Lorenzo Sonego első győzelmét szerezheti meg Aslan Karatsev ellen, miután eddigi két mérkőzésüket elveszítette.

Lorenzo Sonego (Fotó: FRANCESCO PANUNZIO / Shutterstock.com)

Salakon az idén csak 8:8-as a mérlege az olasz játékosnak (ATP 63.), viszont orosz ellenfele (ATP 40.) csupán egy meccset nyert meg 2022-ben a lassú borításon és hatot elveszített. Emellett, az utóbbi hónapok helyzetképe is Lorenzonak kedvez, ugyanis a Roland Garroson elkapott egy harmadik kört, majd a füves idényben Stuttgartban negyeddöntőzött és a Wimbledonon a harmadik fordulóig menetelt. Ezzel szemben, Karatsev mély hullámvölgyben van, a salakos idényben csak Rómában nyert egy meccset, a füves idényben pedig szintén csak egy győzelmet szerzett Mallorcaban.

Mindkét eddigi egymás elleni összecsapásaik kemény borításon zajlottak és mindkettőt az orosz játékos 2-1-es szettarányban nyerte. Az első mérkőzésük Dubaiban zajlott 2021-ben, a második pedig az idén Sydneyben és bár döntő szettet igényeltek összecsapásaik, tie-breakekre nem került sor.

július 12., kedd

Tipp Játék hendikeppel Sonego, Lorenzo -3.5 @ 2.20

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.07.12., 07:06.