Foci

Európa Liga Selejtező tippek

Mérkőzés Oddsok
aug 22. 16:00 FC Astana - Bate Borisov
1 tipp
 
aug 22. 17:00 Ararat-Armenia FC - F91 Dudelange
1 tipp
 
aug 22. 19:00 Sūduva Marijampolė - Ferencváros
4 tipp
 
aug 22. 19:00 Malmö FF - Bnei Yehuda Tel Aviv  
aug 22. 19:30 Feyenoord - Hapoel Beer Sheva
1 tipp
 
aug 22. 19:30 Ludogorets Razgrad - Maribor  
aug 22. 19:45 FC Copenhagen - Riga FC  
aug 22. 20:00 AEK Athens - Trabzonspor A.Ş.  
aug 22. 20:00 Légia Varsó - Rangers FC
aug 22. 20:30 FCSB - Vitoria Guimarães
1 tipp
 
aug 22. 20:30 PSV Eindhoven - Apollon Limassol
1 tipp
 
aug 22. 20:30 Strasbourg - Eintracht Frankfurt  
aug 22. 20:30 AA Gent - Rijeka  
aug 22. 20:30 AZ Alkmaar - Royal Antwerp FC  
aug 22. 20:30 Steaua Bucureşti - Guimaraes  
aug 22. 20:45 Linfield - Qarabağ  
aug 22. 20:45 Celtic - AIK
1 tipp
 
aug 22. 20:45 S.C. Braga - Spartak Moscow
1 tipp
 
aug 22. 21:00 Slovan Bratislava - PAOK Thessaloniki
1 tipp
 
aug 22. 21:00 Espanyol - Zorya Luhansk
1 tipp
aug 22. 21:00 Partizan Belgrád - Molde  
aug 22. 21:00 Torino - Wolverhampton Wanderers  

