Foci tippek és mérkőzések

2019 november 22.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:30 Defensor Sporting - Nacional de Montevideo
3 tipp
Uruguay - Primera Divízió  
9:30 PS Tira - PSIS Semarang
1 tipp
Indonézia - Liga 1
 
9:30 Western Sydney Wanderers - Melbourne City FC
1 tipp
Ausztrália - A-Liga
13:00 Argentinos Jrs Reserves - Newell's Old Boys Reserves
1 tipp
Argentína - Reserves Leagues
 
13:00 Atlético Huracán Reserves - Central Córdoba SDE Reserves
1 tipp
Argentína - Reserves Leagues
 
18:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
2 tipp
Horvátország - 1. HNL Liga
18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock
1 tipp
Lengyelország - Ekstraklasa
19:10 SV Horn - Wacker Innsbruck
3 tipp
Ausztria - Erste Liga
19:30 CFR Cluj - Chindia Târgovişte
2 tipp
Románia - Liga I
20:00 Caen - Le Mans
1 tipp
Franciaország - Liga 2
20:05 Linlithgow Rose - Falkirk
1 tipp
Skócia - Skót Kupa  
20:30 Borussia Dortmund - SC Paderborn 07
2 tipp
Németország - Bundesliga
20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice
1 tipp
Lengyelország - Ekstraklasa
20:45 Fulham - Queens Park Rangers
2 tipp
Anglia - The Championship
21:00 Pescara - Cremonese
2 tipp
Olaszország - Serie B
23:15 CRB-AL - Figueirense-SC
1 tipp
Brazília - Série B  
Mérkőzés E Oddsok
Albánia - Super League
18:00 Partizani Tirana - Laci SK  
Anglia - The Championship
20:45 Fulham - Queens Park Rangers
2 tipp
Argentína - Reserves Leagues
13:00 Argentinos Jrs Reserves - Newell's Old Boys Reserves
1 tipp
 
13:00 Atlético Huracán Reserves - Central Córdoba SDE Reserves
1 tipp
 
13:00 Atletico Tucuman-tartalékok - San Lorenzo Reserves
 
13:00 Banfield Reserves - Velez Sarsfield Reserves
 
13:00 Boca Juniors Reserves - Unión de Santa Fe Reserves
 
13:00 Colón Reserves - Estudiantes Reserves
 
13:00 Defensa y Justicia Reserves - Lanús Reserves
 
13:00 Gimnasia La Plata Reserves - Arsenal De Sarandi Reserves
 
13:00 Patronato de Paraná Reserves - Godoy Cruz Reserves
 
13:00 Talleres de Córdoba Reserves - Racing Club Reserves
 
Ausztria - Erste Liga
19:10 Austria Klagenfurt - Austria Wien II
19:10 Blau-Weiss Linz - FC Liefering
19:10 GAK 1902 - SKU Amstetten
19:10 SV Horn - Wacker Innsbruck
3 tipp
19:10 Kapfenberger SV 1919 - SK Vorwärts Steyr
Ausztrália - A-Liga
9:30 Western Sydney Wanderers - Melbourne City FC
1 tipp
Ausztrália - W-Liga
7:00 Western Sydney Wanderers (n) - Newcastle Jets (n)
9:30 Adelaide United (n) - Sydney FC (n)
Azerbaijan - 1. divízió
11:30 Ağsu - Sabah FK Reserves
 
11:30 Turan Tovuz - Qarabağ Reserves
 
Belgium - Elite Liga (n)
20:00 Anderlecht (n) - OH Leuven (n)
 
20:00 Standard de Liège (n) - Genk (n)
 
Belgium - Jupiler Pro League
20:30 Club Brugge - KV Oostende
Belgium - Proximus League
20:30 Westerlo - OH Leuven  
Brazília - Série B
23:15 CRB-AL - Figueirense-SC
1 tipp
 
Bulgária - A PFG
16:30 FC Arda Kardzhali - Vitosha Bistritsa  
Chile - Primera
15:00 Union La Calera - Deportes Iquique
17:15 Cobresal - Unión Española
Csehország - Első Liga Cseh Köztársaság
18:00 Sparta Praha - České Budějovice
Csehország - National Football League
17:00 Vitkovice - FC Vysocina Jihlava  
18:00 Ústí nad Labem - Slavoj Vysehrad  
Dánia - Superligaen
19:00 FC Nordsjælland - Randers FC
Egyesült Arab Emirátusok - Division 1
9:00 Al Hamriyah - Al Arabi (UAE)
 
13:35 Al Oruba (Egyesült Arab Emírségek) - Masafi
 
13:35 Emirates Club Ras al Khaimah - Al Taawon (UAE)
 
Egyesült Arab Emírségek Kupa
15:00 Al Jazira SC v Al Dhafra SCC
15:00 Shabab Al Ahli Dubai v Khor Fakkan
17:30 Al Wahda Abu Dhabi v Al Wasl SC
 
Európai barátságos mérkőzések
9:00 Sektzia Nes Tziona v Maccabi Tel Aviv
 
18:30 TuRU Düsseldorf v Fortuna Cologne
 
19:00 Wuppertaler v SV Straelen
 
19:30 TSV Urdenbach v FC Monheim
 
Franciaország - Championnat National
18:00 Pau - Avranches
 
20:00 Beziers - Lyon Duchere
 
20:00 Bourg-Péronnas - Le Puy Football 43 Auvergne
 
20:00 Dunkerque - Bastia-Borgo
 
20:00 Gazélec Ajaccio - Quevilly
 
20:00 Stade Lavallois - Créteil
 
20:00 Red Star FC - Cholet
 
20:00 Toulon - Boulogne
 
20:00 Villefranche - Concarneau
 
Franciaország - Liga 1
20:45 Paris SG - Lille
Franciaország - Liga 2
20:00 AC Ajaccio - Clermont
20:00 Caen - Le Mans
1 tipp
20:00 Châteauroux - Lorient
20:00 Grenoble - Nancy
20:00 Niort - Rodez
20:00 Orleans - Valenciennes
20:00 Paris FC - Auxerre
20:00 Troyes - Chambly FC
Gibraltári nemzeti liga
20:30 Glacis United FC v College 1975 FC
 
