bet365 befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Milyen befizetési eszközökkel tudod feltölteni a bet365 számlád, és hogyan utalhatod ki a nyereményed? Mekkora a minimális összeg, és mennyi a maximum? Ezekről találsz az alábbiakban egy kis infót.

Működő befizetési eszközök:

Skrill/Neteller
- minimum összeg (Skrill): 1500 Ft / 5 euró
- minimum összeg (Neteller): 3200 Ft / 10 euró

Paysafecard
Megjegyzés: myPaysafe regisztráció szükséges!
- minimum összeg: 1500 Ft

AstroPay
- minimum összeg: 1500 Ft

Banki átutalás
- minimum összeg: 11.000 Ft

Bankkártyás befizetés (Visa/Mastercard/Maestro)
Megjegyzés: ellenőrizd, ha működik vagy sem számodra. Ha sikerült befizetned, akkor a nyereményigényléskor sem kellene gondod adódjon.
- minimum összeg: 1500 Ft

Nemzetközi bankkártyás befizetés (Visa/Mastercard/Maestro)
- minimum összeg: 5 euró

Működő nyereményfelvételi lehetőségek:

Skrill/Neteller

AstroPay

Paysafecard

Banki átutalás

Ajánlott fizetési mód

Talán a leggyorsabb befizetési mód per pillanat az AstroPayel való feltöltés. Rövid időn belül nyithatsz számlát (Így töltsd fel a bet365 számlád AstroPay által), feltöltheted az egyenleged magyar bankkártya által, ez az összeg pedig problémamentesen mehet a bet365-re. A nyereményt is igényelheted ugyanoda vissza.

Mivel akadhatnak gondok a Skrill egyenleg bankkártyával való feltöltésénél, ezért mi a Revolut -> Skrill -> bet365 útvonalat javasoljuk.

Revolut számla nyitása nagyon egyszerűen megoldható (Revolut útmutató), és bármikor feltölthető a kívánt összeggel (bankkártyánk segítségével is). Revolutról átutalással díjmentesen 1-2 óra alatt feltöltheted a Skrilles számlád, ez az összeg pedig már használható a szerencsejáték szolgáltatóknál (gambling), így a bet365-nél is.

Nyereményed igénylésekor pedig kikérheted az összeget a Skrillre, ha van Skrilles bankkártyád, akkor általa bármikor hozzáférhetsz egy ATM-nél az egyenlegedhez, vagy használhatod vásárlásaidkor, de ha nincs akkor igényelheted az összeget Skrillről banki átutalással, vagy vissza a Revolutodra.

Javasolt cikk: Hogyan töltsd fel számlád egy online fogadóirodánál 2023-ban?

Segíts, hogy segíthessünk!

Szeretnénk egy minél pontosabb, részletes útmutatót nyújtani sportfogadó közösségünk számára, ezért szükségünk van a segítségetekre is.
Ha bejegyzéseinkben találtok olyan információt, melyet meg tudtok cáfolni, akkor nyugodtan jelezzétek, egészítsétek ki, hogy mi működik, mi nem, mekkorák a limitek (minimum/maximum) nálatok, milyen egyéb lehetőségek léteznek stb.

Ezen kívül osszátok meg tapasztalaitokat. Nektek, hogy sikerült feltölteni bet365-ös számlátok? Hogyan, milyen módon igényeltétek a nyereményt? Bármilyen infó jól jön.

Köszönjük előre is.  :ok:

Befizetés Neteller ==> Bet365
min. 3200.-


#2 augusztus 17, 2023, 23:34:16, csucsu Ok: jav.
Alternatív befizetési lehetőség:

Wise => Neteller => BET365

 Magyar  bankkártyáról forint non-gambling ==>  Wise-ra

Wise átvált euróra fee: 0,875%

Wise  bankkártya  ==> Deposit Neteller euró fee: 2,5%

Neteller ==> BET365 euró fee: ingyenes ha eurós a fogadóiroda.

Ha a BET365 eddig forintos volt, meg lehet változtatni eurósra.


Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 17, 2023, 23:06:50Befizetés Neteller ==> Bet365
min. 3200.-

Tudnál csatolni erről egy képet?

Sziasztok,

Megkérlek benneteket, hogy amennyiben tudtok akkor csatoljatok képeket a be-, valamint a kifizetési metódusokkal, amiket bet365-nél találtok.

