Tenisz fogadási ajánlat

szeptember 27. (kedd)

Mérkőzés Oddsok

ATP - Seoul

3:00 Jarry, Nicolas - Giron, Marcos  
5:00 Jarry, Nicolas - Peniston, Ryan
1 tipp
5:00 Johnson, Steve - Ji Sung Nam
1 tipp
5:00 McDonald, Mackenzie - Martinez, Pedro
2 tipp
6:20 Brooksby, Jenson - Tung-Lin Wu
1 tipp
 
7:00 Chun Hsin Tseng - O'Connell, Christopher
1 tipp
7:40 Nishioka, Yoshihito - Evans, Daniel
1 tipp
 
12:00 Soonwoo Kwon - Yunseong Chung

ATP - Sofia

9:00 Draper, Jack - Lajovic, Dusan  
11:00 Van Rijthoven, Tim - Rune, Holger Vitus Nødskov  
14:40 Basic, Mirza - Borges, Nuno  
17:00 Humbert, Ugo - Kuzmanov, Dimitar  
18:20 Vukic, Aleksandar - Fognini, Fabio
1 tipp
 

ATP - Tel Aviv

11:00 van de Zandschulp, Botic - Sousa, Joao
11:00 Broady, Liam - Medjedovic, Hamad
12:20 Rinderknech, Arthur - Copil, Marius
1 tipp
 
12:20 Etcheverry, Tomas Martin - Karatsev, Aslan
13:40 Wolf, Jeffrey John - Ruusuvuori, Emil  
15:00 Pospisil, Vasek - Griekspoor, Tallon  

ATP Páros - Seoul

11:00 Albot, R/Chun Hsin Tseng - Goransson, A/McLachlan, B
6:20 Bhambri, Y/Myneni, S - Eysseric, J/Sitak, A  

ATP Páros - Sofia

13:20 Haase, R/Oswald, P - Golubev, A/Nedovyesov, A  

ATP Páros - Tel Aviv

15:00 Pel, D/Van De Zandschulp, B - Gonzalez, S/Molteni, A  
20:20 Arneodo, R/Weissborn, T-S - Erler, A/Miedler, L  

Challenger - Buenos Aires

0:57 Torres, Juan Bautista - Olivieri, Genaro Alberto
16:00 Navone, Mariano - Meligeni Rodrigues Alves, Felipe  
17:20 Tirante, Thiago Agustin - Bagnis, Facundo  

Challenger - Buenos Aires, férfi páros

20:30 Arias B / Zeballos F - Aboian L / de La Fuente S  

Challenger - Charleston

15:30 Krueger, Mitchell - Jubb, Paul  
15:30 Mejia, Nicolas - Stricker, Dominic Stephan  
16:00 Harris, Andrew - Nava, Emilio  
16:00 Ross, Gianni - Koepfer, Dominik  
16:00 Zhu, Evan - Kozlov, Stefan  
19:30 Quiroz, Roberto - Kingsley, Cannon  
19:30 Thompson, Jordan - Galarneau, Alexis  

Challenger - Charleston, férfi egyes

15:30 M. Krueger - P. Jubb  
15:30 N. Mejia - D.S. Stricker  
16:00 Evan Zhu - Ste. Kozlov  
16:00 Gia. Ross - D. Köpfer  
18:10 F. Mena - V. Vacherot  
19:30 J. Thompson - A. Galarneau  
19:30 R. Quiroz - Can. Kingsley  

Challenger - Charleston, férfi páros

16:00 Mchugh A / Stalder R - Chappell N / Nanda G  
22:00 Fanselow S / Sandkaulen T - Clark E / Zhu E  

Challenger - Lisbon

11:00 Stebe, Cedrik-Marcel - Taberner, Carlos
1 tipp
11:00 Kolar, Zdenek - Ajdukovic, Duje
11:00 Roca Batalla, Oriol - Skatov, Timofei
12:20 Sousa, Pedro - Kopriva, Vit  
13:40 Cachin, Pedro - Elias, Gastão  
13:40 Moreno De Alboran, Nicolas - Agamenone, Franco  
15:00 Cecchinato, Marco - Trungelliti, Marco  
15:00 Misolic, Filip - Pellegrino, Andrea  

Challenger - Lisszabon, férfi páros

11:00 Kolar Z / Oliveira G - Bellucci M / Vincent Ruggeri S  
11:00 Santillan A / Walkin B - Milojevic N / Zekic M  
16:20 Chandrasekar A / Prashanth N V S - Manafov V / Prihodko O  
16:20 Guinard M / Martinez L D - Coelho F / Faria J  

Challenger - Orleans

13:10 Fucsovics, Marton - Bellier, Antoine  
17:30 Masur, Daniel - Gaston, Hugo  

Challenger - Orleans, férfi páros

14:30 Johnson L / O Mara J - Dzumhur D / Ramanathan R  
15:50 Jebens H / Tsitsipas P - Fils A / Mayot H  

Challenger Charleston

12:00 Andrew Harris v Emilio Nava  
15:30 Mitchell Krueger v Paul Jubb  
15:30 Nicolas Mejia v Dominic Stephan Stricker  
16:00 Evan Zhu v Stefan Kozlov  
16:00 Gianni Ross v Dominik Koepfer  
18:30 Facundo Mena v Valentin Vacherot  
20:00 Jordan Thompson v Alexis Galarneau  
20:00 Roberto Quiroz v Cannon Kingsley  