Görögország - B Ethniki
15:00 Platanias - Doxa Drama  
Hollandia - Eredivisie - Nők
19:30 FC Twente (n) - ADO Den Haag (n)
 
19:30 PEC Zwolle (n) - PSV Eindhoven (n)
 
19:30 VV Alkmaar (n) - Excelsior Barendrecht (n)
 
Hollandia - Jupiler League
20:00 Almere City - FC Den Bosch
20:00 De Graafschap - PSV Eindhoven Tartalékok  
20:00 Go Ahead Eagles - Roda JC Kerkrade
20:00 FC Dordrecht - SC Telstar
20:00 FC Eindhoven - Cambuur Leeuwarden
20:00 Excelsior Rotterdam - FC Volendam
20:00 Jong FC Utrecht - Jong AZ Alkmaar  
20:00 Helmond Sport - NEC Nijmegen  
20:00 MVV Maastricht - TOP Oss
20:00 NAC Breda - Jong Ajax
Horvátország - 1. HNL League Juniori
11:00 Dinamo Zagreb U19 - NK Inter Zaprešić U19
 
Horvátország - 1. HNL Liga
18:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
2 tipp
Indonesia Liga 1 Women
2:00 Arema FC - nők v Bali United - nők
 
7:00 PSS Sleman - nők v PSIS Semarang - nők
 
9:00 Persipura Jayapura - nők v Persebaya Surabaya - nők
 
10:00 PS TIRA - nők v Persib Bandung - nők
 
Indonézia - Liga 1
9:30 PS Tira - PSIS Semarang
1 tipp
 
Kuvaiti Kupa
14:05 Al Salibikhaet SC v Kazma SC
 
14:05 Yarmouk v Al Qadsia SC
 
16:30 Al Jahra v Al Fahaheel SC
 
Kína - Super Liga
12:35 Henan Jianye - Tianjin Tianhai FC
12:35 Shandong Luneng Taishan - Chongqing Lifan
12:35 Shanghai Shenhua - Beijing Guoan
12:35 Wuhan Zall FC - Guangzhou R&F
Lengyelország - Ekstraklasa
18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock
1 tipp
20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice
1 tipp
Lengyelország - I Liga
16:30 Wigry Suwałki - Stal Mielec  
18:00 Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz  
18:00 Puszcza Niepołomice - Odra Opole  
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice  
Litvánia - A Lyga
18:00 Žalgiris Vilnius - Atlantas Klaipeda  
Mali - Première Division
17:00 AS Police - ASB
 
19:00 AS Black Stars - CSK
 
Marokkói GNF 1
17:00 HUSA Agadir v MAT Tetouan
 
19:00 Difaa El Jadida v Raja Beni Mellal
 
Mexikó - Liga MX Femenil (n)
2:00 Pachuca (n) - Tigres UANL (n)
 
22:45 Club America (n) - CF Monterrey (n)
 
Mexikó - Segunda Divízió
23:30 Murciélagos FC - Atletico Reynosa
 
Mexikó - U20 Liga
19:00 Puebla FC U20 - Club Necaxa U20
 
Németország - 2. Bundesliga
18:30 Erzgebirge Aue - FC St. Pauli
18:30 VfL Bochum - VfL Osnabrück
Németország - 3.Liga
19:00 Carl Zeiss Jena - Hallescher FC  
Németország - Bundesliga
20:30 Borussia Dortmund - SC Paderborn 07
2 tipp
Németország - Regionalliga Bayern
19:30 SV Heimstetten - Wacker Burghausen
 
Németország - Regionalliga Nordost
19:00 BFC Dynamo - Wacker Nordhausen
 
19:00 VfB Auerbach - Union Fürstenwalde
 
Németország - Regionalliga West
19:00 SC Verl - Borussia Dortmund II  
Olaszország - Serie B
21:00 Pescara - Cremonese
2 tipp
Oroszország - Ifjúsági Ligák
10:00 Rubin Kazan U21 - Zenit St Petersburg U21
 
12:00 Dynamo Moscow U21 - FC Rostov U21
 
12:00 Gazovik Orenburg, U21 - FC Akhmat Grozny U21
 
Oroszország - Premjer Liga
17:30 Tambov - Lokomotiv Moszkva
Paraguay - Primera Divízió
22:00 General Díaz - Sportivo San Lorenzo
Portugália - Liga Revelacao, U23
12:00 CD Aves U23 - Vitória Guimarães U23
 
15:00 GD Estoril Praia U23 - Leixoes U23
 
16:00 Feirense U23 - Belenenses U23
 
Portugália - Taça de Portugal
18:15 Leixões - Santa Clara  
Románia - Liga I
19:30 CFR Cluj - Chindia Târgovişte
2 tipp
Salvadori Liga Feminina
1:00 CD FAS Women v Santa Tecla - nők
 
Skócia - Skót Kupa
20:05 Linlithgow Rose - Falkirk
1 tipp
 
Spanyolország - Honor Juvenil Divízió
22:00 AD Huracán U19 - Acodetti U19
 
Spanyolország - LaLiga
21:00 Levante - Mallorca
Spanyolország - LaLiga2
21:00 Sporting de Gijón - Tenerife
Svájc - Challenge Liga
20:00 Lausanne-Sport - Wil 1900