Európa Liga Selejtező eredmények

H E V
aug 15. 21:00 Espanyol 3 : 0 Luzern
aug 15. 20:45 S.C. Braga 3 : 1 Brøndby IF
aug 15. 20:45 Wolverhampton Wanderers 4 : 0 Pyunik
aug 15. 20:45 Aberdeen 0 : 2 Rijeka
aug 15. 20:45 Rangers FC 3 : 1 FC Midtjylland
aug 15. 20:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Vaduz
aug 15. 20:30 PSV Eindhoven 0 : 0 Haugesund
aug 15. 20:30 Strasbourg 1 : 0 Lokomotiv Plovdiv
aug 15. 20:30 AZ Alkmaar 4 : 0 FC Mariupol
aug 15. 20:30 AA Gent 3 : 0 AEK Larnaca
aug 15. 20:30 Aris Thessaloniki 3 : 0 Molde
aug 15. 20:00 Valletta FC 0 : 4 FC Astana
aug 15. 20:00 AEK Athens 1 : 1 Universitatea Craiova
aug 15. 20:00 Viktoria Plzeň 1 : 0 Royal Antwerp FC
aug 15. 19:30 The New Saints 0 : 4 Ludogorets Razgrad
aug 15. 19:30 Hapoel Beer Sheva 3 : 1 IFK Norrköping
aug 15. 19:30 Trabzonspor A.Ş. 2 : 1 Sparta Praha
aug 15. 19:00 Sūduva Marijampolė 2 : 1 Maccabi Tel Aviv
aug 15. 19:00 Shakhtyor Soligorsk 1 : 1 Torino
aug 15. 19:00 Zrinjski Mostar 1 : 0 Malmö FF
aug 15. 19:00 Bate Borisov 0 : 0 FK Sarajevo
aug 15. 19:00 Apollon Limassol 3 : 1 Austria Wien
aug 15. 19:00 Yeni Malatyaspor 1 : 0 Partizan Belgrád
aug 15. 19:00 Mladá Boleslav 0 : 1 FCSB
aug 15. 19:00 AIK 1 : 1 Sheriff Tiraspol
aug 15. 19:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 2 : 1 Neftçi PFC Bakı
aug 15. 19:00 Zorya Luhansk 1 : 0 CSKA Sofia
aug 15. 18:45 Spartak Moscow 2 : 1 Thun
aug 15. 18:30 Dinamo Tbilisi 1 : 1 Feyenoord
aug 15. 18:00 HJK 2 : 2 Riga FC
aug 14. 18:00 Saburtalo Tbilisi 0 : 2 Ararat-Armenia FC
aug 14. 18:00 Vitoria Guimarães 6 : 0 FK Ventspils
aug 14. 18:00 Atromitos Athens 0 : 2 Légia Varsó
aug 13. 21:00 Dundalk 1 : 3 Slovan Bratislava
aug 13. 20:45 Linfield 3 : 2 Sutjeska FK
aug 13. 18:00 Nõmme Kalju 0 : 1 F91 Dudelange
aug 8. 21:00 Torino 5 : 0 Shakhtyor Soligorsk
aug 8. 21:00 Légia Varsó 0 : 0 Atromitos Athens
aug 8. 21:00 Partizan Belgrád 3 : 1 Yeni Malatyaspor
aug 8. 21:00 Luzern 0 : 3 Espanyol
aug 8. 20:30 FCSB 0 : 0 Mladá Boleslav
aug 8. 20:30 Vaduz 0 : 5 Eintracht Frankfurt
aug 8. 20:30 Austria Wien 1 : 2 Apollon Limassol
aug 8. 20:00 F91 Dudelange 3 : 1 Nõmme Kalju
aug 8. 20:00 IFK Norrköping 1 : 1 Hapoel Beer Sheva
aug 8. 20:00 FC Midtjylland 2 : 4 Rangers FC
aug 8. 20:00 Rijeka 2 : 0 Aberdeen
aug 8. 19:45 FK Sarajevo 1 : 2 Bate Borisov
aug 8. 19:30 Royal Antwerp FC 1 : 0 Viktoria Plzeň
aug 8. 19:30 Feyenoord 4 : 0 Dinamo Tbilisi
aug 8. 19:30 CSKA Sofia 1 : 1 Zorya Luhansk
aug 8. 19:30 Maccabi Tel Aviv 1 : 2 Sūduva Marijampolė
aug 8. 19:30 Ludogorets Razgrad 5 : 0 The New Saints
aug 8. 19:30 Lokomotiv Plovdiv 0 : 1 Strasbourg
