Röplabda tippek és mérkőzések

2018 október 20.

Mérkőzés E Oddsok
Ausztrál AVL 10/20
8:00 UTSSU v Canberra Heat
 
Cseh Extraliga 10/20
17:00 Benatky Nad Jizerou v Ceske Budejovice
 
17:00 Zlín v Kladno
 
18:00 CEZ Karlovarsko v Odolena Voda
 
18:00 Praha v Usti Nad Labem
 
18:30 Brno v Liberec
 
Dél-amerikai bajnokság - női U20 - 10/19
0:00 Brazília - női U20 v Argentína - női U20
 
2:00 Peru - női U20 v Uruguay - női U20
 
Francia Pro A 10/20
19:00 Toulouse v AS Cannes
 
19:30 Poitiers v Sete
 
19:30 Tours v Tourcoing
 
20:00 Montpellier v Nice
 
Franciaország - A. Liga
19:00 Toulouse V.B. - AS Cannes
 
19:30 Stade Poitevin V.B. Poitiers - Arago de Sète
 
19:30 Tours VB - Tourcoing V.B. Lille Métropole
 
20:00 Montpellier U.C. - Nice Volley-Ball
 
Hollandia - A. Liga - Férfiak
17:00 Landstede Volleyball - VoCASA Nijmegen
 
17:30 Sliedrecht Sport - Draisma Dynamo
 
19:30 TT Papendal-Arnhem - Abiant Lycurgus
 
20:00 Zaanstad - SV Land Taurus
 
20:30 Orion - BMC/SSS
 
Hollandia - DELA Liga - Nők
18:00 Springendal Set-up'65 (n) - Flamingos 56 (W)
 
20:00 Regio Zwolle (W) - Pharmafilter US (n)
 
20:00 Sliedrecht Sport (nők) - Eurosped (n)
 
Korea KOVO 10/20
7:00 Hyundai Skywalkers v Samsung Bluefangs
Lengyel Plus Liga 10/20
14:45 PGE Skra Belchatów v Trefl Gdansk
 
17:30 AZS Olsztyn v MKS Bedzin
 
Lengyelország - PlusLiga
14:45 PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
 
17:30 Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
 
Olasz A2 10/20
17:00 Club Italia Crai Roma v Pag Taviano
18:00 Kemas Lamipel Santa Croce v GoldenPlast Potenza Picena
20:30 Gas Sales Piacenza v Messaggerie Catania
20:30 TGW Pordenone v Maury's IA Tuscania
 
Olasz SuperLega 10/20
20:30 Verona v Perugia
Olaszország - Serie A1
20:30 Calzedonia Verona - Sir Safety Conad Perugia
 
Olaszország - Serie A2
17:00 Club Italia AM Roma - PAG Taviano
18:00 Kemas Lamipel Santa Croce - Volley Potentino Potenza Picena
20:30 GAS Sales Piacenza - Messaggerie Bacco Catania
20:30 Tinet Prata DI Pordenone - Maury’s Italiana Assicurazioni Tuscania
 
Orosz Kupa - nők 10/20
5:30 Dynamo Kazan - nők v Primorochka - nők
 
8:00 Olympus Novosibirsk - nők v Sparta Nizhniy Novgorod - nők
 
10:00 Severyanka Cherepovets - nők v Zarechye Odintsovo Women
 
10:30 Sakhalin - nők v Dynamo Krasnodar - nők
 
12:00 YuZGU Atom - nők v Yenisey Krasnoyarsk - nők
 
14:00 Luch Moscow - nők v Tulitsa - nők
 
15:30 Impuls Volgodonsk - nők v Uralochka-NTMK - nők
 
16:00 Dinamo Moszkva - nők v Lipetsk - nők
 
Orosz Szuperliga 10/20
12:00 Kuzbass Kemerovo v Yaroslavich Yaroslavl
 
15:00 Gazprom Yugra v Lokomotiv Novosibirsk
 
18:00 Zenit St. Petersburg v Yugra Samotlor
Oroszország - Oroszország Női Kupa
5:30 Dinamo Kazan (n) - Primorochka (W)
 
8:00 VC Olymp (n) - Sparta Nizhniy Novgorod (W)
 
Oroszország - Super Liga
12:00 Kuzbass Kemerovo - Yaroslavich Yaroslavl
 
15:00 Gazprom-Yugra Surgutsky - Lokomotiv Novosibirsk
 
18:00 Zenit St.Petersburg - Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk  
Török Efeler liga 10/20
13:00 Arkas Spor v Belediye Plevne
 
Világbajnokság (n)
10:20 Hollandia (n) - Kína (n)
12:40 Szerbia (n) - Olaszország (n)
Világbajnokság - nők 10/20
10:20 Hollandia - nők v Kína - nők
12:40 Szerbia - nők v Olaszország - nők

Ezen az oldalon találod a mai röplabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a röplabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes röplabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő röplabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb röplabda fogadás és tipp közül választhatsz.