Foci

Belgium - Jupiler Pro League tippek

Belgium - Jupiler Pro League eredmények

H E V
Tegnap, 20:00 AA Gent 2 : 0 KV Oostende
Tegnap, 18:00 Royal Antwerp FC 2 : 0 Sint-Truiden
Tegnap, 14:30 Standard de Liège 4 : 1 Royal Excel Mouscron
aug 17. 20:30 Waasland-Beveren 0 : 4 KRC Genk
aug 17. 20:00 KV Mechelen 3 : 1 Cercle Brugge
aug 17. 18:00 Kortrijk 4 : 2 Anderlecht
aug 16. 20:30 Club Brugge 0 : 0 AS Eupen
aug 11. 20:00 Royal Excel Mouscron 2 : 1 AA Gent
aug 11. 18:00 Sporting de Charleroi 2 : 1 Royal Antwerp FC
aug 11. 14:30 Sint-Truiden 2 : 1 Standard de Liège
aug 10. 20:30 KRC Genk 0 : 2 Zulte Waregem
aug 10. 20:00 Cercle Brugge 1 : 3 Kortrijk
aug 10. 20:00 AS Eupen 1 : 1 Waasland-Beveren
aug 10. 18:00 KV Oostende 0 : 2 Club Brugge
aug 9. 20:30 Anderlecht 0 : 0 KV Mechelen
aug 4. 20:00 Royal Antwerp FC 4 : 1 Waasland-Beveren
aug 4. 18:00 Royal Excel Mouscron 0 : 0 Anderlecht
aug 4. 14:30 AA Gent 6 : 1 AS Eupen
aug 3. 20:30 KV Mechelen 3 : 1 KRC Genk
aug 3. 20:00 Kortrijk 1 : 1 Sporting de Charleroi
aug 3. 20:00 KV Oostende 3 : 1 Cercle Brugge
aug 3. 18:00 Standard de Liège 4 : 0 Zulte Waregem
aug 2. 20:30 Club Brugge 6 : 0 Sint-Truiden
júl 28. 20:00 AS Eupen 1 : 4 Royal Antwerp FC
júl 28. 18:00 Sporting de Charleroi 1 : 1 AA Gent
júl 28. 14:30 Anderlecht 1 : 2 KV Oostende
júl 27. 20:30 Waasland-Beveren 1 : 3 Club Brugge
júl 27. 20:00 Sint-Truiden 0 : 1 Royal Excel Mouscron
júl 27. 20:00 Zulte Waregem 0 : 2 KV Mechelen
júl 27. 18:00 Cercle Brugge 0 : 2 Standard de Liège
júl 26. 20:30 KRC Genk 2 : 1 Kortrijk
máj 26. 14:30 Royal Antwerp FC 3 : 2 Sporting de Charleroi
máj 22. 20:30 Kortrijk 1 : 2 Sporting de Charleroi
máj 19. 18:00 KRC Genk 0 : 0 Standard de Liège
máj 19. 18:00 AA Gent 2 : 1 Anderlecht
máj 19. 18:00 Club Brugge 3 : 2 Royal Antwerp FC
máj 18. 20:00 KFCO Beerschot Wilrijk 1 : 2 KV Oostende
máj 18. 20:00 Sporting de Charleroi 2 : 0 AS Eupen
máj 18. 20:00 Sint-Truiden 2 : 1 Westerlo
máj 17. 20:30 Royal Excel Mouscron 2 : 4 Waasland-Beveren
máj 17. 20:30 Kortrijk 4 : 0 Cercle Brugge
máj 17. 20:30 Zulte Waregem 2 : 1 Union Saint-Gilloise
máj 16. 20:30 Royal Antwerp FC 1 : 2 AA Gent
máj 16. 20:30 Anderlecht 1 : 1 KRC Genk
máj 16. 20:30 Standard de Liège 2 : 0 Club Brugge
máj 15. 20:30 AS Eupen 1 : 0 KFCO Beerschot Wilrijk
máj 15. 20:30 Westerlo 0 : 2 Sporting de Charleroi
máj 15. 20:30 KV Oostende 1 : 1 Sint-Truiden
máj 14. 20:30 Cercle Brugge 0 : 3 Royal Excel Mouscron
máj 14. 20:30 Union Saint-Gilloise 2 : 0 Kortrijk
máj 14. 20:30 Waasland-Beveren 0 : 5 Zulte Waregem
máj 12. 20:00 Sint-Truiden 2 : 2 AS Eupen
máj 12. 18:00 Club Brugge 3 : 2 KRC Genk
máj 12. 14:30 Royal Antwerp FC 1 : 1 Anderlecht
máj 11. 20:30 Union Saint-Gilloise 3 : 3 Royal Excel Mouscron
máj 11. 20:00 Zulte Waregem 0 : 5 Kortrijk
máj 11. 20:00 KV Oostende 0 : 3 Westerlo
máj 11. 20:00 Waasland-Beveren 2 : 1 Cercle Brugge
máj 11. 18:00 KFCO Beerschot Wilrijk 0 : 3 Sporting de Charleroi
máj 10. 20:30 Standard de Liège 2 : 3 AA Gent
máj 5. 20:00 Royal Excel Mouscron 3 : 0 Zulte Waregem
máj 5. 18:00 AA Gent 0 : 1 Club Brugge
máj 5. 14:30 Anderlecht 2 : 1 Standard de Liège
máj 4. 20:30 KFCO Beerschot Wilrijk 3 : 2 Westerlo
máj 4. 20:00 Cercle Brugge 2 : 3 Union Saint-Gilloise
máj 4. 20:00 Kortrijk 2 : 1 Waasland-Beveren
máj 4. 20:00 AS Eupen 3 : 2 KV Oostende
máj 4. 18:00 Sporting de Charleroi 2 : 0 Sint-Truiden
máj 3. 20:30 KRC Genk 4 : 0 Royal Antwerp FC
ápr 28. 20:00 Sint-Truiden 2 : 2 KFCO Beerschot Wilrijk
ápr 28. 18:00 Club Brugge 1 : 0 Anderlecht
ápr 27. 20:30 AA Gent 0 : 1 KRC Genk
ápr 27. 20:00 Westerlo 1 : 0 AS Eupen
ápr 27. 20:00 Zulte Waregem 6 : 2 Cercle Brugge
ápr 27. 20:00 Royal Excel Mouscron 2 : 3 Kortrijk
ápr 27. 20:00 Waasland-Beveren 3 : 2 Union Saint-Gilloise
