Tenisz tippek és mérkőzések

2018 augusztus 21.

Mérkőzés E Bajnokság Oddsok
0:00 Cecchinato, Marco - Struff, Jan-Lennard
1 tipp
ATP - Winston Salem
1:00 Radwanska, Agnieszka - Kvitova, Petra
3 tipp
WTA - New Haven
1:00 Harrison, Ryan - Gojo, Borna
2 tipp
ATP - Winston Salem
18:00 Bertens, Kiki - Kontaveit, Anett
2 tipp
WTA - New Haven  
Mérkőzés E Oddsok
ATP - Winston Salem
0:00 Cecchinato, Marco - Struff, Jan-Lennard
1 tipp
1:00 Harrison, Ryan - Gojo, Borna
2 tipp
1:20 Seppi, Andreas - Jarry, Nicolas
2:20 Hyeon Chung - Garcia-Lopez, Guillermo
16:00 Medvedev, Daniil - De Minaur, Alex
 
16:00 Ramos-Viñolas, Albert - Carballes Baena, Roberto
 
ATP Páros - Winston Salem
0:00 Daniell, M/Koolhof, W - Monroe, N/Reyes-Varela M-A
1:20 Lindstedt, R/Ram, R - Inglot, D/Skugor, F
21:00 Cecchinato, M/Seppi, A - Rojer, J-J/Tecau, H
 
21:00 Hewitt, L/Peers, J - Qureshi, A/Sitak, A
 
21:00 Kubot, L/Melo, M - Demoliner, M/Gonzalez, S
 
21:00 McLachlan, B/Struff, J-L - Cerretani, J/Paes, L
 
21:00 Salisbury, J/Skupski, N - Peralta, J/Zeballos, H
 
ATP Winston-Salem - férfi páros
0:00 Daniell/Koolhof v Monroe/Reyes-Varela
0:00 Gonzalez/Lopez v Jebavy/Middelkoop
1:30 Lindstedt/Ram v Inglot/Skugor
17:00 Cecchinato/Andreas Seppi v Rojer/Tecau
 
17:00 Hewitt/Peers v Qureshi/Sitak
 
17:00 Kubot/Melo v Demoliner/Gonzalez
 
17:00 Mclachlan/Struff v Cerretani/Paes
 
17:00 Salisbury/Skupski v Peralta/Zeballos
 
ITF Fehéroroszország F3 - férfi páros
13:30 Beran/Paris v Aksu/Turker
 
13:30 Liaonenka/Zubkou v Kniazeu/Zharyn
 
ITF Fehéroszország F3
9:00 Dzianis Zharyn v David Poljak
 
9:00 Grigoriy Lomakin v Marek Gengel
 
9:00 Mert Naci Turker v Yan Bondarevskiy
 
9:00 Scott Duncan v Aliaksandr Liaonenka
 
10:30 Aleksei Khomich v Igor Smilansky
 
10:30 Alexander Zgirovsky v Giorgio Ricca
 
10:30 George Tsivadze v Beibit Zhukayev
 
12:00 Ben Jones v Timofei Skatov
 
12:00 Sergey Betov v Fran Zvonimir Zgombic
 
ITF Hollandia F5
11:30 Esteban Bruna v Amadatus Admiraal
 
11:30 Maikel Borg v Mariano Kestelboim
 
11:30 Mathieu Perchicot v Justin Butsch
 
11:30 Nik Razborsek v Lucas Hellfritsch
 
13:00 Kevin Kaczynski v Stephan Gerritsen
 
13:00 Marc Dijkhuizen v Ruben Konings
 
13:00 Ryan Nijboer v Rayane Roumane
 
18:00 Botic Van De Zandschulp v Bart Van Den Berg
 
ITF Hollandia F5 - férfi páros
16:00 Schroll/Veldheer v Boerma/Hellfritsch
 
ITF Korea F5
3:00 Ji Sung Nam v Seong Jae Han
 
3:00 Minjong Park v Edward Bourchier
 
3:00 Ren Nakamura v Ji Hoon Son
 
3:00 Woo Hyeok Jang v Min-Kyu Song
 
4:30 Aaron Addison v Tae-Woo Lee
 
4:30 Ku Keon Kang v Jung-Woong Na
 
4:30 Mark Whitehouse v Seong-Gook Oh
 
4:30 Mitchell Thomas McDaniels v Makoto Ochi
 
6:00 Cheong-Eui Kim v Juan I Batalla Diez
 
6:00 Hong Chung v Yeongseok Jeong
 
6:00 Hyeong Don Kim v Seong Taek Im
 
6:00 Jumpei Yamasaki v Oh-Hee Kwon
 
6:00 Jung Hoon Kim v Lucas Catarina
 
6:00 Seoung Hun Lee v Jae Hwan Kim
 
6:00 Sung Hun Kim v Yu Hsiou Hsu
 
6:00 Yuichi Ito v Chan-Yeong Oh
 
ITF Kína F13
4:00 Bingyu Yu v Aoran Wang
 
4:00 Daisuke Sumizawa v Huixin Wang
4:00 Ruikai Ruikai Wang v Sheng Hao Zhou
4:00 Sultan Narbekov v Luca Castelnuovo
 