aug 8. 19:00 Haugesund 0 : 1 PSV Eindhoven
aug 8. 19:00 Thun 2 : 3 Spartak Moscow
aug 8. 19:00 Molde 3 : 0 Aris Thessaloniki
aug 8. 19:00 Malmö FF 3 : 0 Zrinjski Mostar
aug 8. 19:00 Sheriff Tiraspol 1 : 2 AIK
aug 8. 19:00 Neftçi PFC Bakı 2 : 2 Bnei Yehuda Tel Aviv
aug 8. 19:00 FC Mariupol 0 : 0 AZ Alkmaar
aug 8. 18:45 FK Ventspils 0 : 3 Vitoria Guimarães
aug 8. 18:30 Brøndby IF 2 : 4 S.C. Braga
aug 8. 18:15 Universitatea Craiova 0 : 2 AEK Athens
aug 8. 18:00 Sparta Praha 2 : 2 Trabzonspor A.Ş.
aug 8. 18:00 Pyunik 0 : 4 Wolverhampton Wanderers
aug 8. 17:30 AEK Larnaca 1 : 1 AA Gent
aug 8. 16:00 FC Astana 5 : 1 Valletta FC
aug 7. 20:15 Slovan Bratislava 1 : 0 Dundalk
aug 6. 20:15 Sutjeska FK 1 : 2 Linfield
aug 6. 18:00 Riga FC 1 : 1 HJK
aug 6. 17:00 Ararat-Armenia FC 1 : 2 Saburtalo Tbilisi
aug 1. 21:15 Stjarnan Gardabae 1 : 3 Espanyol
aug 1. 21:00 Crusaders Belfast 1 : 4 Wolverhampton Wanderers
aug 1. 21:00 Vitoria Guimarães 4 : 0 Jeunesse Esch
aug 1. 21:00 Partizan Belgrád 3 : 0 Connah's Quay FC
aug 1. 20:45 FC Spartak Trnava 3 : 1 Lokomotiv Plovdiv
aug 1. 20:45 Linfield 1 : 0 HB Tórshavn
aug 1. 20:45 Osijek 1 : 0 CSKA Sofia
aug 1. 20:45 Aberdeen 5 : 0 Chikhura Sachkhere
aug 1. 20:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Flora Tallinn
aug 1. 20:30 Sturm Graz 2 : 1 Haugesund
aug 1. 20:30 FCSB 2 : 3 Alashkert
aug 1. 20:00 Olimpija Ljubljana 0 : 1 Yeni Malatyaspor
aug 1. 20:00 Gżira United 2 : 2 FK Ventspils
aug 1. 19:45 Esbjerg 0 : 0 Shakhtyor Soligorsk
aug 1. 19:30 Ludogorets Razgrad 4 : 0 Valur Reykjavík
aug 1. 19:30 Brøndby IF 2 : 1 Lechia Gdańsk
aug 1. 19:30 FC Progrès Niederkorn 0 : 0 Rangers FC
aug 1. 19:00 FK Liepāja 0 : 1 IFK Norrköping
aug 1. 19:00 Neftçi PFC Bakı 3 : 0 Arsenal Tula
aug 1. 19:00 KI Klaksvik 0 : 1 Luzern
aug 1. 19:00 Vaduz 1 : 0 MOL Vidi FC
aug 1. 19:00 Sheriff Tiraspol 1 : 1 Partizani Tirana
aug 1. 19:00 AEL Limassol 0 : 1 Aris Thessaloniki
aug 1. 19:00 Zrinjski Mostar 2 : 1 FC Utrecht
aug 1. 19:00 Atromitos Athens 3 : 2 Dunajska Streda
aug 1. 19:00 Dinamo Tbilisi 3 : 0 Gabala FK
aug 1. 19:00 FK Baumit Jablonec 0 : 0 Pyunik
aug 1. 19:00 Apollon Limassol 2 : 1 Shamrock Rovers
aug 1. 19:00 Maccabi Haifa 2 : 1 Strasbourg
aug 1. 19:00 Malmö FF 3 : 2 Domžale
aug 1. 18:30 Levski Sofia 0 : 4 AEK Larnaca
aug 1. 18:30 Riga FC 2 : 1 Piast Gliwice
aug 1. 18:30 DVSC Debreceni 1 : 4 Torino
aug 1. 18:30 BK Häcken 0 : 3 AZ Alkmaar
aug 1. 18:15 Universitatea Craiova 1 : 0 Budapest Honvéd FC
aug 1. 18:00 KuPS 0 : 0 Légia Varsó
aug 1. 18:00 Zorya Luhansk 1 : 0 Budućnost Podgorica
aug 1. 17:00 Viitorul Constanța 2 : 1 AA Gent
