Röplabda tippek és mérkőzések

2018 december 12.

Mérkőzés E Oddsok
Belgium - Kupa
20:30 Knack Roeselare - VC Greenyard Maaseik
 
20:30 Par-Ky Menen - Lindemans Aalst
 
Brazília - Szuperliga
22:30 Sesc RJ - Sesi-SP
 
23:00 Corinthians Guarulhos - Voleibol Itapetininga  
23:00 Funvic/Taubaté - Sada Cruzeiro Volei
 
23:00 SAO Judas - Maringá Volei  
23:00 Vôlei Renata - Caramuru Volei  
Bulgaria - Super Liga
17:00 Cherno More Bask - Minyor Pernik
 
17:00 CSKA Szófia - Dunav
 
17:00 Montana - Marek Dupnitsa
 
Club Tournaments - Copa Libertadores de Volei
1:30 Personal Bolívar - Ciudad Vóley
 
Dél-Korea - V-Liga - Nők
11:00 IBK Altos Volleyball Club (n) - Korea Ginseng Corporation (n)
11:00 Seongnam KEC Hi-pass Zenith (nők) - Incheon Hungkuk Pink Spiders (nők)
Hollandia - A. Liga - Férfiak
19:30 Landstede Volleyball - Draisma Dynamo
 
20:00 Orion - Abiant Lycurgus
 
20:00 SV Land Taurus - BMC/SSS
 
20:00 Zaanstad - Sliedrecht Sport
 
Hollandia - DELA Liga - Nők
18:00 Springendal Set-up'65 (n) - US Amsterdam (W)
 
19:30 Apollo 8 (n) - Eurosped (n)
 
19:30 Sliedrecht Sport (nők) - Alterno Apeldoorn (W)
 
20:00 TT Papendal-Arnhem (W) - Flamingos 56 (W)
 
20:00 VC Sneek (n) - Regio Zwolle (W)
 
Koreai KOVO - nők 12/12
11:00 IBK Altos - nők v KGC - nők
11:00 Korea Expressway - nők v Heungkuk Pink Spiders - nők
Kínai CVL 12/12
12:30 Guangdong v Fujian
 
12:30 Hebei v Liaoning
 
12:30 Henan v Bayi
 
12:30 Hubei v Tianjin
 
12:30 Jiangsu v Shanghai
 
12:30 Peking v Zhejiang
 
12:30 Shandong v Sichuan
 
Lengyelország - ORLEN Liga (n)
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała (n) - E.Leclerc Radomka Radom (n)
 
18:00 KSZO Ostrowiec (n) - KPS Chemik Police (n)
 
18:00 Volley Wrocław (n) - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (n)
 
18:30 Energa MKS Kalisz (W) - Developres SkyRes Rzeszów (n)
 
Lengyelország - PlusLiga
17:30 Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  
18:00 Asseco Resovia - Chemik Bydgoszcz  
18:00 Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel  
18:00 Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk  
19:00 GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów  
20:30 AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn  
Olaszország - Serie A1
20:30 Cucine Lube Civitanova - Taiwan Excellence Latina  
20:30 Diatec Trentino - Revivre Milano
Törökország - Efelerligi
15:30 İstanbul Büyükşehir Belediyesii - Afyon BLD. Yuntas  
15:30 Tokat Belediye Plevnespor - Halkbank Ankara  
16:00 Arkas Spor Izmir - Maliye Milli Piyango  
16:00 Ziraat Bankasi Ankara - İnegöl Belediye  
17:00 Fenerbahçe - Galatasaray

Ezen az oldalon találod a mai röplabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a röplabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes röplabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő röplabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb röplabda fogadás és tipp közül választhatsz.