Jégkorong tippek és mérkőzések

Mérkőzés E Oddsok
Asia League
10:30 East Hokkaido Cranes - Tohoku Free Blades
 
Ausztria - EBEL
19:15 Dornbirn Bulldogs - EHC BW Linz  
19:15 EC-KAC - EV Vienna Capitals  
19:15 Fehérvár AV 19 - EC Red Bull Salzburg  
19:15 HC Innsbruck - EC Panaceo VSV  
19:15 HC Orli Znojmo - EC Graz 99ers  
Cseh 1. liga
17:30 SK Horacka Slavia Trebic v HC Benatky nad Jizerou
 
Csehország - 1st League
17:30 Třebíč - Benátky  
17:30 Třebíč - Benátky  
Csehország - Extraliga Playoffs
17:30 HC Plzeň - Oceláři Třinec  
17:30 PSG Zlín - Mladá Boleslav  
17:30 Vítkovice Steel - Mountfield HK  
18:00 Bílí Tygři Liberec - Karlovy Vary  
18:00 HC Pardubice - Kometa Brno  
18:00 Olomouc - HC Sparta Praha  
18:00 Rytíři Kladno - HC Litvínov  
Dánia - Metal Ligaen
19:00 Rødovre Mighty Bulls - Herlev Eagles  
19:30 Aalborg Pirates - SønderjyskE  
19:30 Odense Bulldogs - Esbjerg Energy  
19:30 Rungsted Ishockey - Frederikshavn White Hawks
 
Finnország - Liiga
17:30 Jukurit - Tappara  
17:30 JYP - HIFK  
17:30 KalPa - TPS  
Finnország - Mestis
17:30 Hermes Kokkola - RoKi Rovaniemi  
17:30 Kettera Imarta - Tuto Turku  
17:30 Kiekko-Vantaa - Hokki Kajaani  
17:30 KOO-VEE Tampere - KeuPa HT  
Franciaország - Ligue Magnus
20:00 Grenoble - Nice  
20:00 Scorpions de Mulhouse - Briançon  
20:15 Amiens - Anglet Hormadi  
20:30 Chamonix-Morzine HC - Angers  
20:30 Les Rapaces de Gap - Boxers de Bordeaux  
KHL
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk
Kanada - OHL
1:00 Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads
 
1:00 North Bay Battalion - Sudbury Wolves
 
1:05 Peterborough Petes - Saginaw Spirit
 
1:05 Windsor Spitfires - London Knights
 
1:30 Barrie Colts - Oshawa Generals
 
Kanada - WHL
4:30 Vancouver Giants - Everett Silvertips
 
Lengyelország - PLH
18:00 Aksam Unia Oświęcim - Naprzód Janów  
18:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
 
18:00 MMKS Podhale Nowy Targ - KH Zagłębie Sosnowiec
 
18:30 HC GKS Katowice - TKH Nesta Toruń
 
18:30 Lotos Pkh Gdansk - ComArch Cracovia Kraków
 
Magyarország - Erste Liga
16:30 HSC Csíkszereda - Ferencvárosi TC
 
Norvégia - GET-ligaen
19:00 Frisk/Asker - Narvik Ishockeyklubb  
Németország - 2. Bundesliga
19:30 Bad Nauheim - Crimmitschau  
19:30 Freiburg - Dresden  
19:30 Kassel - Landshut  
19:30 Lausitzer Füchse - Frankfurt  
20:00 Bayreuth ESV - Bietigheim  
20:00 Heilbronn - Kaufbeuren  
20:00 Ravensburg - Bad Tölz  
Németország - DEL Bundesliga
19:30 Augsburger Panther - Düsseldorfer EG
19:30 EHC Red Bull Munich - Eisbären Berlin
19:30 Iserlohn Roosters - Grizzly Adams Wolfsburg
19:30 Krefeld Pinguine - ERC Ingolstadt
19:30 Schwenninger Wild Wings - Fischtown Pinguins Bremerhaven
 
19:30 Straubing Tigers - Adler Mannheim
Oroszország - MHL
9:00 Snezhnye Barsy Astana U21 - Tyumenskiy Legion U21
 
13:00 Stalnye Lisy U21 - Chaika U21  
13:00 Tolpar Ufa U21 - Mamonty Yugry Khanty Mansiysk U21  
14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 - Irbis U21  
14:00 Lada Togliatti U21 - Reaktor Nizhnekamsk U21
 
15:00 Sarmaty Orenburzhya U21 - Sputnik Almetyevsk U21
 
Oroszország - VHL
13:30 HC Torpedo Ust-Kamenogorsk - Molot-Prikamye Perm (VHL)  
14:00 HC Saryarka - Neftyanik Almetyevsk  
14:00 Nomad Astana - Izhstal Izhevsk  
Svájc - NLA
19:45 EV Zug - HC Lugano  
19:45 HC Fribourg-Gottéron - HC Ambri-Piotta  
19:45 SCL Tigers - Lausanne HC  
19:45 Rapperswil-Jona Lakers - EHC Biel  
Svédország - ATG HockeyEttan
19:00 Enköpings SK - Segeltorps IF  
19:00 Eskilstuna Linden HK - Kumla Hockey  
19:00 Hammarby IF - Stromsbro IF  
19:00 Hanhals IF - Borås HC  
19:00 Malungs IF - Forshaga IF  
19:00 Mörrums GoIS - Tyringe SoSS  
19:00 Surahammars IF - Köpings HC  
19:00 Vimmerby HC - HC Dalen  
19:00 Wings HC, Arlanda - Hanvikens SK  
Svédország - Hockeyallsvenskan
19:00 AIK - Västerås IK  
19:00 BIK Karlskoga - Almtuna IS  
19:00 Mora IK - Södertälje SK  
19:00 Tingsryds AIF - Kristianstads IK  
Szlovákia - Extraliga
18:00 HC 07 Detva - Košice  
18:00 Nitra - Dukla Trencin  
18:00 HK Poprad - Banská Bystrica  
18:30 HC Nové Zámky - DVTK Jegesmedvek  
18:30 Slovan Pozsony - HK Dukla Michalovce  
19:00 MAC Budapest - MHK 32 L. Mikuláš  

Ezen az oldalon találod a mai jégkorong tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a jégkorong mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes jégkorong ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő jégkorong mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb jégkorong fogadás és tipp közül választhatsz.