Az ausztrálok már az ATP Kupa legjobb nyolc csapata közé jutottak még a Görögország elleni csoportmérkőzésük előtt. Alex De Minaur (ATP 18.) kirobbanó játékformát mutatott eddig, ezért a Stefanos Tsitsipas (ATP 6.) elleni meccsét mindenki nagyon várja.

A 20 éves ausztrál srác Alexander Zverev, majd Denis Shapovalov ellen is szetthátrányból nyert méghozzá úgy, hogy mindkét összecsapás döntő játszmáját 6-2-re zárta. A tavaly három tornát nyerő Alex (Sydney, Atlanta, Zhuhai) nagyon elemében látszik a hazai közönség előtt, viszont Stefanos ellen öt próbálkozásból egyszer sem tudott nyerni.
A görögök, mint ahogyan az sejthető volt, nem állnak fényesen a harmadik forduló előtt, hiszen az F-csoport utolsó helyét foglalják el. Tsitsipas ugyanazzal a két ellenféllel csapott eddig össze, viszont Shapovalovtól két játszmában kikapott, Zverevet pedig két játszmában verte.

Fogadj ITT az összecsapásra!

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2020.01.06. (13:05).