A páros versenyszám specialistája, Jamie Murray egy zárt kapus tornát agyalt ki honfitársai számára, amelyen testvére, Andy Murray is indulni fog.

A mérkőzések a Roehampton-i National Tennis Centre kemény borítású pályáin fognak zajlani. A háromszoros Grand Slam-bajnok Andy már a tavalyi év novemberétől nem játszott hivatalos teniszmeccset. Október végén sikerült hosszú idő után tornát nyernie Antwerpenben (Stanislas Wawrinkát győzte le a döntőben), majd a hollandok elleni Davis Kupa-találkozó alkalmából lépett egyszer még pályára. A bemutató jellegű torna szimpla és páros versenyszámot is tartalmazn és 100,000 angol fontot remélnek összegyűjteni jótékonysági célból. A Murray-testvérek mellett, többek között ott lesz Kyle Edmund (ATP 44.), valamint Daniel Evans (ATP 28.) is.