aug 1. 16:30 Kairat Almaty 1 : 1 Hapoel Beer Sheva
aug 1. 16:00 FC Astana 4 : 1 FC Santa Coloma
aug 1. 16:00 Ordabasy Shymkent 2 : 3 Mladá Boleslav
júl 31. 20:45 FK Čukarički 1 : 3 Molde
júl 30. 18:00 KF Feronikeli 0 : 2 Slovan Bratislava
júl 30. 17:55 F91 Dudelange 1 : 1 FK Shkëndija
júl 30. 17:45 Lincoln Red IMPS FC 1 : 2 Ararat-Armenia FC
júl 30. 17:45 Sūduva Marijampolė 5 : 0 Tre Penne
júl 25. 21:00 Légia Varsó 1 : 0 KuPS
júl 25. 21:00 Shamrock Rovers 2 : 1 Apollon Limassol
júl 25. 21:00 Valur Reykjavík 1 : 1 Ludogorets Razgrad
júl 25. 21:00 Torino 3 : 0 DVSC Debreceni
júl 25. 21:00 Espanyol 4 : 0 Stjarnan Gardabae
júl 25. 20:45 Rangers FC 2 : 0 FC Progrès Niederkorn
júl 25. 20:45 Budućnost Podgorica 1 : 3 Zorya Luhansk
júl 25. 20:45 Strasbourg 3 : 1 Maccabi Haifa
júl 25. 20:45 Wolverhampton Wanderers 2 : 0 Crusaders Belfast
júl 25. 20:45 Domžale 2 : 2 Malmö FF
júl 25. 20:30 AA Gent 6 : 3 Viitorul Constanța
júl 25. 20:30 AZ Alkmaar 0 : 0 BK Häcken
júl 25. 20:30 Aris Thessaloniki 0 : 0 AEL Limassol
júl 25. 20:30 Dunajska Streda 1 : 2 Atromitos Athens
júl 25. 20:30 Jeunesse Esch 0 : 1 Vitoria Guimarães
júl 25. 20:15 Luzern 1 : 0 KI Klaksvik
júl 25. 20:00 Piast Gliwice 3 : 2 Riga FC
júl 25. 20:00 MOL Vidi FC 1 : 0 Vaduz
júl 25. 20:00 IFK Norrköping 2 : 0 FK Liepāja
júl 25. 19:30 Connah's Quay FC 0 : 1 Partizan Belgrád
júl 25. 19:30 Lokomotiv Plovdiv 2 : 0 FC Spartak Trnava
júl 25. 19:30 Hapoel Beer Sheva 2 : 0 Kairat Almaty
júl 25. 19:30 CSKA Sofia 1 : 0 Osijek
júl 25. 19:00 Yeni Malatyaspor 2 : 2 Olimpija Ljubljana
júl 25. 19:00 Shakhtyor Soligorsk 2 : 0 Esbjerg
júl 25. 19:00 Lechia Gdańsk 2 : 1 Brøndby IF
júl 25. 19:00 Alashkert 0 : 3 FCSB
júl 25. 19:00 Flora Tallinn 1 : 2 Eintracht Frankfurt
júl 25. 19:00 Molde 0 : 0 FK Čukarički
júl 25. 19:00 Arsenal Tula 0 : 1 Neftçi PFC Bakı
júl 25. 18:00 Haugesund 2 : 0 Sturm Graz
júl 25. 19:00 Mladá Boleslav 1 : 1 Ordabasy Shymkent
júl 25. 18:55 Budapest Honvéd FC 0 : 0 Universitatea Craiova
júl 25. 18:45 Chikhura Sachkhere 1 : 1 Aberdeen
júl 25. 18:30 FC Utrecht 1 : 1 Zrinjski Mostar
júl 25. 17:30 Partizani Tirana 0 : 1 Sheriff Tiraspol
júl 25. 17:30 AEK Larnaca 3 : 0 Levski Sofia
júl 25. 17:00 Gabala FK 0 : 2 Dinamo Tbilisi
júl 25. 16:45 FK Ventspils 4 : 0 Gżira United
júl 25. 15:30 Pyunik 2 : 1 FK Baumit Jablonec
júl 24. 18:00 Slovan Bratislava 2 : 1 KF Feronikeli
júl 23. 20:30 Tre Penne 0 : 5 Sūduva Marijampolė
júl 23. 20:00 FC Santa Coloma 0 : 0 FC Astana
júl 23. 17:55 FK Shkëndija 1 : 2 F91 Dudelange
júl 23. 17:45 HB Tórshavn 2 : 2 Linfield
júl 23. 17:00 Ararat-Armenia FC 2 : 0 Lincoln Red IMPS FC
