Foci

Románia - Liga II tippek

Románia - Liga II eredmények

H E V
Tegnap, 14:30 Dunărea Călărași 1 : 3 Petrolul Ploieşti
Tegnap, 12:00 Concordia Chiajna 2 : 1 Farul Constanţa
aug 17. 17:00 ASU Poli Timișoara 0 : 1 Daco-Getica Bucuresti
aug 17. 14:30 FC Argeş 1 : 0 Universitatea Cluj
aug 17. 10:00 CSM Şcolar Reşiţa 3 : 1 Pandurii Târgu Jiu
aug 17. 10:00 AFC UTA Arad 3 : 0 Csikszereda Miercurea Ciuc
aug 17. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 3 : 0 Ripensia Timișoara
aug 17. 10:00 Gloria Buzău 7 : 0 Sportul Snagov
aug 17. 10:00 Viitorul Târgu Jiu 0 : 1 Mioveni
aug 12. 17:00 Petrolul Ploieşti 0 : 3 AFC UTA Arad
aug 11. 14:30 Universitatea Cluj 3 : 0 Viitorul Târgu Jiu
aug 11. 12:30 Sportul Snagov 0 : 3 FC Argeş
aug 10. 14:30 Rapid Bucureşti 3 : 1 Concordia Chiajna
aug 10. 10:00 Csikszereda Miercurea Ciuc 3 : 0 FC Metaloglobus Bucureşti
aug 10. 10:00 Ripensia Timișoara 1 : 2 Gloria Buzău
aug 10. 10:00 Daco-Getica Bucuresti 0 : 3 Turris-Oltul Turnul Magurele
aug 10. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 0 : 3 ASU Poli Timișoara
aug 10. 10:00 Mioveni 1 : 1 CSM Şcolar Reşiţa
aug 10. 10:00 Farul Constanţa 1 : 0 Dunărea Călărași
aug 6. 18:30 FC Argeş 1 : 2 Ripensia Timișoara
aug 4. 12:30 FC Metaloglobus Bucureşti 1 : 2 Petrolul Ploieşti
aug 4. 10:00 Gloria Buzău 1 : 0 Csikszereda Miercurea Ciuc
aug 3. 17:00 ASU Poli Timișoara 0 : 1 Mioveni
aug 3. 17:00 FC Rapid 1923 0 : 0 Farul Constanţa
aug 3. 12:00 AFC UTA Arad 3 : 0 Dunărea Călărași
aug 3. 10:00 Concordia Chiajna 1 : 0 Daco-Getica Bucuresti
aug 3. 10:00 Turris-Oltul Turnul Magurele 2 : 0 Pandurii Târgu Jiu
aug 2. 17:00 CSM Şcolar Reşiţa 2 : 0 Universitatea Cluj
jún 1. 16:00 Universitatea Cluj 2 : 0 Pandurii Târgu Jiu
jún 1. 16:00 Petrolul Ploieşti 2 : 3 Academica Clinceni
jún 1. 16:00 ACS Energeticianul 0 : 2 Chindia Târgovişte
jún 1. 13:30 FC Argeş 3 : 2 Sportul Snagov
jún 1. 12:00 Luceafarul Oradea 6 : 0 Dacia Unirea Braila
jún 1. 11:00 ASU Poli Timișoara 2 : 0 FC Metaloglobus Bucureşti
jún 1. 10:00 Daco-Getica Bucuresti 3 : 1 ACS Poli Timişoara
máj 31. 15:30 Mioveni 3 : 0 AFC UTA Arad
máj 31. 12:00 Aerostar Bacau 7 : 2 Balotesti
máj 31. 10:00 Farul Constanţa 1 : 1 Ripensia Timișoara
máj 26. 13:00 AFC UTA Arad 2 : 4 Petrolul Ploieşti
máj 25. 13:00 Chindia Târgovişte 4 : 1 Luceafărul Oradea
máj 25. 11:00 Balotesti 0 : 2 Universitatea Cluj
máj 25. 10:00 ACS Poli Timişoara 1 : 4 Mioveni
máj 25. 10:00 Dacia Unirea Braila 0 : 2 Farul Constanta
