Egy érdekes szelvényről számoltak be a Szerencsemix legújabb számában, a játékos két tippet választott, melyre 20 ezer forintos tétet rakott fel, és milliós lett a bevétele.

Halmaj község Borsod-Abaúj-Zemplén megyében található, Miskolctól mintegy 25 kilométerre északkeletre. Lakosainak száma 1799 fő, tehát akárki is adta fel ezt a szelvényt, a szomszédja miatt, már az egész falu erről beszélhet. Két meccset választott ki magának, a Legia Varsó - Gornik Zabrze találkozót, és az Estoril - Rio Ave összecsapást, mindegyikre 2:2-es pontos végeredmény volt a tippje. Meglehetősen specifikus és nehéz tippek, ezért nagy szorzót is adtak rájuk, 12-es és 15-ös oddsok formájában. A tétje 20 ezer forint volt, erre pedig jött egy 3.6 milliós nyeremény, mivel mindkét tipp bejött. De hogyan alakultak a meccsek?

A portugál bajnokság 3. fordulójában került sor az Estoril és Rio Ave találkozására, melyen az első félidőben 1:0-s hazai vezetést követően, jöhetett a második játékrész. Először egyenlített a vendég klub, majd előnyhöz jutott 2:1 formájában, végül a 80. percben egyenlített a hazai együttes, kialakítva a 2:2-es végeredményt. A másik tippje egy lengyel bajnokira szólt, és sokkal izgulósabban alakult, ugyanis a vendégek 2:0-ra vezettek, amire nem jött válasz egészen a 83. percig. Az egyenlítés, és a 2:2-es pontos eredmény kialakítása pedig a 92. percben következett be. Két merész, de jó tipp, gratula a szelvényhez és a nyereményhez kedves halmaji sorstárs!