A Wimbledonon negyeddöntőig eljutó David Goffin nekivág a második kemény pályás idényrésznek.

David Goffin (Fotó: lev radin/Shutterstock.com)

Elégedetlen lehet a belga játékos (ATP 60.) az idei mérlegére a hasonló játékfelületeken, mivel nyolc győzelem mellett tíz vereséget is jegyzett. A helyzeten már első washingtoni meccsén javíthat, mert ellenfele, Jack Sock (ATP 105.) mostanában gyakran az alacsonyabb szintű Challenger-tornákon indul. Emiatt nem igazán releváns, hogy az ő idei kemény pályás mérlege jobb a belgáénál (8/6). Jack már Atlantában visszatért az említett játékfelületre, de honfitársa, Tommy Paul 6-1, 6-1-re verte az első meccsén. A papírforma szerint a negyedik egymás elleni összecsapásukon is Goffin bizonyulhat jobbnak, a belga teniszező még játszmát sem veszített utóbbi két meccsükön.

augusztus 02., kedd

Tipp Játék hendikeppel Goffin, David -1.5 @ 1.80

Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2022.08.02., 07:32.