máj 25. 10:00 Sportul Snagov 1 : 0 CS Aerostar Bacău
máj 25. 10:00 Ripensia Timișoara 1 : 1 Daco-Getica Bucuresti
máj 25. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 3 : 0 ACS Energeticianul
máj 25. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 1 : 0 ASU Poli Timișoara
máj 24. 17:30 Academica Clinceni 2 : 1 FC Argeş
máj 21. 19:30 Universitatea Cluj 1 : 0 Sportul Snagov
máj 20. 17:00 Petrolul Ploieşti 1 : 0 ACS Poli Timişoara
máj 19. 11:00 Chindia Târgovişte 2 : 1 FC Metaloglobus Bucureşti
máj 19. 10:00 Mioveni 4 : 1 Ripensia Timișoara
máj 19. 10:00 CS Aerostar Bacău 0 : 3 Academica Clinceni
máj 19. 10:00 ACS Energeticianul 1 : 2 Pandurii Târgu Jiu
máj 18. 13:00 Juventus Bucureşti 5 : 2 Dacia Unirea Braila
máj 18. 12:00 Luceafărul Oradea 5 : 0 Farul Constanţa
máj 18. 10:00 FC Argeş 2 : 1 AFC UTA Arad
máj 18. 10:00 ASU Poli Timișoara 4 : 3 CS Baloteşti
máj 16. 19:00 Ripensia Timișoara 0 : 2 Petrolul Ploieşti
máj 16. 17:00 Academica Clinceni 0 : 0 Universitatea Cluj
máj 15. 17:00 AFC UTA Arad 2 : 1 CS Aerostar Bacău
máj 15. 17:00 ACS Poli Timişoara 1 : 0 FC Argeş
máj 15. 17:00 Dacia Unirea Braila 0 : 6 Mioveni
máj 15. 15:00 Farul Constanţa 0 : 0 Daco-Getica Bucuresti
máj 15. 12:00 Sportul Snagov 2 : 0 ASU Poli Timișoara
máj 15. 11:00 CS Baloteşti 1 : 4 ACS Energeticianul
máj 15. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 0 : 1 Luceafărul Oradea
máj 14. 15:00 Pandurii Târgu Jiu 0 : 2 Chindia Târgovişte
máj 12. 13:00 Universitatea Cluj 3 : 0 AFC UTA Arad
máj 11. 12:00 ASU Poli Timișoara 2 : 2 Academica Clinceni
máj 11. 11:00 Chindia Târgovişte 6 : 0 CS Baloteşti
máj 11. 10:00 CS Aerostar Bacău 1 : 0 ACS Poli Timişoara
máj 11. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 6 : 0 Pandurii Târgu Jiu
máj 11. 10:00 Luceafărul Oradea 1 : 0 Daco-Getica Bucuresti
máj 11. 10:00 ACS Energeticianul 3 : 3 Sportul Snagov
máj 11. 10:00 Petrolul Ploiesti 9 : 1 Dacia Unirea Braila
máj 10. 10:00 FC Argeş 2 : 1 Ripensia Timișoara
máj 9. 18:00 Mioveni 0 : 2 Farul Constanţa
máj 6. 17:00 Sportul Snagov 0 : 1 Chindia Târgovişte
máj 5. 12:00 ACS Poli Timişoara 0 : 3 Universitatea Cluj
máj 4. 14:30 Farul Constanţa 0 : 3 Petrolul Ploieşti
máj 4. 14:00 Ripensia Timișoara 1 : 0 CS Aerostar Bacău
máj 4. 12:30 AFC UTA Arad 0 : 2 ASU Poli Timișoara
máj 4. 10:00 CS Baloteşti 0 : 3 FC Metaloglobus Bucureşti
máj 4. 10:00 Daco-Getica Bucuresti 1 : 0 Mioveni
máj 4. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 0 : 0 Luceafărul Oradea