ápr 27. 18:00 KV Oostende 2 : 2 Sporting de Charleroi
ápr 26. 20:30 Royal Antwerp FC 2 : 1 Standard de Liège
ápr 22. 18:00 Sporting de Charleroi 4 : 0 KFCO Beerschot Wilrijk
ápr 22. 14:30 Royal Antwerp FC 0 : 0 Club Brugge
ápr 21. 20:00 Waasland-Beveren 2 : 1 Royal Excel Mouscron
ápr 21. 18:00 Anderlecht 0 : 0 AA Gent
ápr 20. 20:30 AS Eupen 1 : 1 Sint-Truiden
ápr 20. 20:00 Westerlo 0 : 0 KV Oostende
ápr 20. 20:00 Cercle Brugge 1 : 2 Kortrijk
ápr 20. 18:00 Union Saint-Gilloise 2 : 2 Zulte Waregem
ápr 19. 20:30 Standard de Liège 1 : 3 KRC Genk
ápr 14. 20:00 Sporting de Charleroi 2 : 0 Westerlo
ápr 14. 18:00 KRC Genk 3 : 1 Club Brugge
ápr 13. 20:30 AA Gent 1 : 2 Royal Antwerp FC
ápr 13. 20:00 Kortrijk 0 : 1 Union Saint-Gilloise
ápr 13. 20:00 Sint-Truiden 1 : 0 KV Oostende
ápr 13. 20:00 Cercle Brugge 3 : 2 Waasland-Beveren
ápr 13. 18:00 Zulte Waregem 2 : 2 Royal Excel Mouscron
ápr 13. 18:00 KFCO Beerschot Wilrijk 2 : 0 AS Eupen
ápr 8. 20:30 Club Brugge 4 : 0 Standard de Liège
ápr 7. 20:00 AS Eupen 0 : 1 Sporting de Charleroi
ápr 7. 18:00 Anderlecht 1 : 2 Royal Antwerp FC
ápr 6. 20:30 KRC Genk 2 : 1 AA Gent
ápr 6. 20:00 Royal Excel Mouscron 2 : 3 Cercle Brugge
ápr 6. 20:00 Union Saint-Gilloise 5 : 1 Waasland-Beveren
ápr 6. 20:00 Westerlo 2 : 2 Sint-Truiden
ápr 6. 18:00 KV Oostende 2 : 1 KFCO Beerschot Wilrijk
ápr 5. 20:30 Kortrijk 4 : 2 Zulte Waregem
ápr 4. 20:30 Anderlecht 2 : 3 Club Brugge
ápr 3. 20:30 AS Eupen 0 : 3 Westerlo
ápr 3. 20:30 AA Gent 1 : 2 Standard de Liège
ápr 3. 20:30 KFCO Beerschot Wilrijk 1 : 2 Sint-Truiden
ápr 3. 20:30 Sporting de Charleroi 1 : 2 KV Oostende
ápr 2. 20:30 Cercle Brugge 3 : 3 Zulte Waregem
ápr 2. 20:30 Royal Excel Mouscron 0 : 2 Union Saint-Gilloise
ápr 2. 20:30 Royal Antwerp FC 1 : 0 KRC Genk
ápr 2. 20:30 Waasland-Beveren 2 : 3 Kortrijk
márc 31. 20:00 Westerlo 1 : 1 KFCO Beerschot Wilrijk
márc 31. 18:00 Club Brugge 3 : 0 AA Gent
márc 31. 14:30 Sint-Truiden 3 : 1 Sporting de Charleroi
márc 30. 20:30 KRC Genk 3 : 0 Anderlecht
márc 30. 20:00 KV Oostende 1 : 2 AS Eupen
márc 30. 20:00 Union Saint-Gilloise 3 : 1 Cercle Brugge
márc 30. 20:00 Zulte Waregem 0 : 0 Waasland-Beveren
márc 30. 18:00 Kortrijk 3 : 1 Royal Excel Mouscron
márc 29. 20:30 Standard de Liège 3 : 1 Royal Antwerp FC
márc 17. 18:00 Lokeren 3 : 1 Cercle Brugge
márc 17. 18:00 Zulte Waregem 3 : 3 KRC Genk
márc 17. 18:00 Sint-Truiden 0 : 2 AA Gent
márc 17. 18:00 KV Oostende 0 : 2 Anderlecht
márc 17. 18:00 Sporting de Charleroi 1 : 2 AS Eupen
márc 17. 18:00 Club Brugge 1 : 2 Royal Excel Mouscron
márc 17. 18:00 Kortrijk 2 : 0 Royal Antwerp FC
márc 17. 18:00 Standard de Liège 4 : 3 Waasland-Beveren
márc 10. 18:00 Cercle Brugge 1 : 2 Standard de Liège
márc 10. 18:00 Royal Antwerp FC 1 : 2 Sporting de Charleroi
márc 10. 18:00 Royal Excel Mouscron 1 : 1 Sint-Truiden
márc 10. 18:00 Waasland-Beveren 1 : 1 Zulte Waregem
márc 10. 18:00 AS Eupen 0 : 4 Club Brugge
márc 10. 18:00 Anderlecht 2 : 0 Kortrijk
márc 10. 18:00 AA Gent 2 : 1 KV Oostende
márc 10. 18:00 KRC Genk 1 : 0 Lokeren
márc 3. 20:00 Royal Antwerp FC 2 : 1 AS Eupen
márc 3. 18:00 Lokeren 1 : 2 Anderlecht
márc 3. 14:30 Zulte Waregem 1 : 3 AA Gent
márc 2. 20:30 Club Brugge 1 : 0 Sint-Truiden
márc 2. 20:00 KV Oostende 1 : 1 Waasland-Beveren
márc 2. 20:00 Kortrijk 2 : 1 Cercle Brugge
márc 2. 18:00 Sporting de Charleroi 1 : 1 KRC Genk
márc 1. 20:30 Standard de Liège 1 : 1 Royal Excel Mouscron
febr 24. 20:00 Sint-Truiden 3 : 1 Sporting de Charleroi
febr 24. 18:00 KRC Genk 0 : 0 Royal Antwerp FC
febr 24. 14:30 Anderlecht 2 : 2 Club Brugge
febr 23. 20:30 Royal Excel Mouscron 1 : 0 Lokeren
febr 23. 20:00 Waasland-Beveren 2 : 6 Kortrijk
febr 23. 20:00 Cercle Brugge 2 : 2 KV Oostende
febr 23. 18:00 AS Eupen 2 : 3 Zulte Waregem
febr 22. 20:30 AA Gent 2 : 1 Standard de Liège
Hír