júl 18. 21:00 KR Reykjavík 0 : 0 Molde
júl 18. 21:00 Shamrock Rovers 2 : 1 Brann
júl 18. 21:00 Légia Varsó 3 : 0 Europa FC
júl 18. 20:45 Domžale 1 : 0 Balzan FC
júl 18. 20:45 Radnički Niš 2 : 2 Flora Tallinn
júl 18. 20:45 Rangers FC 6 : 0 St. Joseph's FC
júl 18. 20:45 Kilmarnock 0 : 2 Connah's Quay FC
júl 18. 20:45 FC Spartak Trnava 2 : 0 FK Radnik Bijeljina
júl 18. 20:45 Budućnost Podgorica 4 : 1 JK Narva Trans
júl 18. 20:45 Ballymena United 0 : 4 Malmö FF
júl 18. 20:30 FK Shkupi 1 : 2 Pyunik
júl 18. 20:30 Vitebsk 1 : 1 KuPS
júl 18. 20:00 IFK Norrköping 2 : 1 St Patrick's Athletic
júl 18. 20:00 Hibernians FC Paola 0 : 1 Shakhtyor Soligorsk
júl 18. 20:00 MOL Vidi FC 0 : 0 FK Zeta Golubovci
júl 18. 20:00 Kukësi 1 : 1 DVSC Debreceni
júl 18. 20:00 NŠ Mura 2 : 3 Maccabi Haifa
júl 18. 20:00 Hajduk Split 1 : 3 Gżira United
júl 18. 20:00 B36 Tórshavn 2 : 3 Crusaders Belfast
júl 18. 19:30 UE Engordany 0 : 1 Dinamo Tbilisi
júl 18. 19:30 FC Progrès Niederkorn 1 : 2 Cork City
júl 18. 19:30 Hapoel Beer Sheva 1 : 0 KF Laçi
júl 18. 19:00 Apollon Limassol 4 : 0 FK Kauno Zalgiris
júl 18. 19:00 Petrocub 0 : 1 AEK Larnaca
júl 18. 19:00 Haugesund 5 : 1 Cliftonville
júl 18. 19:00 Neftçi PFC Bakı 6 : 0 Speranța Nisporeni
júl 18. 19:00 Torpedo Kutaisi 0 : 2 Ordabasy Shymkent
júl 18. 19:00 Vaduz 2 : 1 Breiðablik
júl 18. 19:00 Zrinjski Mostar 3 : 0 Akademija Pandev
júl 18. 19:00 Žalgiris Vilnius 1 : 1 Budapest Honvéd FC
júl 18. 19:00 Cracovia Kraków 1 : 1 Dunajska Streda
júl 18. 19:00 Milsami Orhei 1 : 2 FCSB
júl 18. 18:30 Dinamo Minsk 1 : 2 FK Liepāja
júl 18. 18:30 Levski Sofia 2 : 0 Ružomberok
júl 18. 18:00 Levadia Tallinn 2 : 1 Stjarnan Gardabae
júl 18. 18:00 Universitatea Craiova 3 : 2 Sabail
júl 18. 18:00 RFS 0 : 2 Olimpija Ljubljana
júl 18. 18:00 RoPS 1 : 2 Aberdeen
júl 18. 17:30 FC Inter Turku 2 : 0 Brøndby IF
júl 18. 17:00 KS Teuta Durres 1 : 0 FK Ventspils
júl 18. 16:30 FK Makedonija Gjorče Petrov 0 : 3 Alashkert
júl 18. 16:30 Kairat Almaty 2 : 1 Široki Brijeg
júl 18. 14:00 Tobol Kostanay 1 : 1 Jeunesse Esch
júl 17. 18:00 Chikhura Sachkhere 2 : 1 CS Fola Esch
júl 16. 20:30 Mladost Podgorica 0 : 0 CSKA Sofia
júl 16. 19:00 KI Klaksvik 0 : 0 FK Riteriai
júl 16. 17:00 FC Banants 0 : 5 FK Čukarički
júl 11. 22:00 Breiðablik 0 : 0 Vaduz
júl 11. 22:00 Stjarnan Gardabae 2 : 1 Levadia Tallinn
júl 11. 21:00 Široki Brijeg 1 : 2 Kairat Almaty
júl 11. 21:00 Budapest Honvéd FC 3 : 1 Žalgiris Vilnius
júl 11. 20:45 Aberdeen 2 : 1 RoPS
júl 11. 20:45 St Patrick's Athletic 0 : 2 IFK Norrköping
júl 11. 20:45 Cliftonville 0 : 1 Haugesund
júl 11. 20:45 Cork City 0 : 2 FC Progrès Niederkorn