máj 4. 10:00 Academica Clinceni 3 : 1 ACS Energeticianul
máj 4. 10:00 Dacia Unirea Braila 0 : 2 Arges Piesti
ápr 28. 10:00 FC Argeş 0 : 1 Farul Constanţa
ápr 27. 11:00 Petrolul Ploieşti 1 : 3 Daco-Getica Bucuresti
ápr 26. 18:00 ASU Poli Timișoara 0 : 1 ACS Poli Timişoara
ápr 26. 17:30 Universitatea Cluj 2 : 3 Ripensia Timișoara
ápr 26. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 4 : 0 CS Baloteşti
ápr 26. 10:00 Luceafărul Oradea 2 : 2 Mioveni
ápr 26. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 1 : 0 Sportul Snagov
ápr 26. 10:00 CS Aerostar Bacău 9 : 0 ACS Dacia Unirea Brăila
ápr 26. 10:00 ACS Energeticianul 2 : 2 AFC UTA Arad
ápr 25. 16:00 Chindia Târgovişte 1 : 0 Academica Clinceni
ápr 23. 18:30 Mioveni 1 : 2 Petrolul Ploieşti
ápr 21. 10:30 ACS Dacia Unirea Brăila 0 : 8 Universitatea Cluj
ápr 20. 15:00 Ripensia Timișoara 0 : 1 ASU Poli Timișoara
ápr 20. 12:00 AFC UTA Arad 2 : 2 Chindia Târgovişte
ápr 20. 10:00 Daco-Getica Bucuresti 1 : 0 FC Argeş
ápr 20. 10:00 ACS Poli Timişoara 1 : 1 ACS Energeticianul
ápr 20. 10:00 Farul Constanţa 2 : 1 CS Aerostar Bacău
ápr 20. 10:00 Academica Clinceni 1 : 0 FC Metaloglobus Bucureşti
ápr 20. 10:00 CS Baloteşti 0 : 0 Luceafărul Oradea
ápr 20. 10:00 Sportul Snagov 3 : 2 Pandurii Târgu Jiu
ápr 15. 17:00 FC Argeş 2 : 0 Mioveni
ápr 14. 14:00 ASU Poli Timișoara 4 : 0 ACS Dacia Unirea Brăila
ápr 14. 13:00 Luceafărul Oradea 3 : 1 Petrolul Ploieşti
ápr 14. 11:00 Chindia Târgovişte 1 : 0 ACS Poli Timişoara
ápr 14. 10:00 ACS Energeticianul 2 : 3 Ripensia Timișoara
ápr 14. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 3 : 0 AFC UTA Arad
ápr 13. 13:00 Universitatea Cluj 2 : 1 Farul Constanţa
ápr 13. 11:00 CS Baloteşti 0 : 0 Sportul Snagov
ápr 13. 10:00 CS Aerostar Bacău 2 : 1 Daco-Getica Bucuresti
ápr 13. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 0 : 2 Academica Clinceni
ápr 11. 16:30 Ripensia Timișoara 0 : 2 Chindia Târgovişte
ápr 10. 18:00 Petrolul Ploieşti 1 : 2 FC Argeş
ápr 10. 16:00 Sportul Snagov 2 : 4 Luceafărul Oradea
ápr 10. 16:00 ACS Dacia Unirea Brăila 3 : 1 ACS Energeticianul
ápr 10. 16:00 AFC UTA Arad 3 : 3 Pandurii Târgu Jiu
ápr 10. 16:00 Farul Constanţa 1 : 1 ASU Poli Timișoara
ápr 10. 16:00 Mioveni 2 : 0 CS Aerostar Bacău
ápr 10. 14:00 ACS Poli Timişoara 1 : 0 FC Metaloglobus Bucureşti
ápr 10. 11:00 Academica Clinceni 4 : 0 CS Baloteşti
ápr 9. 16:30 Daco-Getica Bucuresti 2 : 6 Universitatea Cluj
