Találatokban gazdag meccseket várt a fürdőváros egyik lakója, írják a Szerencsemix legújabb számában. Gondolta a focit gólra játsszák, és igaza lett.

Brazil és indiai labdarúgás hozta meg a sikert Magyarország legnépszerűbb vidéki üdülőhelyén, mi ez, ha nem globalizmus? A tippmixelő úgy gondolta, hogy a Mumbai City - Goa és Botafogo - Gremio találkozókon góleső lesz. Megérzésére 5 ezer forintot szánt, végül a kettes kötése nagyon csücskösen, de bejött. A brazilokkal semmi gond nem volt, összesen 7 találatot szereztek, amivel a 82. percre már meg is voltak. Végül a hajdúszoboszlói kolléga mellett a Gremio is örülhetett, hiszen 5:2-re nyert.

Az indiai focinál viszont nem ment minden simán, lehetett izgulás rendesen. Döntetlent játszott egymással a Mumbai City és Goa, az eredmény 3:3 lett, tehát jött a tipp. De hogyan? A rendes játékidő végén 2:2 volt az állás, még hiányoztak találatok, majd hazai oldalon Rowliin Borges volt eredményes a 90. percben, aztán a vendégek játékosa, Ishan Pandita a 96. percben talált be. Ezt a meccset és tippet már többször is temethette a szoboszlói fogadó, de végül ez is ült, és így 1.2 millió forintot nyert.