Ezen kívül, mostanság ti mivel töltöttétek fel a bet365 számlátokat? És hogyan igényeltétek a nyereményt?

Köszi előre is.


Sziasztok! Volt egy 30.000 Ft-os befizetési kredit bónuszom, itt a fórumon kértem segítséget, hogy csináljam. Ha valaki nem akarja totálisan szétvariálni, és nem kell azonnal a pénze, akkor ez 100%-osan működik. Regisztráltam a Paysafecard-ra, vettem a postán egy 5000-es és egy 25000-es kódot, azt feltöltöttem. A Betnél simán onnan fizettem be a 30000-et, megadta a bónuszt is. Átforgattam. Hétfőn reggel kiutaltattam banki átutalással, és keddre meg is jött a pénz. Nem tudom számít-e, OTP számlám van. Én is kaptam itt segítséget, remélem én is segítettem valakinek. :)

Szia!
Én próbáltam mindkettőt (Skrill, Neteller), de még oda sem engedett a kártyámról felutalni? Mi a megoldás?
És a Paysafecard? Ott sem működik az online feltöltés?

Köszönöm előre is!

Idézetet írta: Aquafresca Dátum augusztus 29, 2023, 12:48:19Szia!
Én próbáltam mindkettőt (Skrill, Neteller), de még oda sem engedett a kártyámról felutalni? Mi a megoldás?
És a Paysafecard? Ott sem működik az online feltöltés?

Köszönöm előre is!

https://www.sportfogadas.org/cikk/hogyan-toltsd-fel-szamlad-egy-online-irodanal-312.html

Skrill/Neteller esetén https://www.sportfogadas.org/cikk/Skrill_(Moneybookers)-68.html
Itt annyi trükk, hogy nem jelölöd be a "gambling" opciót, ha kártyával fizetsz be, és befizetés után átváltod az összeget Skrillen az exchange részlegen, onnan már szabadon felhasználhatóvá válik. Ezzel buksz egy kicsit a váltáson.
Másik lehetőség, hogy utalással fizetsz be a Skrillre. SEPA utalás, kicsi a díja. Revolutról utalva például teljesen ingyenes.

https://www.sportfogadas.org/cikk/igy-fizess-be-revoluttal

Paysafecardot online csak a pay-station.hu oldalon tudsz jelenleg vásárolni, nem tudom ha megéri a tökölést. Revolut és Skrill kombinációja a legjobb megoldás szerintem.

Sziasztok!

Volt párezer ft-om skrillen. Ma du. felraktam betre. Kb. 1 óra múlva visszament skrillre.

Volt már ilyen nálatok?


Mi lehet ez?

Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 31, 2023, 20:50:51Mi lehet ez?
A Skrill számlatulajdonos neve egyezik a bet365 számlán regisztrált adatokkal?

Paysafecardos regisztráció esetén azonos kell hogy legyen a bet365-ös felhasználó adataival? Pl. egyik barátom számlájára tudok feltölteni pénzt a saját paysafecardos adataimmal?

Idézetet írta: Rwilla Dátum szeptember 01, 2023, 05:04:34Paysafecardos regisztráció esetén azonos kell hogy legyen a bet365-ös felhasználó adataival? Pl. egyik barátom számlájára tudok feltölteni pénzt a saját paysafecardos adataimmal?
Elég biztos vagyok benne, hogy nem töltheted fel más számláját. Szerintem pont ezért ragaszkodnak a paysafe regisztrációhoz, különben elég lenne a feltöltőkód is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 31, 2023, 21:40:16A Skrill számlatulajdonos neve egyezik a bet365 számlán regisztrált adatokkal?

Nem ez volt a gond, a skrillem nincs hitelesítve, ahogy szeretnék, ezért dobták vissza.

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 18, 2023, 09:53:34Sziasztok,

Megkérlek benneteket, hogy amennyiben tudtok akkor csatoljatok képeket a be-, valamint a kifizetési metódusokkal, amiket bet365-nél találtok.

Ezen kívül, mostanság ti mivel töltöttétek fel a bet365 számlátokat? És hogyan igényeltétek a nyereményt?

Köszi előre is.

Üdv!
Nekem nem sikerül a befizetés, pedig Skrill-el próbáltam, de "payment declined" üzenettel elutasít mindig. Esetleg tudod, mi lehet az oka? Köszönöm!