betfairnél találtok.

Ezen kívül, mostanság ti mivel töltöttétek fel a Betfair számlátokat? És hogyan igényeltétek a nyereményt?

Köszi előre is.

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 18, 2023, 18:31:38Sziasztok,

Megkérlek benneteket, hogy amennyiben tudtok akkor csatoljatok képeket a be-, valamint a kifizetési metódusokkal, amiket Betfairnél találtok.

Ezen kívül, mostanság ti mivel töltöttétek fel a Betfair számlátokat? És hogyan igényeltétek a nyereményt?

Köszi előre is.


Képet hogyan lehet ide tenni ?
Mert csak a link sikerül

Kattints a "Válasz" gombra. Idézésnél nem megy.

Így kell:

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 18, 2023, 21:31:09Idézésnél nem megy.
Megy idézésnél is, Előnézet gomb után már lehet csatolni képet.



Nekem a betfair(exchange)a kedvenc irodám.Bankkártyával szoktam be és kifizetni minden rendben volt de július az új törvény óta nem működik sajnos.Régebben visám volt ezeket a raiffeisen lecserélte maestro cardra semmilyen problémám nem volt a be és kifizetésekkel nyár előtt.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum augusztus 19, 2023, 05:18:29Nekem a betfair(exchange)a kedvenc irodám.Bankkártyával szoktam be és kifizetni minden rendben volt de július az új törvény óta nem működik sajnos.Régebben visám volt ezeket a raiffeisen lecserélte maestro cardra semmilyen problémám nem volt a be és kifizetésekkel nyár előtt.

Probáltad a bankkártyás befizetést? Visszadobta?

Javasoljuk a te esetedben a Revolutot.

Igen ahogy írtam is július óta nem működik.Most is megróbáltam azt írja bankod visszautasította a tranzakciódat(raiffeisen). Revoluttal nem igazán vagyok képben.Egyenlőre marad a pro meg a a papíros...

Ha esetleg meggondolnád magad, akkor itt egy kis segítség: Revolut útmutató

Mi is tudunk segíteni Revolut használatban.  ;)