5:30 Arata Onozawa v Zhou Mingzhou
5:30 Chanon Phunsawat v Chong Yuan Fan
 
5:30 Zhao Zhao v Ruixuan Wang
7:00 Rhett Purcell v Hanyi Liu
 
7:00 Tomohiro Masabayashi v Ranjeet Virali-Murugesan
 
7:00 Yan Bai v Lewei Cai
ITF Kína F13 - férfi páros
7:00 Chilakalapudi/Zhao v Wang/Wang
7:00 Meng/Wu v Kato/Masabayashi
 
7:00 Wang/Wang v Kawachi/Onozawa
7:00 Wang/Yu v Chan'kar/P'llur
ITF Lengyelország F8
13:00 Artem Dubrivnyy v Germain Gigounon
 
13:00 Daniel Michalski v Marek Jaloviec
 
13:00 Kacper Zuk v Pawel Cias
 
13:00 Norbert Tadyszak v Maciej Smola
 
ITF Nők - Tsukuba
2:30 Bains, Naiktha - Ao Gai
 
2:30 Sawayanagi, Riko - Kobori, Momoko
 
2:30 Xiaodi You - Xiyu Wang
 
2:30 Yuuki Tanaka - Inoue, Miyabi
 
4:00 Kai-Lin Zhang - So, Kumi
 
5:30 Minokoshi, Mai - Kaji, Haruka
 
ITF Olaszország F24
11:00 Kirill Kivattsev v Walter Trusendi
 
11:00 Marco Bortolotti v Manfred Fellin
 
11:00 Stefano Reitano v Davide Galoppini
 
12:30 Alessandro Ceppellini v Edoardo Lavagno
 
12:30 Remy Bertola v Filippo Speziali
 
14:00 Andrea Basso v Samuele Ramazzotti
 
14:00 Neven Krivokuca v Andrea Vavassori
 
17:00 Alexander Erler v Julian Ocleppo
 
17:00 Jannik Sinner v Andrea Gola
 
ITF Thaiföld F1
4:00 Lance-Pierre Du Toit v Nitin Kumar Sinha
 
4:00 Marco Brugnerotto v Congsup Congcar
4:00 Phongsapak Kerdlaphee v Wei-De Lin
4:00 Yu Hsiang Chiu v Karunuday Singh
 
5:30 Bradley Mousley v Adam El Mihdawy
 
5:30 Chayanon Kaewsuto v Thomas Fancutt
5:30 Pruchya Isaro v Kunal Anand
5:30 Ronnie Schneider v Shamirul S M A Das
 
7:00 Nawakarn Khunjan v Akanit Pumjit
7:00 Niki Kaliyanda Poonacha v Ryota Tanuma
 
8:30 Natthasith Kunsuwan v Mohit Mayur Jayaprakash
8:30 Pol Wattanakul v Thanapet Chanta
ITF Thaiföld F1 - férfi páros
7:00 Chiu/Lin v Congcar/Du Toit
 
