A Dinamo mint már múltkoriban említettük nagyon jól, magabiztos győzelemmel nyitotta az új szezont a Bajnokok Ligája első körében mikoris izlandi ellenfelét 5:2-es összesítéssel ütötték ki Orsicék. Az ezt követő bajnoki nyitány viszont hidegzuhanyként hatott a csapatra. Szerencse a szerencsétlenségben hogy a mutatott játékkal nem volt gond, csupán azt az egy apró hibát leszámítva hogy nem voltak képesek gólra váltani a helyzeteiket. A gól nélküli félidő után a második félidőben 13:2-es lövési mutatóval zártak és kaptak ki 0:2-re ami sokatmondó statisztika. Nem volt szerencséjük, hazai pályán azért ez kínos vereség, ami ma minden bizonnyal extra motivációt és erőt fog nekik adni ciprusi ellenfelük ellen már ha a BL csoportkörbe jutás és az ezzel járó zsáknyi pénz nem lenne kellő motiváció. Négy nappal a Slaven elleni mérkőzés után tehát itt a javítási lehetőség, ki kell szolgálni a közönséget és egy hasonlóan könnyed sikert aratni a már megerősített kerettel mint a Valur ellen tették azt a bizonyos utolsó 2-3 percet leszámítva. Ciprusi ellenfelüknél jóval jobb kerettel bírnak, akik egyetlen tét meccset játszottak eddig a szezonban, pont egy hete tudták büntetők után elhódítani a ciprusi szuperkupát. Lang Ádámék csak most csatlakoznak be a Bajnokok Ligája küzdelmeibe, de könnyen lehet hogy ez a végállomást fogja jelenti nekik.

Magabiztos hazai győzelmet várok és vártam korábban is, amit csak megerősített bennem a pár nappal ezelőtti Zagrebi baki. Ha továbbjutnak akkor jöhet a Legia Varsó akiket szintén lelehet gyűrni.

Félidei vezetéssel fűszerezem mert a sima győzelmük elég alacsony oddson pakolható.