Nem jutott eszembe jobb cím, de arra lennék kíváncsi, hogy neked van olyan visszatérő vesztes fogadás, ami újra és újra megismétlődik, és már nagyon bosszant? Nyilván a bunda a legidegesítőbb, de például olyanra gondolok, hogy ritkán fogadsz döntetlenre, de mindig ilyenkor nyer az egyik csapat 3:0-ra, hogy közelébe se legyen az ikszes tippednek.

Nálam a következő szokott lenni, szerencsére nem mindig, csak ez a fogadási típus így szokott elmenni. Néhány mérkőzésen látva egy adott csapatot, úgy érzem, hogy gólt fog szerezni. Ehhez megnézem azért a kapcsolódó statisztikákat is, és hogy a támadó játékosok közül mindenki bevethető-e. Ezután az ellenfél védelme is érdekes nyilván, és ha mindezek után még egy jó szorzót is adnak arra, hogy a kiszemelt csapat gólt szerez, akkor fogadok rá. Az külön grátisz, amikor saját stadionjukban játszanak, mert nem véletlenül alakult ki a hazai pálya előnye elcsépelt kifejezés. Ha megnézed a statisztikákat, a bajnokságok többségénél a hazai győzelem 40-60% között mozogva dominálja a döntetlen és vendég sikert.

Szóval megvan, hogy hazai csapat szerez gólt. Biztos vagyok a tippben, ezért csak eredménykövető oldalon nézek rá néha, és azt látom az első félidő végén a szünetben, hogy 0:2 az állás, a hazaiak egyszer sem találták el a kaput. Eközben a bajnokság többi mérkőzésén már mindegyik otthon játszó klub betalált. Oké, ettől a ponttól fogva nézem a meccset, valami szottyadt streamen, és látom hogy vannak helyzetei annak a csapatnak, amelyik góljára tettem a pénzem. Lövések, sőt még kapufát is eltalálják, de egyszerűen minden kimarad, az xG számláló már füstöl, én is füstölgök, de várom a 90. percben, hogy mennyit mutatnak fel. EZAZ, 4 perc hosszabbítás, az rengeteg idő, végül aztán persze bukó, nem rúgtak gólt.

Neked mi a legidegesítőbb vesztes fogadás?
Vagy ha már vesztes, mindegy hogyan megy el?

100%-os első befizetési bónusz 500 RON-ig

Az első befizetésed a Betanónál akár 500 RON bónuszt is eredményezhet a sport és kaszinó részlegeken.