2019 aug 9. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Péntek

Színpadon a BL-győztes!

Hír

2019 júl 27. 00:02

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Rengeteg élő közvetítés lesz szombaton is.

Felvezető

2019 máj 16. 00:05

Jupiler League: Anderlecht - Genk

Joseph Paintsil is szóhoz juthat csütörtök este.

Belgium - Jupiler Pro League tabella

Regular Season
Poz Név LM Ny D V RG:KG Pt
1 Club Brugge 4 3 1 0 11:1 10
2 Mechelen 4 3 1 0 8:2 10
3 Standard Liege 4 3 0 1 11:3 9
4 FC Antwerp 4 3 0 1 11:4 9
5 Gent 4 2 1 1 10:4 7
6 Kortrijk 4 2 1 1 9:6 7
7 Mouscron 4 2 1 1 4:5 7
8 Genk 4 2 0 2 7:6 6
9 Oostende 4 2 0 2 5:6 6
10 Charleroi 3 1 2 0 4:3 5
11 Waregem 3 1 0 2 2:6 3
12 St. Truidense 4 1 0 3 2:10 3
13 Anderlecht 4 0 2 2 3:6 2
14 Eupen 4 0 2 2 3:11 2
15 Waasland 4 0 1 3 3:12 1
16 Cercle Brugge 4 0 0 4 3:11 0