Foci tippek és mérkőzések

2018 december 12.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
9:00 Bogor FC - Persija Jakarta
1 tipp
Indonézia - Kupa
 
14:30 Juve Stabia - ASD Sicula Leonzio
1 tipp
Olaszország - Serie C Girone C  
14:30 Virtus Entella - Aurora Pro Patria 1919
1 tipp
Olaszország - Serie C Girone A  
16:30 Al Ain (UAE) - Team Wellington
1 tipp
FIFA Club Világbajnokság  
18:30 Robur Siena - ASD Albissola 2010
1 tipp
Olaszország - Serie C Girone A  
18:55 Viktoria Plzeň - Roma
13 tipp
Bajnokok Ligája  
18:55 Real Madrid - CSKA Moszkva
9 tipp
Bajnokok Ligája  
21:00 Ajax - Bayern München
13 tipp
Bajnokok Ligája  
21:00 Benfica - AEK Athens
9 tipp
Bajnokok Ligája  
21:00 Valencia - Manchester United
9 tipp
Bajnokok Ligája  
21:00 Manchester City - Hoffenheim
7 tipp
Bajnokok Ligája  
21:00 Shakhtar Donetsk - Lyon
12 tipp
Bajnokok Ligája  
21:00 Young Boys - Juventus
9 tipp
Bajnokok Ligája  
Mérkőzés E Oddsok
Anglia - Isthmian Liga Premier Division
20:45 Lewes - Brightlingsea Regent FC
 
Anglia - Non League/County Cups
20:45 Kidsgrove Athletic - Bamber Bridge
 
Argentína - Primera B Metropolitana
21:00 Almirante Brown - UAI Urquiza
 
Argentína - Primera B Nacional
1:05 Santamarina Tandil - Sarmiento  
Argentína - Primera D Metropolitana
21:00 Deportivo Paraguayo - Juventud Unida de San Miguel
 
Argentína - Reserves Leagues
13:00 Deportivo Laferrere Reserves - Club El Porvenir Reserves
 
13:00 Sportivo Barracas tartalékok - CA Ferrocarril Midland Reserves
 
21:00 Deportivo Merlo Reserves - AD Berazategui tartalékok
 
Bajnokok Ligája
18:55 Viktoria Plzeň - Roma
13 tipp
 
18:55 Real Madrid - CSKA Moszkva
9 tipp
 
21:00 Ajax - Bayern München
13 tipp
 
21:00 Benfica - AEK Athens
9 tipp
 
21:00 Valencia - Manchester United
9 tipp
 
21:00 Manchester City - Hoffenheim
7 tipp
 
21:00 Shakhtar Donetsk - Lyon
12 tipp
 
21:00 Young Boys - Juventus
9 tipp
 
Barátságos mérkőzés
8:30 Malajzia - U21 v Gimhae CFC U21
 
Botswana - Premier Liga
18:00 BDF XI - Township Rollers FC
 
Dél-Afrika - Premier Liga
18:30 Amazulu FC - Bloemfontein Celtic
 
18:30 Bidvest Wits - Golden Arrows  
18:30 Kaizer Chiefs - Supersport United  
18:30 Maritzburg United - Black Leopards  
Egyiptom - Premier Liga
16:00 Smouha SC - Al-Ittihad Al-Sakandary  
18:30 ENPPI Club - Nogoom El Mostakbal  
FIFA Club Világbajnokság
16:30 Al Ain (UAE) - Team Wellington
1 tipp
 
Franciaország - CFA A. csoport
15:00 Hyères - Marseille Endoume
 
Franciaország - Coupe de France
9:55 Bastia - Saint Omer
 
Georgia - Umaglesi Liga
12:00 Gagra Tbilisi - Sioni Bolnisi
 
14:00 Samtredia - WIT Georgia Tblisi
 
Gibraltar - Premier Division
20:30 Lions Gibraltar - Lincoln Red IMPS FC
 
Grúz rájátszás
12:00 FC Gagra v Sioni Bolnisi
 
14:00 FC Samtredia v Wit Georgia Tbilisi
 
India - Super League
15:00 Jamshedpur FC - Delhi Dynamos
Indonézia - Kupa
9:00 Bogor FC - Persija Jakarta
1 tipp
 
Irán - Pro Liga
12:30 Zob Ahan - Naft Masjed Soleyman
 
Izrael - Liga Bet
13:30 Maccabi Tzeirei Shfaram  - MS Elnahada Nazareth
 
Jamaica - Premier Liga
21:00 Dunbeholden FC - Montego Bay United
 
Katar - U23 League
15:30 Al Sailiya SC U23 - Umm Salal SC U23
 
16:15 Al Shahaniya U23 - Al Khor SC U23
 
17:45 Al Rayyan SC U23 - Al-Kharitiyath SC U23
 
Kenya - Premier Liga
14:00 Gor Mahia FC - ZOO Kericho
 
Mexikó - U20 Liga
19:00 Chivas Guadalajara U20 - Club León U20
 
Nemzetközi - U20
17:00 Ghána - U20 v Nigéria - U20
 
Nemzetközi Ifjúsági Barátságos - 21 alatt
11:00 Vietnám U21 - Myanmar U21
 
Olaszország - Serie C Girone A
14:30 Gozzano - Carrarese  
14:30 Virtus Entella - Aurora Pro Patria 1919
1 tipp
 