ITF nők - Budapest
10:00 Bojana Marinkovic v Aneta Laboutkova
 
10:00 Dagmar Dudlakova v Petra Januskova
 
10:00 Daniela Vismane v Alexa Pirok
 
10:00 Jana Jablonovska v Magdalena Pantuckova
 
10:00 Natalia Vajdova v Adrienn Horvath
 
10:00 Timea Jaruskova v Agnes Bukta
 
10:00 Veronika Vlkovska v Gabriela Pantuckova
 
ITF nők - Budapest - női páros
10:00 Jablonovska/Vajdova v Szmit/Wysoczanska
 
ITF nők - Bukarest
9:00 Andreea E Iordachi v Cristina Adamescu
 
9:00 Anna Siskova v Iulia Bianca Ilinca
 
9:00 Cristina Ene v Iulia Vlaiculescu
 
10:30 Alexandra Maria Staiculescu v Ilinca D Amariei
 
10:30 Gabriela Duca v Anastasia Vdovenco
 
10:30 Nicole Nadel v Cemre Anil
 
ITF nők - Caslano
10:00 Costanza Traversi v Sina Zuger
 
11:00 Martina Spigarelli v Camilla Scala
 
11:30 Fiona Ganz v Giorgia Pinto
 
12:30 Alba Carrillo Marin v Shahar Biran
 
13:00 Joanne Zuger v Laetitia Pulchartova
 
14:00 Nadine Keller v Maya Tahan
 
14:00 Vanda Lukacs v Natasha Piludu
 
15:30 Verena Meliss v Sandy Marti
 
17:30 Cristiana Ferrando v Sabrina Rittberger
 
ITF nők - Caslano - női páros
11:00 Rakic/Samardzic v Requena/Kaufinger
 
15:30 Traversi/Tsygourova v Crivelletto/Ochsner
 
ITF nők - Gimcheon
3:00 Cherry Kim v Tamara Barad Itzhaki
 
3:00 Chihiro Takayama v Ashmitha Easwaramurthi
 
3:00 Dabin Oh v Jeongyun Lee
 
3:00 Rushri Wijesundera v Reina Takahashi
 
3:00 Ryeong Gyeong Park v Ramya Natarajan
 
3:00 Sakura Hosogi v Ya Yun Pai
 
3:00 Yuka Hosoki v Emily Appleton
 
4:30 Da Ye Kim v Dami lee
 
4:30 Hyojung Yea v Ayaka Okuno
 
4:30 Nicole Khirin v You-Na Sul
 
4:30 Sang Hee Park v Yeong Won Jeong
 
4:30 Sohyun Park v Se-Hyun Kim
 
4:30 Sun Bin Kim v Subin Park
 
4:30 Sung-Hee Han v Rio Kitagawa
 
4:30 Yubean Lee v Handeul Kim
 
ITF nők - Moszkva
9:00 Polina Golubovskaya v Elena Malygina
 
12:00 Alina Silich v Hanna Sokal
 
12:00 Anastasia Sukhotina v Yulia Kulikova
 
12:00 Daria Nazarkina v Kamilla Kokeladze
 
ITF nők - Rotterdam
10:00 Chantal Sauvant v Diana Sumova
 
10:00 Charlotte Roemer v Karola Patricia Bejenaru
 
10:00 Merel Hoedt v Annick Melgers
 
10:00 Yana Morderger v Megan McCray
 
ITF nők - Tsukuba
2:30 Naiktha Bains v Ao Gai
 
2:30 Riko Sawayanagi v Momoko Kobori
 
2:30 Xiaodi You v Xiyu Wang
 
2:30 Yuuki Tanaka v Miyabi Inoue
 
4:00 Kai-Lin Zhang v Kumi So
 
5:30 Mai Minokoshi v Haruka Kaji
 
ITF nők - Tsukuba - női páros
4:00 Nishimoto/Ozeki v Inose/Kawamura
 
5:30 Akiyama/Kawasaki v Inoue/Kobori
 
5:30 Ayukawa/Okamura v Bains/Kuwata
 
ITF nők - Vrnjacka Banja
10:00 Anna Makhorkina v Daniela Macarena Lopez
 
10:00 Csilla Argyelan v Nefisa Berberovic
 
10:00 Nika Zupancic v Ema Mulalic
 
ITF nők - Wanfercee-Baulet
10:00 Catherine Chantraine v Caroline Romeo
 
10:00 Eline Audenaert v Lucie Wargnier
 
10:00 Lara Salden v Michaela Boev
 
10:00 Nuria Brancaccio v Zoi Meers
 
10:00 Pauline Demel v Mina Hodzic
 
10:00 Yukina Saigo v Chelsea Vanhoutte
 
WTA - New Haven
1:00 Radwanska, Agnieszka - Kvitova, Petra
3 tipp
18:00 Bertens, Kiki - Kontaveit, Anett
2 tipp
 
20:30 Suarez Navarro, Carla - Konta, Johanna
 
WTA Páros - New Haven
18:00 Hsieh, S/Siegemund, L - Krawczyk, D/Vickery, S
 
20:30 Arruabarrena, L/Kichenok, L - Schuurs, D/Srebotnik, K
 

Ezen az oldalon találod a mai tenisz tippeket (idősorrendben), melyeket játékosaink helyeztek el versenyeinken. A listában megtaláljátok a tenisz mérkőzésekre vonatkozó nyereményszorzókat, illetve külön gomb jelzi, ha az illető eseményre van élő közvetítés is. Két fogadóiroda (Unibet és Bet365) ajánlatát használjuk, így kiválaszhatod a számodra legkedvezőbb oddsot. A mérkőzések fülre kattintván megtekintheted a teljes tenisz ajánlatot egy adott napra, bajnokságonként csoportosítva.

A naptárt használván böngészhetsz a korábbi, illetve az elkövetkezendő tenisz mérkőzések között.

Egy mérkőzésre kattintván még több információt megtudhatsz az illető eseményről, sőt számos egyéb tenisz fogadás és tipp közül választhatsz.