Foci fogadási ajánlat

2020 szeptember 22.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:00 Pachuca (n) - Puebla FC (n)
1 tipp
Mexikó - Liga MX Femenil (n)  
1:00 Botafogo-SP - Brasil de Pelotas-RS
3 tipp
Brazília - Série B
1:00 Nacional Asunción (PAR) - River Plate (Asunción)
1 tipp
Paraguay - Primera Divízió
2:40 Deportes Quindío - Real San Andrés
1 tipp
Kolumbia - Primera B
4:00 Club León - Pumas UNAM
5 tipp
Mexikó - Liga MX
7:00 Gainare Tottori - SC Sagamihara
2 tipp
Japán - J3-Liga  
8:00 Blaublitz Akita - Kagoshima United
2 tipp
Japán - J3-Liga  
9:30 Beijing Guoan - Qingdao Huanghai
1 tipp
Kína - Super Liga
10:00 Athletic 220 - Deren
1 tipp
Mongolia - Premier Liga  
11:00 Roasso Kumamoto - Yokohama SCC
1 tipp
Japán - J3-Liga  
12:00 Tianjin Teda - Hebei CFFC
1 tipp
Kína - Super Liga
13:35 Chongqing Lifan - Wuhan Zall FC
1 tipp
Kína - Super Liga
14:00 Shijiazhuang Ever Bright FC - Shanghai SIPG
1 tipp
Kína - Super Liga
16:30 MFK Chrudim - FC Vysocina Jihlava
2 tipp
Csehország - National Football League  
18:00 Universitatea Cluj - CSM Unirea Slobozia
1 tipp
Románia - Liga II  
19:00 Norrby IF - GIF Sundsvall
2 tipp
Svédország - Superettan
21:00 FC Krasnodar - PAOK Thessaloniki
3 tipp
Bajnokok Ligája Selejtező  
21:00 Maccabi Tel Aviv - Red Bull Salzburg
12 tipp
Bajnokok Ligája Selejtező  
21:00 Slavia Prága - FC Midtjylland
6 tipp
Bajnokok Ligája Selejtező  
Mérkőzés E Oddsok
Anglia - EFL Kupa
19:00 Leyton Orient - Tottenham
20:00 Newport County - Watford  
20:00 West Bromwich - Brentford  
20:30 West Ham - Hull City  
21:15 Luton Town - Manchester United
Anglia - EFL Trophy
18:30 Shrewsbury Town - Newcastle United FC U20  
19:00 AFC Wimbledon - Brighton & Hove Albion U21  
20:00 Stevenage FC - Southampton U21  
20:45 Oldham Athletic - Wolverhampton Wanderers U21  
20:45 Wigan Athletic - Liverpool U21  
Anglia - FA Cup
20:30 Cowes Sports - Weston Super Mare  
20:30 Crawley Down Gatwick - Hendon  
20:30 East Grinstead Town - Worthing  
20:45 AFC Mansfield - Gainsborough  
20:45 Ashford - Bracknell Town  
20:45 Atherton Collieries - Bamber  
20:45 Aylesbury Utd. - Moneyfields  
20:45 Banbury United - Carlton Town  
20:45 Barking - Dunstable Town  
20:45 Barnstaple Town - Wimborne Town  
20:45 Barwell - Bedworth United  
20:45 Bedfont Sports - Lewes  
20:45 Bowers & Pitsea - Hornchurch  
20:45 Brantham Athletic - St Ives Town  
20:45 Bromsgrove Sporting - Stratford Town  
20:45 Burnham - Northwood  
20:45 Bury - Brightlingsea Regent  
20:45 Buxton - Belper Town  
20:45 Cambridge City - Stowmarket Town  
20:45 Chalfont St Peter - Farnborough  
20:45 Chasetown - Basford United  
20:45 Chatham Town - Southall  
20:45 Chertsey Town - Leatherhead  
20:45 Chichester City - Cribbs  
20:45 Chipstead - Deal Town  
20:45 Christchurch - Dorchester  
20:45 Cinderford Town - Royal Wootton  
20:45 City of Liverpool - Morpeth Town  
20:45 Coalville - Sheffield  
20:45 Cobham - Risborough Rangers  
20:45 Coggeshall Town - Stansted  
20:45 Consett - Stockton Town  
20:45 Coventry Sphinx - Ilkeston Town  
20:45 Daventry Town - Evesham United  
20:45 Dereham Town - Canvey  
20:45 Ely City - Biggleswade Town  
20:45 Fairford Town - Sholing  
20:45 FC United Of Manchester - Pontefract Collieries  
20:45 Frickley - Marine  
20:45 Frimley Green - Marlow  
20:45 Frome Town - Stoneham AFC  
20:45 Grantham Town - Rushall Olympic  
20:45 Hanley Town - Redditch  
20:45 Haringey Borough - Tunbridge Wells  
20:45 Harlow Town - Waltham Abbey  
20:45 Hartley Wintney - Erith & Belvedere  
20:45 Hastings Utd - Chesham United  
20:45 Haverhill Rovers - Maldon & Tiptree  
20:45 Haywards Heat Town - Hanwell Town  
20:45 Hednesford - Long Eaton United  
20:45 Horsham - Kingstonian  
20:45 Kings Langley - Clacton  
20:45 Lancaster - Runcorn  
20:45 Leek Town - Mickleover Sports  
