Hugo Gaston és Marcos Giron eddigi gyenge idényüket szeretnék eredményesebbé tenni Németországban.

Hugo Gaston (Fotó: Sonia Alves-Polidori/Shutterstock.com)

Míg Hugo (ATP 72.) összesen csak négy meccset nyert 2022-ben, Giron (ATP 53.) hat mérkőzésen hagyta csak el a győztesként a pályát. Tudva azt, hogy az amerikai játékos még így is februárban elért egy elődöntőt Dallasban és egy negyeddöntőt Acapulcoban kemény borításon, mondhatnánk azt, hogy neki áll jobban a szekere, de az említett mexikói menetelése óta sorozatosan veszít. Bár a francia játékos nála gyengébben teljesített, nemrég a Miamiban zajlott Masters-tornán sikerült két kört nyernie, a második meccsén nem mást, mint a 2018-as bajnokot, John Isnert verte két játszmában. Tehát, Gaston pillanatnyi játékformája enyhén bíztatóbb.

Egyikük sem nyert még idén salakon, emiatt még indokoltabb, hogy utána nézzünk, hogy ki teljesített jobban az utóbbi években a lassú borításon. Ezen a téren Hugonak elég nagy fölénye van, főleg az elmúlt szezonban jegyzett eredmények szempontjából. A francia játékos harminckét meccset nyert és tizenhatot veszített 2021-ben salakon, az amerikai viszont ötöt nyert és ötöt veszített. Emellett, az is megjegyzendő, hogy Gastonnak nagyobb tapasztalata van ezen a típusú játékfelületen, mivel az évek során többet játszott salakon ellenfelénél. Nem könnyű ezen a meccsen a győztesre tippelni, de az a pár támpont, ami most számításba jöhet, inkább Hugo továbbjutását sejtetik.

április 26., kedd

Tipp Játék hendikeppel Gaston, Hugo -2.5 @ 1.93

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.04.26., 07:19.