Már egy iksz is elég az Öreg Hölgynek a döntőbe jutáshoz.

Kedd este 20 óra 45 perctől Juventus - Inter a torinói Allianz stadionban, ahol az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóját játssza a két csapat.

Az egy héttel ezelőtti Milánóban rendezett első felvonást a Inter kezdte jobban, ugyanis Lautaro Martinez már a 9. percben vezetést szerzett csapatának. A korai vezetés okozta öröm nem tartott túl sokáig, mivel a mérkőzés 25. percében Ashley Young gondolta azt, hogy csapatának tizenhatosán belül kell Cuadrado frissen mosott mezét kiráznia, amit a spori tizenegyessel jutalmazott. Ahogy szinte mindig, a végrehajtó Cristiano Ronaldo volt, aki a léc alá bombázott labdájával kiegyenlítette az állást. A portugál klasszis nem sokkal később a meccset is eldöntő találatot szerzett, amihez a Nerazzurri magas szintű assistance szolgáltatását használta fel.

A vége: Inter - Juventus 1-2

Közel négyszeres szorzóért lehet tenni az Inter továbbjutását. Szerinted megérne pár lyukas garast?

Nincs fogadás döntetlenre Inter Milan @ 2.10

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2021-02-08, 07:30