Donna Vekic visszatért a reflektorfénybe miután azt a Kaia Kanepit győzte le, aki a címvédőt búcsúztatta. Ennek ellenére, a nyolcaddöntős ellenfele, Jennifer Brady esélyesebb nála a továbbjutásra.

Donna Vekic (Fotó: Rena Schild / Shutterstock.com)

február 15., hétfő

A horvát játékos (WTA 33.) már a 2019-es US Open negyeddöntője óta nem jeleskedett, de Melbourneben sikerült kiharcolnia a negyedik fordulót. Három játszmás győzelemmel kezdett Yafan Wang ellen, sima két játszmással folytatta menetelését Nadia Podoroska ellen, majd az említett Kanepit döntő szettben verte. Amerikai ellenfele (WTA 24.) sokkal meggyőzőbben száguld előre a versenytáblán. Egyik meccsén sem veszített négynél több gémet. Legyőzöttei Aliona Bolsova Zadoinov, Madison Brengle és Kaja Juvan voltak. Lehet, hogy van, aki úgy gondolja, hogy Podoroska és Kanepi jelenleg acélosabb ellenfeleknek számítanak, mint Brady eddigi ellenfelei, de ettől még Donna menetelése nem hatotta meg a bukmékereket. Nem kell megfeledkezni arról, hogy Jennifer a tavalyi újrakezdés óta hasonló borításon tornát nyert Lexingtonban, elődöntőzött a US Openen, Ostravaban és a felvezető melbournei tornán.

Ne feledd, hogy fogadásaiddal részt vehetsz az Australian Open fogadás bajnokságon, és emellett ingyen tippelhetsz is a melbournei összecsapásokra vonzó nyereményekért.

Fogadj az Australian Openre!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és következő időpontban voltak érvényesek: 2021.02.13. (14:20)