A Salzburgnak már az nagy siker lenne, ha valahogy kihúzná hosszabbításig.

A müncheni Allianz Arénában folytatja BL-nyolcaddöntős párharcát a Bayern München és Salzburg csapata.

Joggal bosszankodhattak az osztrák csapat játékosai a három héttel ezelőtti első felvonás után, ahol csak néhány perc választotta el a bikákat attól, hogy megnyerjék a meccset. Más szemszögből nézve nem rossz eredmény az az 1-1, mivel a találkozó összképe alapján alakulhatott volna sokkal rosszabbul is Camaráék sorsa.

A Bayern hazai pályán nem játszhat a szurkolói idegeivel, itt már nem igazán fér bele, hogy 89 percen keresztül rúgott gól nélkül álljon a csapat. Mint mindig, a gólképtelenség lehetősége most is fennáll, de arra azért jóval nagyobb az esély, hogy nem egy, hanem inkább több alkalommal fog megzördülni az osztrákok hálója.

Tippek, vélemények?

március 08., kedd

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022-03-07, 04:30