18:30 Olbia - Juventus U23  
18:30 Pro Piacenza - Arezzo  
18:30 Robur Siena - ASD Albissola 2010
1 tipp
 
19:30 Pistoiese - Pontedera  
20:30 Alessandria - Novara  
20:30 Pisa - Arzachena Costa Smeralda  
Olaszország - Serie C Girone B
18:30 Südtirol - Ternana  
20:30 Albinoleffe - Sambenedettese  
Olaszország - Serie C Girone C
14:30 Juve Stabia - ASD Sicula Leonzio
1 tipp
 
14:30 Siracusa - Casertana  
16:30 Paganese - FC Matera  
18:30 Potenza - Trapani  
18:30 Reggina - SS Cavese 1919  
20:30 Catania - Virtus Francavilla  
20:30 Monopoli - Vibonese  
20:30 Rende - Rieti  
Olaszország - Serie D
14:30 ACD Campodarsego - ASD Cartigliano
 
14:30 Aglianese Calcio 1923 - Seravezza Pozzi
 
14:30 AP Turris Calcio ASD - Palmese
 
14:30 Arconatese - Ligorna
 
14:30 ASD Adrense 1909 - Modena
 
14:30 ASD Anzio Calcio 1924 - US Latina Calcio
 
14:30 ASD Calcio Cittanovese - Nocerina
 
14:30 ASD Calcio Zola - Cavenago Fanfulla
 
14:30 ASD Pineto Calcio - Olympia Agnonese
 
14:30 ASD Savignanese - Matelica Calcio
 
14:30 ASD Vastese - Castelfidardo
 
14:30 Bari - ASD Troina Calcio
 
14:30 Borgaro - Casale
 
14:30 Bustese - A.C. Bra
 
14:30 Castiadas SC - Cassino
 
14:30 Castrovillari Calcio - Igea Virtus
 
14:30 Chioggia S. - Associazione Calcio Este
 
14:30 Ciserano - Scanzorosciate
 
14:30 Cliverghe Mazzano - Reggio Audace FC
 
14:30 Lentigione - Pavia
 
14:30 Mantova - Caravaggio
 
14:30 Massese - Ghivizzano Borgoamozzano
 
14:30 Messina - Roccella
 
14:30 Mezzolara - USD Classe
 
14:30 Prato - ASD Cannara
 
14:30 Pro Sesto - AC Rezzato
 
14:30 Savoia - A.C.D. Nardò
 
14:30 Savona 1907 - Fezzanese
 
14:30 SC Trestina - Ponsacco 1920 SSD
 
14:30 Scandicci - US Gavorrano
 
14:30 Sestri Levante - Lecco
 
14:30 Taranto - Polisportiva AZ Picerno
 
14:30 Vigor Carpaneto 1922 - Fiorenzuola
 
15:30 Citta di Fasano - Altamura
 
16:00 Fidelis Andria - Sarnese
 
18:30 Como - Villafranca
 
Pakistan - Premier Liga
11:00 Sui Northern Gas Pipelines Limited FC - Sui Southern Gas Company
 
Peru - Segunda Division
0:00 Santos FC - Carlos A. Manucci
 
Skócia - Reserve Kupa
20:45 Queen's Park Reserves - Ayr United Reserves
 
Spanyolország - Tercera División 11
16:30 Club Santa Catalina Atletico - SCR Peña Deportiva
 
Spanyolország - Tercera División 13
20:30 FC Cartagena B - UD Los Garres
 
Spanyolország - Tercera División 5
20:00 UE Sant Andreu - CE L'Hospitalet
 
Spanyolország - Tercera División 6
20:00 UD Alzira - UD Rayo Ibense
 
Szaúd-Arábia - 1. divízió
13:15 Al Mojzel - Jeddah Club
 
13:35 Abha - Al Najoom
 
13:35 Al Ansar - Hajer Club
 
13:35 Al-Ain - Al Qaisoma
 
15:30 Al Adalh - Najran SC
 
Szaúd-Arábia - Premier Liga
16:20 Ohod Madinah - Al Hilal  
Tunézia - Liga 1
14:00 CS Hammam-Lif - Stade Gabesien
 
14:00 ES Métlaoui - CA Bizertin
 
14:00 US Monastirienne - US Tataouine
 
UEFA Ifjúsági Liga
11:00 Shakhtar Donetsk U19 - Olympique Lyonnais U19
 
12:00 Viktoria Plzeň U19 - Roma U19
 
13:00 Valencia U19 - Manchester United U19
 
14:00 Young Boys U19 - Juventus U19
 
15:00 Real Madrid U19 - CSKA Moscow U19
 
16:00 Ajax U19 - Bayern München U19
 
16:00 Benfica U19 - AEK Athens FC U19
 
16:00 Manchester City U19 - Hoffenheim U19
 
Uganda - Premier League
14:00 Uganda Police FC - Bright Stars
 
Észak Írország - U20-as Development League
20:45 Newry City - Dungannon Swifts
 
Írország - Munster Senior liga
20:45 Rockmount AFC - Avondale United
 

Ezen az oldalon találod a mai foci tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a foci mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes foci ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő foci mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb foci fogadás és tipp közül választhatsz.