Asztalitenisz

Russia - Moscow Liga Pro tippek

Mérkőzés Oddsok
0:00 Kirill Abramov v Demik Ying
0:00 Alexander Gribkov v Sergey Vakar
0:00 Gribkov, Alexander - Vakar, Sergey  
0:00 Pyshkin, Sergey - Vukolov, Andrey  
0:30 Tukh, Igor - Klimentev, Vladimir  
0:30 Yanshaev, Alexey - Nikiforov, Oleg  
6:00 Danila Andreev v Zhasur Hudaiberdiev  
6:00 Andrey Kirilenko v Aleksandr Volkov  
6:00 Andreev, Danila - Hudaiberdiev, Zhasur  
6:00 Kirilenko, Andrey - Volkov, Aleksandr Dmitrievich
6:00 Nemashkalo, Vladimir - Molodtsov, Denis
6:30 Vitalii Bazilevskii v Yurii Merkushin  
6:30 Sergei Ogai v Evgeniy Ilyukhin
6:30 Viktor Rahmanov v Pavel Pinkovskii  
6:30 Bazilevsky, Vitaly - Merkushin, Yuri
6:30 Ogai, Sergei - Ilyukhin, Evgeniy
6:30 Rahmanov, Viktor - Pinkovskii, Pavel  
7:00 Zhasur Hudaiberdiev v Viktor Rahmanov  
7:00 Denis Molodtsov v Sergei Ogai  
7:00 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Bazilevsky, Vitaly
7:00 Hudaiberdiev, Zhasur - Rahmanov, Viktor  
7:00 Molodtsov, Denis - Ogai, Sergei
7:30 Evgeniy Ilyukhin v Vladimir Nemashkalo  
7:30 Yurii Merkushin v Andrey Kirilenko
7:30 Ilyukhin, Evgeniy - Nemashkalo, Vladimir
7:30 Merkushin, Yuri - Kirilenko, Andrey
7:30 Pinkovskii, Pavel - Andreev, Danila  
8:00 Andrey Kirilenko v Vitalii Bazilevskii  
8:00 Vladimir Nemashkalo v Sergei Ogai
8:00 Andreev, Danila - Rahmanov, Viktor  
8:00 Kirilenko, Andrey - Bazilevsky, Vitaly
8:00 Nemashkalo, Vladimir - Ogai, Sergei
8:30 Zhasur Hudaiberdiev v Pavel Pinkovskii  
8:30 Hudaiberdiev, Zhasur - Pinkovskii, Pavel  
8:30 Molodtsov, Denis - Ilyukhin, Evgeniy
8:30 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Merkushin, Yuri
9:00 Rahmanov, Viktor - Hudaiberdiev, Zhasur  
9:04 Nemashkalo, Vladimir - Molodtsov, Denis  
9:30 Evgeniy Ilyukhin v Sergei Ogai  
9:30 Pavel Pinkovskii v Danila Andreev  
9:30 Pinkovskii, Pavel - Andreev, Danila  
10:00 Vladimir Zhulyabin v Andrey Menshikov  
10:00 Vladimir Safonov v Valery Ivanov  
10:00 Demik Ying v Vladimir Shirokov  
10:00 Demic, Ying - Shirokov, Vladimir  
10:00 Safonov, Vladimir - Ivanov, Valery
10:00 Zhulyabin, Vladimir - Menshikov, Andrey
10:30 Ilya Novikov v Igor Ramensky
10:30 Elistratov, Igor - Frolov, Alexander
10:30 Serebrennikov, Alexandr - Pravednov, Andrey
11:00 Andrey Menshikov v Ilya Novikov  
11:00 Vladimir Shirokov v Igor Elistratov
11:00 Valery Ivanov v Alexander Serebrennikov  