júl 11. 20:30 Europa FC 0 : 0 Légia Varsó
júl 11. 20:30 Dunajska Streda 1 : 1 Cracovia Kraków
júl 11. 20:30 FK Zeta Golubovci 1 : 5 MOL Vidi FC
júl 11. 20:30 FCSB 2 : 0 Milsami Orhei
júl 11. 20:30 FK Čukarički 3 : 0 FC Banants
júl 11. 20:00 Connah's Quay FC 1 : 2 Kilmarnock
júl 11. 20:00 Olimpija Ljubljana 2 : 3 RFS
júl 11. 19:30 CS Fola Esch 1 : 2 Chikhura Sachkhere
júl 11. 19:00 Speranța Nisporeni 0 : 3 Neftçi PFC Bakı
júl 11. 19:00 FK Radnik Bijeljina 2 : 0 FC Spartak Trnava
júl 11. 19:00 Dinamo Tbilisi 6 : 0 UE Engordany
júl 11. 19:00 Brøndby IF 4 : 1 FC Inter Turku
júl 11. 19:00 Crusaders Belfast 2 : 0 B36 Tórshavn
júl 11. 19:00 Shakhtyor Soligorsk 1 : 0 Hibernians FC Paola
júl 11. 19:00 Brann 2 : 2 Shamrock Rovers
júl 11. 19:00 Molde 7 : 1 KR Reykjavík
júl 11. 19:00 Akademija Pandev 0 : 3 Zrinjski Mostar
júl 11. 19:00 FK Kauno Zalgiris 0 : 2 Apollon Limassol
júl 11. 19:00 FK Liepāja 1 : 1 Dinamo Minsk
júl 11. 19:00 Maccabi Haifa 2 : 0 Mura
júl 11. 19:00 DVSC Debreceni 3 : 0 Kukësi
júl 11. 18:30 Balzan FC 3 : 4 Domžale
júl 11. 18:30 Ružomberok 0 : 2 Levski Sofia
júl 11. 18:30 FK Riteriai 1 : 1 KI Klaksvik
júl 11. 18:00 KuPS 2 : 0 Vitebsk
júl 11. 18:00 Flora Tallinn 2 : 0 Radnički Niš
júl 11. 18:00 Sabail 2 : 3 Universitatea Craiova
júl 11. 17:30 AEK Larnaca 1 : 0 Petrocub
júl 11. 17:30 JK Narva Trans 0 : 2 Budućnost Podgorica
júl 11. 17:30 KF Laçi 1 : 1 Hapoel Beer Sheva
júl 11. 17:00 Alashkert 3 : 1 FK Makedonija Gjorče Petrov
júl 11. 16:45 FK Ventspils 3 : 0 KS Teuta Durres
júl 11. 16:00 Ordabasy Shymkent 1 : 0 Torpedo Kutaisi
júl 11. 15:30 Pyunik 3 : 3 FK Shkupi
júl 10. 17:55 Jeunesse Esch 0 : 0 Tobol Kostanay
júl 9. 19:30 CSKA Sofia 4 : 0 Mladost Podgorica
júl 9. 18:00 Gżira United 0 : 2 Hajduk Split
júl 9. 17:55 St. Joseph's FC 0 : 4 Rangers FC
júl 4. 20:45 SP Tre Fiori 0 : 4 KI Klaksvik
júl 4. 20:45 Cliftonville 4 : 0 Barry Town
júl 4. 20:30 Europa FC 4 : 0 UE Sant Julià
júl 4. 20:00 NSÍ Runavík 0 : 0 Ballymena United
júl 4. 19:30 UE Engordany 2 : 1 La Fiorita
júl 4. 19:30 Cardiff Met University 2 : 1 FC Progrès Niederkorn
júl 2. 17:45 St. Joseph's FC 2 : 0 KF Prishtina
jún 27. 20:45 KF Prishtina 1 : 1 St. Joseph's FC
jún 27. 20:45 La Fiorita 0 : 1 UE Engordany
jún 27. 20:45 Ballymena United 2 : 0 NSÍ Runavík
jún 27. 20:00 KI Klaksvik 5 : 1 SP Tre Fiori
jún 27. 20:00 UE Sant Julià 3 : 2 Europa FC
jún 27. 19:30 FC Progrès Niederkorn 1 : 0 Cardiff Met University
jún 27. 19:30 Barry Town 0 : 0 Cliftonville
máj 29. 21:00 Arsenal 1 : 4 Chelsea
máj 9. 21:00 Chelsea 2 : 1 Frankfurt Eintracht
máj 9. 21:00 FC Valencia 2 : 4 Arsenal
