Szeptember közepén egy fülöp-szigeteki sorstársunk ügyesen fogadott NBA-re.

Redditen jött szembe velem egy szelvény, melyen a Boston Celtics - Miami Heat párharc első mérkőzésére kötöttek fogadást. Érthető módon nagyon jól fizetnek kosárlabdában a döntetlen végeredmények, hiszen meglehetősen ritkán történik ilyesmi. Az alábbi szelvény tulajdonosa döntetlenre tippelt, és megfejelte még azzal is, hogy félidőben is döntetlen lesz az eredmény. Tippje bejött, két negyed után 55:55 volt az állás, majd a meccs végén 106:106 után jöhetett a hosszabbítás.

A dupla ikszre 101-es szorzót kínáltak, ami kisebb tétre is jól hozott volna, de a sportfogadó nem aprózta el a dolgot, mindjárt 10 ezer pesót, átváltva 64 ezer forintot tett. Leírása alapján a tét számára nem volt túl nagy, viszont nem szokott ekkora szorzókra fogadni, csak volt egy jó megérzése, ami végül forintban 6.5 milliós nyereménnyel járt. Weboldalunkon számos NBA-tippet és előzetest találsz, ha esetleg te is rámennél a milliókra!

Díjazzuk, ha aktív vagy weboldalunkon!
Kommentelj, vezess fogadási naplót, tippelj helyes a játékokban, légy a közösség része, és vedd ki a részed az SPF Klub által elérhető összegekből. További részletek ITT!