11:00 Ivanov, Valery - Serebrennikov, Alexandr
11:00 Shirokov, Vladimir - Elistratov, Igor
11:30 Aleksandr Frolov v Demik Ying  
11:30 Igor Ramensky v Vladimir Zhulyabin  
11:30 Frolov, Alexander - Demic, Ying
11:30 Pravednov, Andrey - Safonov, Vladimir
11:30 Ramensky, Igor - Zhulyabin, Vladimir  
12:00 Vladimir Zhulyabin v Ilya Novikov
12:00 Demik Ying v Igor Elistratov
12:00 Demic, Ying - Elistratov, Igor
12:04 Safonov, Vladimir - Serebrennikov, Alexandr
12:30 Ivanov, Valery - Pravednov, Andrey
12:30 Menshikov, Andrey - Ramensky, Igor
12:30 Shirokov, Vladimir - Frolov, Alexander  
13:00 Ilya Novikov v Andrey Menshikov  
13:00 Vladimir Safonov v Andrey Pravednov  
14:00 Sergey Vakar v Oleg Nikiforov  
14:00 Homutov, Sergey - Arutiunyan, Artem
14:00 Pyshkin, Sergey - Tukh, Igor  
14:00 Vakar, Sergey - Nikiforov, Oleg
14:30 Georgiy Vahnin v Evgenii Kryuchkov
14:30 Vahnin, Georgiy Vladimirovich - Kryuchkov, Evgenii
14:30 Vukolov, Andrey - Klimentev, Vladimir  
14:30 Yanshaev, Alexey - Ivanov, Viktor Stanislavovich
14:59 Arutiunyan, Artem - Vahnin, Georgiy Vladimirovich
15:00 Oleg Nikiforov v Alexey Yanshaev
15:00 Artem Arutiunyan v Georgiy Vahnin
15:00 Nikiforov, Oleg - Yanshaev, Alexey
15:00 Tukh, Igor - Vukolov, Andrey  
15:28 Kryuchkov, Evgenii - Homutov, Sergey
15:30 Viktor Ivanov v Sergey Vakar  
15:30 Evgenii Kryuchkov v Sergei Homutov
15:30 Ivanov, Viktor Stanislavovich - Vakar, Sergey
15:30 Klimentev, Vladimir - Pyshkin, Sergey  
15:51 Homutov, Sergey - Vahnin, Georgiy Vladimirovich
16:00 Sergei Homutov v Georgiy Vahnin
16:00 Sergey Vakar v Alexey Yanshaev  
16:00 Pyshkin, Sergey - Vukolov, Andrey
16:00 Vakar, Sergey - Yanshaev, Alexey  
16:30 Oleg Nikiforov v Viktor Ivanov  
16:30 Artem Arutiunyan v Evgenii Kryuchkov  
16:30 Arutiunyan, Artem - Kryuchkov, Evgenii
16:30 Nikiforov, Oleg - Ivanov, Viktor Stanislavovich  
16:30 Tukh, Igor - Klimentev, Vladimir
17:30 Georgiy Vahnin v Artem Arutiunyan  
17:30 Pyshkin, Sergey - Tukh, Igor  
18:00 Sergei Ogai v Vladimir Nemashkalo
18:00 Vitalii Bazilevskii v Dmitry Kolesnikov  
18:00 Danila Andreev v Pavel Pinkovskii  
18:00 Andreev, Danila - Pinkovskii, Pavel
18:00 Ogai, Sergei - Nemashkalo, Vladimir  
18:00 Bazilevsky, Vitaly - Kolesnikov, Dmitry
18:30 Viktor Rahmanov v Zhasur Hudaiberdiev  
18:30 Denis Molodtsov v Evgeniy Ilyukhin
18:30 Molodtsov, Denis - Ilyukhin, Evgeniy
18:30 Rahmanov, Viktor - Hudaiberdiev, Zhasur
1 tipp
 