ápr 7. 14:00 CS Aerostar Bacău 0 : 2 Petrolul Ploieşti
ápr 7. 11:30 Sportul Snagov 0 : 2 Academica Clinceni
ápr 6. 18:30 Universitatea Cluj 1 : 2 Mioveni
ápr 6. 16:00 ASU Poli Timișoara 1 : 1 Daco-Getica Bucuresti
ápr 6. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 1 : 1 ACS Poli Timişoara
ápr 6. 10:00 CS Baloteşti 1 : 3 AFC UTA Arad
ápr 6. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 1 : 1 Ripensia Timișoara
ápr 6. 10:00 ACS Energeticianul 0 : 1 Farul Constanţa
ápr 6. 10:00 Luceafărul Oradea 1 : 2 FC Argeş
ápr 5. 16:00 Chindia Târgovişte 3 : 0 ACS Dacia Unirea Brăila
márc 31. 12:00 AFC UTA Arad 3 : 1 Sportul Snagov
márc 30. 17:30 Petrolul Ploieşti 1 : 0 Universitatea Cluj
márc 30. 13:30 Farul Constanţa 1 : 0 Chindia Târgovişte
márc 30. 10:00 ACS Dacia Unirea Brăila 2 : 2 FC Metaloglobus Bucureşti
márc 30. 10:00 Academica Clinceni 5 : 0 Luceafărul Oradea
márc 30. 10:00 Daco-Getica Bucuresti 0 : 0 ACS Energeticianul
márc 30. 10:00 FC Argeş 2 : 1 CS Aerostar Bacău
márc 30. 10:00 Ripensia Timișoara 2 : 1 Pandurii Târgu Jiu
márc 30. 10:00 ACS Poli Timişoara 3 : 1 CS Baloteşti
márc 29. 17:00 Mioveni 1 : 0 ASU Poli Timișoara
márc 24. 19:00 Universitatea Cluj 0 : 0 FC Argeş
márc 24. 17:00 ASU Poli Timișoara 3 : 0 Petrolul Ploieşti
márc 24. 14:30 Chindia Târgovişte 4 : 2 Daco-Getica Bucuresti
márc 24. 12:00 Sportul Snagov 0 : 0 ACS Poli Timişoara
márc 24. 10:00 ACS Energeticianul 0 : 0 Mioveni
márc 23. 12:00 Academica Clinceni 2 : 0 AFC UTA Arad
márc 23. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 2 : 1 Farul Constanţa
márc 23. 10:00 CS Baloteşti 0 : 2 Ripensia Timișoara
márc 23. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 5 : 2 ACS Dacia Unirea Brăila
márc 23. 10:00 Luceafărul Oradea 4 : 0 CS Aerostar Bacău
márc 19. 18:30 Petrolul Ploieşti 2 : 0 ACS Energeticianul
márc 17. 10:00 Ripensia Timișoara 1 : 2 Sportul Snagov
márc 16. 14:00 CS Aerostar Bacău 1 : 2 Universitatea Cluj
márc 16. 10:00 AFC UTA Arad 0 : 3 Luceafărul Oradea
márc 16. 10:00 FC Argeş 0 : 0 ASU Poli Timișoara
márc 16. 10:00 Daco-Getica Bucuresti 1 : 1 FC Metaloglobus Bucureşti
márc 16. 10:00 Farul Constanţa 2 : 0 Pandurii Târgu Jiu
márc 16. 10:00 ACS Dacia Unirea Brăila 1 : 0 CS Baloteşti
márc 16. 10:00 ACS Poli Timişoara 1 : 3 Academica Clinceni
márc 15. 16:30 Mioveni 1 : 4 Chindia Târgovişte
márc 10. 14:00 Chindia Târgovişte 0 : 0 Petrolul Ploieşti
márc 10. 12:00 Luceafărul Oradea 1 : 3 Universitatea Cluj
márc 10. 10:00 Academica Clinceni 1 : 1 Ripensia Timișoara