20:45 Leighton Town - Mildenhall Town FC  
20:45 Leiston - Biggleswade Town  
20:45 Little Common - Corinthian Casuals  
20:45 Long Melford - Cheshunt  
20:45 Margate - Hayes  
20:45 Marske United - Trafford  
20:45 Merstham - AFC Dunstable  
20:45 Merthyr - Poole Town  
20:45 Mossley AFC - Ramsbottom United  
20:45 Nuneaton Borough - Loughborough Dynamo  
20:45 Peterborough Sports - Enfield  
20:45 Potters Bar Town - East Thurrock United  
20:45 Quorn - Matlock Town  
20:45 Radcliffe - Workington  
20:45 Royston Town - Wroxham  
20:45 Rushden - Newark Flowserve  
20:45 Saltash United - Cirencester Town  
20:45 Scarborough - Ashton United  
20:45 Shifnal Town - Alvechurch  
20:45 South Park - Bognor Regis Town  
20:45 Staines Town - Walton Casuals  
20:45 Stalybridge - Bishop Auckland  
20:45 Stamford - Sudbury  
20:45 Steyning Town - Sheppey United  
20:45 Sunderland RCA - Prescot Cables  
20:45 Swindon Supermarine - Shepton Mallet  
20:45 Tadcaster Albion - Litherland Remyca  
20:45 Tadley Calleva - Truro City  
20:45 Tamworth - Stourbridge  
20:45 Taunton Town - Wantage Town  
20:45 Tividale - Nantwich Town  
20:45 Walthamstow - St Margaretsbury  
20:45 Warrington Town - South Shields  
20:45 Welwyn Garden City - Bishop Storford  
20:45 West Allotmen Celtic - Hyde United  
20:45 West Auckland - Colney Heath  
20:45 West Bridgford - Halesowen Town  
20:45 Westfield Surrey - Worksop  
20:45 Whitby - Warrington Rylands  
20:45 Whitley Bay - Witton Albion  
20:45 Whyteleafe - Binfield  
20:45 Winchester City - Clevedon Town  
20:45 Yate Town - Bristol Manor Farm  
21:00 Lowestoft Town - Aveley  
21:00 Skelmersdale United - Bootle  
Anglia - Professional Development League
13:00 Sheffield Wednesday Tartalékok - Barnsley Reserves  
14:00 Cardiff City Reserves - Bristol City Reserves  
14:00 Queens Park Rangers Reserves - Ipswich Town Reserves  
15:00 Birmingham Reserves - Crewe Alexandra Reserves  
Angol FA Kupa - selejtezők
20:30 Hartley Wintney v Erith & Belvedere  
20:45 AFC Mansfield v Gainsborough Trinity  
20:45 Barwell v Bedworth Utd  
20:45 Bedfont Sports v Lewes  
20:45 Bowers Pitsea v Hornchurch FC  
20:45 Bury Town v Brightlingsea Regent  
20:45 Buxton v Belper Town  
20:45 Cambridge City v Stowmarket Town  
20:45 Chasetown v Basford Utd  
20:45 Chichester City v Cribbs  
20:45 City of Liverpool FC v Morpeth Town  
20:45 Coalville Town v Sheffield FC  
20:45 Coventry Sphinx v Ilkeston Town  
20:45 FC United of Manchester v Pontefract Collieries  
20:45 Frickley v Marine  
20:45 Grantham v Rushall Olympic  
20:45 Harlow Town v Waltham Abbey  
20:45 Hastings United v Chesham  
20:45 Hednesford v Long Eaton Utd  
20:45 Leek Town v Mickleover FC  
20:45 Leiston v Biggleswade Town  
20:45 Margate v Hayes & Yeading  
20:45 Marske Utd v Trafford  
20:45 Mossley v Ramsbottom Utd  
20:45 Nuneaton v Loughborough Dynamo  
20:45 Potters Bar Town v East Thurrock  
20:45 Quorn v Matlock Town  
20:45 Radcliffe FC v Workington  
20:45 Scarborough Athletic v Ashton Utd  
20:45 Shifnal Town v Alvechurch  
20:45 South Park v Bognor Regis Town  
20:45 Stalybridge Celtic v Bishop Auckland  
20:45 Stamford v AFC Sudbury  
20:45 Sunderland RCA v Prescot Cables  
20:45 Swindon Supermarine v Shepton Mallet  
20:45 Tadcaster Albion v Litherland REMYCA  
20:45 Tamworth  v Stourbridge  
20:45 Tividale v Nantwich Town  
20:45 Warrington Town v South Shields  
20:45 West Auckland Town v Runcorn Linnets  
20:45 Whyteleafe v Binfield  
20:45 Yate Town v Bristol Manor Farm  
21:00 Skelmersdale Utd v Bootle  
Armenia - Premier Liga
15:30 Ararat Yerevan - Ararat-Armenia FC  
17:30 FC Urartu - FC Noah  
Ausztria - ÖFB Stiegl Cup
19:30 Weiz SC - Elektra ASK  
Ausztria amatőr - Osztrák Regionalliga, Közép
19:00 Union Gurten - Kalsdorf  
Bajnokok Ligája Selejtező
21:00 FC Krasnodar - PAOK Thessaloniki
3 tipp
 