18:30 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Merkushin, Yuri
1 tipp
19:01 Kolesnikov, Dmitry - Volkov, Aleksandr Dmitrievich
1 tipp
19:00 Vladimir Nemashkalo v Denis Molodtsov
19:00 Pavel Pinkovskii v Viktor Rahmanov  
19:00 Nemashkalo, Vladimir - Molodtsov, Denis
1 tipp
 
19:00 Pinkovskii, Pavel - Rahmanov, Viktor
19:28 Merkushin, Yuri - Bazilevsky, Vitaly
1 tipp
 
19:30 Yurii Merkushin v Vitalii Bazilevskii  
19:30 Zhasur Hudaiberdiev v Danila Andreev  
19:30 Evgeniy Ilyukhin v Sergey Ogay  
19:30 Hudaiberdiev, Zhasur - Andreev, Danila
1 tipp
19:30 Ilyukhin, Evgeniy - Ogai, Sergei
20:00 Danila Andreev v Viktor Rahmanov
20:00 Sergey Ogay v Denis Molodtsov  
20:00 Vitalii Bazilevskii v Aleksandr Volkov  
20:00 Andreev, Danila - Rahmanov, Viktor
20:00 Ogai, Sergei - Molodtsov, Denis
20:00 Bazilevsky, Vitaly - Volkov, Aleksandr Dmitrievich  
20:30 Vladimir Nemashkalo v Evgeniy Ilyukhin  
20:30 Dmitry Kolesnikov v Yurii Merkushin
20:30 Pavel Pinkovskii v Zhasur Hudaiberdiev  
20:30 Nemashkalo, Vladimir - Ilyukhin, Evgeniy
20:30 Pinkovskii, Pavel - Hudaiberdiev, Zhasur
 
20:30 Kolesnikov, Dmitry - Merkushin, Yuri
1 tipp
21:27 Merkushin, Yuri - Kolesnikov, Dmitry  
21:30 Ilyukhin, Evgeniy - Nemashkalo, Vladimir
22:00 Vladimir Safonov v Oleg Shagarov  
22:00 Igor Elistratov v Kirill Abramov
22:00 Menshikov, Andrey - Ramensky, Igor
1 tipp
22:00 Safonov, Vladimir - Shagarov, Oleg
2 tipp
 
22:30 Ivan Pandur v Sergey Kuzmin  
22:30 Vladimir Shirokov v Aleksandr Frolov
22:30 Alexander Serebrennikov v Andrey Pravednov  
22:30 Pandur, Ivan - Kuzmin, Sergei
1 tipp
22:30 Serebrennikov, Alexandr - Pravednov, Andrey
23:00 Kirill Abramov v Vladimir Shirokov  
23:00 Oleg Shagarov v Alexander Serebrennikov  
23:00 Ramensky, Igor - Pandur, Ivan  
23:00 Shagarov, Oleg - Serebrennikov, Alexandr
23:30 Sergey Kuzmin v Andrey Menshikov  
23:30 Aleksandr Frolov v Igor Elistratov
23:30 Frolov, Alexander - Elistratov, Igor  
23:30 Kuzmin, Sergei - Menshikov, Andrey
23:30 Pravednov, Andrey - Safonov, Vladimir  
Holnap, 0:00 Menshikov, Andrey - Pandur, Ivan
1 tipp
 
Holnap, 0:00 Igor Elistratov v Vladimir Shirokov  
Holnap, 0:00 Vladimir Safonov v Alexander Serebrennikov  
Holnap, 0:00 Safonov, Vladimir - Serebrennikov, Alexandr  
Holnap, 0:30 Kirill Abramov v Aleksandr Frolov
Holnap, 0:30 Igor Ramensky v Sergey Kuzmin  
Holnap, 0:30 Shagarov, Oleg - Pravednov, Andrey
1 tipp
 
Holnap, 0:30 Ramensky, Igor - Kuzmin, Sergei  
Holnap, 6:00 Alexey Yanshaev v Viktor Ivanov
Holnap, 6:00 Sergei Homutov v Evgenii Kryuchkov  
Holnap, 6:00 Sergey Pyshkin v Igor Tukh
Holnap, 6:30 Artem Arutiunyan v Igor Matveyev  
Holnap, 6:30 Oleg Nikiforov v Alexander Gribkov
Holnap, 6:30 Andrey Vukolov v Vladimir Klimentev
Holnap, 7:00 Viktor Ivanov v Oleg Nikiforov
Holnap, 7:00 Evgenii Kryuchkov v Artem Arutiunyan  
Holnap, 7:00 Igor Tukh v Andrey Vukolov
Holnap, 7:30 Alexander Gribkov v Alexey Yanshaev
Holnap, 7:30 Igor Matveyev v Sergei Homutov  
Holnap, 7:30 Vladimir Klimentev v Sergey Pyshkin
Holnap, 8:00 Alexey Yanshaev v Oleg Nikiforov
Holnap, 8:00 Sergei Homutov v Artem Arutiunyan  
Holnap, 8:00 Sergey Pyshkin v Andrey Vukolov
Holnap, 8:30 Viktor Ivanov v Alexander Gribkov
Holnap, 8:30 Evgenii Kryuchkov v Igor Matveyev  
Holnap, 8:30 Igor Tukh v Vladimir Klimentev