ITF - Falun, férfi egyes

14:00 Arv. Nordquist - Val. Royer  
14:00 G. Hussey - K. Friberg  
14:00 J. Trinker - Joh. Monday  
14:00 Kody Pearson - L. Renard  
15:30 Ala. Gray - A. Bergdahl  
15:30 B. Hannestad - J. Mridha  
15:30 S. Freund - H. Squire  
15:30 Y. Steinegger - E. Nokic  
17:00 J. Karlsson Wistrand - A. Saar  
17:00 L. Hellum Lilleengen - V. Tonejc  
17:00 Stu. Parker - A. Temirhanov  
17:00 Vesa Ahti - F. Bergevi  

ITF - Forbach, férfi egyes

10:00 A. Gautier - A. Bouquier  
10:00 V. Faure - J. Haerteis  
11:30 M. Welte - Art. Nagel  
11:30 T. Gentzsch - Jimmy Yang  
13:00 F. Musitelli - C. Chidekh  
13:00 Jer. Kym - A. Ötzbach  
14:30 R. Faucon - A. Knaff  

ITF - Kashiwa, férfi egyes

3:00 Kok. Isomura - Shi. Hazawa  
3:00 Rio Noguchi - Ryu. Horiuchi  
3:00 Tai. Ichikawa - Shi. Imai  
4:30 Asa. Harazaki - Kaz. Kawachi  
4:30 H. Ehara - Nao. Tajima  
4:30 Kos. Morita - Ren. Tokuda  
4:30 R. Kawakami - Hay. Matsuoka  

ITF - Prostejov, férfi egyes

10:00 J. Kupcic - M. Mrva  
10:00 J. Mensik - S. Mruzek  
10:00 M. Karol - T. Handel  
10:00 T. Jirousek - J. Kumstat  
11:30 Fel. Gill - E. Voisin  
11:30 H. Barton - P. Nejedly  
11:30 M. Agwi - J. Jenicek  
11:30 M. Cerny - J. Sperle  
11:30 M. Galik - D. Siniakov  
13:00 Petr Vojtech - Füle M.  

ITF - S.Margherita Di Pula,ffi egyes

15:30 P. Pampanin - A. Picchione  
17:00 Toby Martin - T. Droguet  

ITF - Sabadell, férfi egyes

11:00 B. Sanchez Sanchez - X. Matas Ortega  
11:00 B. Winter Lopez - M. Alcala Gurri  
17:30 D. Jorda Sanchis - Geo. Kravchenko  

ITF - Tay Ninh City, férfi egyes

4:00 C. Chaiyarin - K. Bun  
4:00 Chak Lam Coleman Wong - P. Isaro  
4:00 S. Ryan Ziegann - D.T. Nguyen  
4:00 Tu Le Khanh Duy - C. Congcar  

ITF Men - Falun

14:00 Hussey, Giles - Friberg, Karl  
14:00 Nordquist, Arvid - Royer, Valentin  
14:00 Pearson, Kody - Renard, L  
14:00 Trinker, Jonas - Monday, Johannus  
15:30 Freund, Simon - Squire, Henri  
15:30 Gray, Alastair - Bergdahl, Axel  
15:30 Hannestad, Benjamin - Mridha, Jonathan  
15:30 Steinegger, Yannik - Nokic, Eldin  
17:00 Ahti, Vesa - Bergevi, Filip  
17:00 Hellum Lilleengen, Lukas - Tonejc, Vito  
17:00 Karlsson Wistrand, Jack - Saar, Albert  

ITF Men - Forbach

10:00 Faure, Valentin - Haerteis, Johannes  
10:00 Gautier, Alexis - Bouquier, Arthur  
11:30 Gentzsch, Tom - Yang, Jimmy  
11:30 Welte, Milan - Nagel, Arthur  
13:00 Kym, Jerome - Oetzbach, Adrian  
13:00 Musitelli, François - Chidekh, Clement  
14:30 Faucon, Romain - Knaff, Alex  

ITF Men - Kashiwa

3:00 Ichikawa, Taisei - Imai, Shintaro  
3:00 Isomura, Kokoro - Hazawa, Shinji  
3:00 Noguchi, Rio - Horiuchi, Ryusuke  
4:25 Kawakami, Rimpei - Matsuoka, Hayato  
4:30 Ehara, Hiroyasu - Tajima, Naoki  
4:30 Harazaki, Asahi - Kawachi, Kazuma  

ITF Men - Prostejov

10:00 Jirousek, Tomas - Kumstat, Jan  
10:00 Karol, Milos - Handel, Tim  
10:00 Kupcic, Jan - Mrva, Maxim  
10:00 Mensik, Jakub - Mruzek, Stepan  
11:30 Agwi, Michael - Jenicek, Jiri  
11:30 Barton, Hynek - Nejedly, Pavel  
11:30 Cerny, Matyas - Sperle, John  
11:30 Galik, Matej - Siniakov, Daniel  
11:30 Gill, Felix - Voisin, Emilien  
13:00 Petr, Vojtech - Fuele, Matyas  

ITF Men - Santa Margherita Di Pula

15:30 Pampanin, Pietro - Picchione, Andrea  
17:00 Martin, Toby - Droguet, Titouan  

ITF Men - Tay Ninh

4:00 Chaiyarin, Credit - Bun, Kenny  
4:00 Chak Lam Coleman Wong - Isaro, Pruchya  
4:00 Le Khanh Duy Tu - Congcar, Congsup  
4:00 Ryan Ziegann, Sam - Nguyen, Dac Thien