21:00 Maccabi Tel Aviv - Red Bull Salzburg
12 tipp
 
21:00 Slavia Prága - FC Midtjylland
6 tipp
 
Barátságos mérkőzések
20:00 Algeciras CF - Ceuta  
Bosznia és Hercegovina - Kupa
16:00 Sutjeska Foca - FK Zvijezda 09  
Brazília - Carioca 2
20:00 CFRJ Marica - Duque de Caxias-RJ  
Brazília - Paulista A2
20:00 São Bento-SP - FC São Bernardo-SP  
Brazília - Série B
1:00 Botafogo-SP - Brasil de Pelotas-RS
3 tipp
Brazília - Série C
1:00 Vila Nova-GO - Imperatriz-MA  
CAF Konföderációs Kupa
18:00 Pyramids FC v Horoya  
21:00 RSB Berkane v HUSA Agadir  
Chile - Primera B
22:00 Barnechea - Melipilla  
Coppa Italia
14:30 Sudtirol v USD Latte Dolce  
20:30 Ternana v AlbinoLeffe  
Costa Rica - Liga de Ascenso
3:00 CS Uruguay - AD Aserri  
Csehország - National Football League
16:30 MFK Chrudim - FC Vysocina Jihlava
2 tipp
 
E-sport, FIFA - e-FIFA, Gt G-26 League
0:00 Lazio (Cliff) - Feyenoord (Johnybegood)  
0:00 Lyon (Apollo) - Atl. Madrid (CaptainX)  
0:00 Manchester Utd.(Kasandra) - PSV (Bouz)  
0:20 Liverpool (Tanto) - Marseille (Legolas)  
0:20 Paris SG (Popeye) - FC Köbenhavn (Aibothard)  
0:20 Real Madrid (Alabama) - Roma (Reaper)  
0:40 FC Köbenhavn (Aibothard) - Liverpool (Tanto)  
0:40 Feyenoord (Johnybegood) - Paris SG (Popeye)  
0:40 Marseille (Legolas) - Real Madrid (Alabama)  
1:00 Atl. Madrid (CaptainX) - Manchester Utd.(Kasandra)  
1:00 PSV (Bouz) - Lazio (Cliff)  
1:00 Tottenham (Kot) - Lyon (Apollo)  
1:20 Lazio (Cliff) - Atl. Madrid (CaptainX)  
1:20 Manchester Utd.(Kasandra) - Tottenham (Kot)  
1:20 Paris SG (Popeye) - PSV (Bouz)  
1:40 Liverpool (Tanto) - Feyenoord (Johnybegood)  
1:40 Real Madrid (Alabama) - FC Köbenhavn (Aibothard)  
1:40 Roma (Reaper) - Marseille (Legolas)  
2:00 FC Köbenhavn (Aibothard) - Roma (Reaper)  
2:00 Feyenoord (Johnybegood) - Real Madrid (Alabama)  
2:00 PSV (Bouz) - Liverpool (Tanto)  
2:20 Atl. Madrid (CaptainX) - Paris SG (Popeye)  
2:20 Lyon (Apollo) - Manchester Utd.(Kasandra)  
2:20 Tottenham (Kot) - Lazio (Cliff)  
2:40 Lazio (Cliff) - Lyon (Apollo)