Röplabda tippek és mérkőzések

2018 április 21.

Mérkőzés E Oddsok
Algír 1A - nők 04/21
11:00 WA Bejaia Wo - nők v NR Chief - nők
 
13:00 NC Bejaia - nők v GS Petroliers - nők
 
Belga Liga 04/21
19:30 VDK Gent v VBC Waremme
 
20:30 Noliko Maaseik v Roeselare
 
Belgium - 1. Liga
20:30 Noliko Maaseik - Knack Roeselare
 
20:30 VDK Gent - VBC Waremme
 
Brazil Paulista - női U19 04/20
0:30 GRB Barueri - női U19 v ADC Bradesco - női U19
 
1:00 Taubate - női U19 v Sao Cristovao Saude - női U19
 
Brazília - Szuperliga
2:30 Sada Cruzeiro Volei - Funvic/Taubaté  
Cseh Extraliga - nők 04/21
17:00 Ostrava - nők v Kralovo Pole - nők
 
17:00 Prostejov - nők v Olomouc - nők
 
Czech Republic - Extraliga
18:00 Aero Odolena Voda - Black Volley Beskydy  
18:00 Dukla Liberec - České Budějovice  
Czech Republic - Extraliga - Nők
17:00 Modranská Prostejov (n) - SK UP Olomouc (n)
 
18:00 TJ Ostrava (n) - Kralovo Pole Brno (n)
 
Francia Pro A - nők 04/21
16:15 RC Cannes - nők v Mulhouse - nők
 
20:30 Beziers - nők v St Raphael - nők
 
Franciaország - A. Liga
18:25 Tours VB - G.F.C.O. Ajaccio  
20:00 Chaumont - Paris Volley  
Franciaország - A. Liga (n)
16:23 RC Cannes (n) - Asptt Mulhouse VB (n)
 
20:30 Beziers röplabda G. (n) - Saint-Raphaë (n)
 
Fülöp-szigeteki UAAP - nők 04/21
10:00 FEU Lady Tamaraws - nők v Ateneo Lady Eagles Women
 
Fülöp-szigeteki UAAP 04/21
8:00 FEU Tamaraws v ADMU Blue Eagles
 
Hollandia - A. Liga - Férfiak
20:30 Langhenkel Doetinchem - Abiant Lycurgus
 
Hollandia - DELA Liga - Nők
20:00 Sliedrecht Sport (nők) - Springendal Set-up'65 (n)
 
Kazah nemzeti liga 04/21
6:00 VC Altai v Yesil Petropavlovsk
 
8:30 Almaty v Mangystau
 
10:30 Taraz v VC Atyrau
 
13:30 VC Pavlodar v TNK Kazchrome
 
Kínai CVL 04/21
9:30 Peking v Shanghai
 
Lengyel Liga Siatkówki - nők 04/21
18:00 PTPS Pila - nők v Trefl Proxima Krakow - nők
 
18:00 Rzeszow - nők v LKS Lodz - nők
 
Lengyelország - ORLEN Liga (n)
18:00 PGNiG Nafta Piła (n) - Proxima Krakow (W)
 
Lengyelország - PlusLiga
14:45 Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn  
17:00 GKS Katowice - ESPADON Szczecin  
20:00 Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel  
NCAA bajnokság 04/20
2:00 Hawaii v UC Irvine
 
4:30 Long Beach St v CSUN
 
Németország - Bundesliga (n)
19:30 Allianz Volley Stuttgart (n) - Schweriner SC (n)  
Olasz A2 04/21
20:30 Bergamo v Spoleto
 
20:30 Siena v Gioia Del Colle
 
Olasz SuperLega 04/21
20:30 Verona v Padova
 
Olaszország - Serie A1
20:30 Calzedonia Verona - Kioene Padova
 
Olaszország - Serie A1 (n)
20:30 Imoco röplabda Conegliano (n) - Igor Gorgonzola Novara (n)
Olaszország - Serie A2
20:30 Caloni Agnelli Bergamo - Monini Spoleto
 
20:30 Emma Villas Siena - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle
 
Oroszország - Szuper Liga - Nők
14:00 Uralochka NTMK Ekaterinburg (n) - Yenisey Krasnoyarsk (n)
18:00 Dynamo Moszkva (n) - Dinamo Kazan (n)  
Perui Liga - nők 04/20
2:00 Deportivo Jaamsa - nők v Aliansa - nők
 
3:30 Regatas Lima - nők v Universidad San Martin - nők
 
Spanyolország - Superliga Nők
18:00 Naturhouse Ciudad de Logroño (n) - Fígaro Peluqueros Haris (n)  
Spanyolország - Szuperliga
19:00 CAI Voleibol Teruel - Unicaja Almería  
Thaiföldi ifjúsági VC - 04/21
4:00 IPE Sisaket U20 v 3BB Nakonnont - U20
 
7:45 Crystal home - U20 v Setthabutbamphen - U20
 
9:00 Australia 3 U20 v Toongsookha Pittaya - U20
 

Ezen az oldalon találod a mai röplabda tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a röplabda mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes röplabda ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő röplabda mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb röplabda fogadás és tipp közül választhatsz.