máj 2. 21:00 Frankfurt Eintracht 1 : 1 Chelsea
máj 2. 21:00 Arsenal 3 : 1 FC Valencia
ápr 18. 21:00 Chelsea 4 : 3 Slavia Praha
ápr 18. 21:00 FC Valencia 2 : 0 Villarreal
ápr 18. 21:00 Frankfurt Eintracht 2 : 0 Benfica Lisabon
ápr 18. 21:00 Napoli 0 : 1 Arsenal
ápr 11. 21:00 Slavia Praha 0 : 1 Chelsea
ápr 11. 21:00 Benfica Lisabon 4 : 2 Frankfurt Eintracht
ápr 11. 21:00 Villarreal 1 : 3 FC Valencia
ápr 11. 21:00 Arsenal 2 : 0 Napoli
márc 14. 21:00 Inter Milan 0 : 1 Frankfurt Eintracht
márc 14. 21:00 Benfica Lisabon 1 : 0 Dinamo Zagreb
márc 14. 21:00 Slavia Praha 4 : 3 FC Sevilla
márc 14. 21:00 Arsenal 3 : 0 Rennes
márc 14. 21:00 Villarreal 2 : 1 Zenit St.Petersburg
márc 14. 18:55 Krasnodar FK 1 : 1 FC Valencia
márc 14. 18:55 Austria Salzburg 3 : 1 Napoli
márc 14. 18:55 Dinamo Kiev 0 : 5 Chelsea
márc 7. 21:00 Chelsea 3 : 0 Dinamo Kiev
márc 7. 21:00 Napoli 3 : 0 Austria Salzburg
márc 7. 21:00 FC Valencia 2 : 1 Krasnodar FK
márc 7. 18:55 Dinamo Zagreb 1 : 0 Benfica Lisabon
márc 7. 18:55 Frankfurt Eintracht 0 : 0 Inter Milan
márc 7. 18:55 Zenit St.Petersburg 1 : 3 Villarreal
márc 7. 18:55 Rennes 3 : 1 Arsenal
márc 7. 18:55 FC Sevilla 2 : 2 Slavia Praha
febr 21. 21:00 Benfica Lisabon 0 : 0 Galatasaray
febr 21. 21:00 Chelsea 3 : 0 Malmö FF
febr 21. 21:00 Betis Sevilla 1 : 3 Rennes
febr 21. 21:00 Dinamo Kiev 1 : 0 Olympiakos Piraeus
febr 21. 21:00 Leverkusen 1 : 1 Krasnodar FK
febr 21. 21:00 Inter Milan 4 : 0 Rapid Wien
febr 21. 21:00 Genk 1 : 4 Slavia Praha
febr 21. 18:55 Austria Salzburg 4 : 0 Club Brugge
febr 21. 18:55 Dinamo Zagreb 3 : 0 Plzeň Viktoria
febr 21. 18:55 Napoli 2 : 0 Fc Zürich
febr 21. 18:55 Frankfurt Eintracht 4 : 1 Shahtior Donetsk
febr 21. 18:55 FC Valencia 1 : 0 Celtic Glasgow
febr 21. 18:55 Zenit St.Petersburg 3 : 1 Fenerbahce
febr 21. 18:55 Arsenal 3 : 0 BATE Borisov
febr 21. 18:55 Villarreal 1 : 1 Sporting Lisabon
febr 20. 18:00 FC Sevilla 2 : 0 Lazio Roma

2019 aug 14. 13:47

Európa Liga: Innen érkezik a Fradi ellenfele!

Az izraeli vagy a litván bajnok lesz a zöld-fehérek playoff kihívója

2019 aug 15. 09:45

Nagy csapatmozgás az Európa Liga-selejtezőiben

Tovább folytatódik a rostálás.

2019 aug 6. 18:30

Skandinávok Európában: Ahol senkire se vár egyszerű menet

A Sturm Graz után a PSV Eindhoven próbálkozhat

2019 aug 8. 00:05

EL-selejtező: Torino - Soligorsk

Belottiék a Soligorsk ellen is toronymagas favoritok.

2019 júl 30. 22:43

Európa Liga: Nincs kényelmes párharcunk

Létszámleépítés várható a magyar csapatok körében!

2019 aug 1. 05:27

EL-selejtező: Vaduz - MOL Fehérvár FC

Ebből még gond is lehet.

Európa Liga Selejtező tabella