márc 9. 14:00 ASU Poli Timișoara 1 : 2 CS Aerostar Bacău
márc 9. 10:00 AFC UTA Arad 2 : 1 ACS Poli Timişoara
márc 9. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 0 : 2 Daco-Getica Bucuresti
márc 9. 10:00 Sportul Snagov 1 : 0 ACS Dacia Unirea Brăila
márc 9. 10:00 ACS Energeticianul 0 : 0 FC Argeş
márc 9. 10:00 CS Baloteşti 0 : 1 Farul Constanţa
márc 9. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 2 : 0 Mioveni
márc 4. 16:30 Universitatea Cluj 1 : 0 ASU Poli Timișoara
márc 3. 13:00 Petrolul Ploieşti 1 : 1 FC Metaloglobus Bucureşti
márc 2. 13:00 Ripensia Timișoara 1 : 0 AFC UTA Arad
márc 2. 10:00 Mioveni 2 : 2 Pandurii Târgu Jiu
márc 2. 10:00 Daco-Getica Bucuresti 1 : 2 CS Baloteşti
márc 2. 10:00 ACS Poli Timişoara 1 : 1 Luceafărul Oradea
márc 2. 10:00 ACS Dacia Unirea Brăila 0 : 2 Academica Clinceni
márc 2. 10:00 CS Aerostar Bacău 1 : 1 ACS Energeticianul
márc 2. 10:00 Farul Constanţa 1 : 2 Sportul Snagov
márc 1. 16:30 FC Argeş 0 : 1 Chindia Târgovişte
febr 24. 10:00 Pandurii Târgu Jiu 0 : 2 Petrolul Ploieşti
febr 23. 12:00 ACS Energeticianul 0 : 2 Universitatea Cluj
febr 23. 10:00 FC Metaloglobus Bucureşti 1 : 0 FC Argeş
febr 23. 10:00 Luceafărul Oradea 0 : 0 ASU Poli Timișoara
febr 23. 10:00 CS Baloteşti 0 : 2 Mioveni
febr 23. 10:00 Sportul Snagov 2 : 1 Daco-Getica Bucuresti
febr 23. 10:00 Academica Clinceni 1 : 0 Farul Constanţa
febr 23. 10:00 AFC UTA Arad 3 : 0 ACS Dacia Unirea Brăila
febr 23. 10:00 ACS Poli Timişoara 1 : 0 Ripensia Timișoara
febr 22. 13:00 Chindia Târgovişte 3 : 2 CS Aerostar Bacău

Románia - Liga II tabella

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt Sorozat
1 Gloria Buzău 3 3 0 0 10:1 +9 9 +3
2 UT Arad 3 3 0 0 9:0 +9 9 +3
3 Rešita CSM 3 2 1 0 6:2 +4 7 +1
4 Mioveni 3 2 1 0 3:1 +2 7 +1
5 Turris-Oltul Turnu Magurele 2 2 0 0 5:0 +5 6 +2
6 Arges Piesti 3 2 0 1 5:2 +3 6 +2
7 Petrolul Ploiesti 3 2 0 1 5:5 0 6 +1
8 Concordia 3 2 0 1 4:4 0 6 +1
9 Rapid Bucureşti 2 1 1 0 3:1 +2 4 +1
10 Luceafarul Oradea 0 0 0 0 0:0 0 0 -0
11 Farul Constanta 3 1 1 1 2:2 0 4 -1
12 ASU Poli Timisoara 3 1 0 2 3:2 +1 3 -1
13 Universitatea Cluj 3 1 0 2 3:3 0 3 -1
14 Metaloglobus Bukure 3 1 0 2 4:5 -1 3 +1
15 Csikszereda 3 1 0 2 3:4 -1 3 -1
16 Ripensia Timisoara 3 1 0 2 3:6 -3 3 -2
17 Energeticianul 3 1 0 2 2:5 -3 3 -2
18 Juventus Bucureşti 3 1 0 2 1:4 -3 3 +1
19 Dunarea Calarasi 3 0 0 3 1:7 -6 0 -3
20 Pandurii 3 0 0 3 1:8 -7 0 -3
21 Damila Maciuca 3 0 0 3 1:12 -11 0 -3