Kézilabda

Bajnokok Ligája (n) tippek és eredmények

H E V
nov 17. 17:00 RK Krim Mercator Ljubljana (n) 26 : 28 IK Sävehof (n)
nov 17. 17:00 Győri Audi ETO KC (n) 35 : 29 Banik Most (n)
nov 17. 15:10 Team Esbjerg (n) 35 : 22 MKS Lublin (n)
nov 16. 19:30 Metz HB (n) 24 : 24 Ferencvárosi TC (n)
nov 16. 19:15 Vipers Kristiansand (n) 34 : 28 HC Podravka Vegeta (n)
nov 16. 19:00 ŽRK Budućnost T-Mobile (n) 34 : 28 SG BBM Bietigheim (n)
nov 16. 17:00 HCM Râmnicu Vâlcea (n) 23 : 26 Brest Bretagne Handball (n)
nov 16. 13:00 Rostov-Don (n) 23 : 22 CSM Bucuresti (n)
nov 10. 19:00 Banik Most (n) 26 : 31 RK Krim Mercator (n)
nov 10. 18:00 SG BBM Bietigheim (n) 31 : 28 HCM Râmnicu Vâlcea (n)
nov 10. 15:00 Brest Bretagne Handball (n) 32 : 28 ŽRK Budućnost T-Mobile (n)
nov 10. 13:30 CSM Bucuresti (n) 21 : 25 Team Esbjerg (n)
nov 9. 19:30 Ferencvárosi TC (n) 29 : 34 Vipers Kristiansand (n)
nov 9. 18:30 MKS Lublin (n) 20 : 30 Rostov-Don (n)
nov 9. 13:30 IK Sävehof (n) 27 : 36 Győri Audi ETO KC (n)
nov 8. 18:00 HC Podravka Vegeta (n) 25 : 32 Metz HB (n)
nov 3. 20:45 Metz HB (n) 26 : 17 Vipers Kristiansand (n)
nov 3. 18:00 MKS Lublin (n) 19 : 28 CSM Bucuresti (n)
nov 2. 18:15 HC Podravka Vegeta (n) 26 : 27 Ferencvárosi TC (n)
nov 2. 17:00 Győri Audi ETO KC (n) 31 : 26 RK Krim Mercator (n)
nov 2. 15:00 Brest Bretagne Handball (n) 36 : 30 SG BBM Bietigheim (n)
nov 2. 14:00 Rostov-Don (n) 34 : 26 Team Esbjerg (n)
nov 2. 13:30 IK Sävehof (n) 24 : 19 Banik Most (n)
nov 1. 17:30 HCM Râmnicu Vâlcea (n) 20 : 21 ŽRK Budućnost T-Mobile (n)
okt 20. 19:00 Banik Most (n) 25 : 25 IK Sävehof (n)
okt 20. 15:00 Vipers Kristiansand (n) 38 : 38 Metz HB (n)
okt 19. 19:30 RK Krim Mercator Ljubljana (n) 21 : 33 Győri Audi ETO KC (n)
okt 19. 19:00 ŽRK Budućnost T-Mobile (n) 23 : 19 HCM Râmnicu Vâlcea (n)
okt 19. 17:00 CSM Bucuresti (n) 35 : 19 MKS Lublin (n)
okt 19. 15:15 SG BBM Bietigheim (n) 32 : 35 Brest Bretagne Handball (n)
okt 19. 15:00 Ferencvárosi TC (n) 37 : 31 HC Podravka Vegeta (n)
okt 19. 14:30 Team Esbjerg (n) 31 : 26 Rostov-Don (n)
okt 13. 19:00 Banik Most (n) 21 : 46 Győri Audi ETO KC (n)
okt 13. 18:00 HC Podravka Vegeta (n) 25 : 24 Vipers Kristiansand (n)
okt 13. 17:00 SG BBM Bietigheim (n) 23 : 30 ŽRK Budućnost T-Mobile (n)
okt 13. 15:00 IK Sävehof (n) 21 : 25 RK Krim Mercator Ljubljana (n)
okt 13. 13:00 Ferencvárosi TC (n) 28 : 34 Metz HB (n)
okt 12. 19:00 Brest Bretagne Handball (n) 37 : 24 HCM Râmnicu Vâlcea (n)
okt 12. 18:00 MKS Lublin (n) 22 : 28 Team Esbjerg (n)
okt 11. 19:30 CSM Bucuresti (n) 23 : 23 Rostov-Don (n)
okt 6. 17:00 Metz HB (n) 40 : 26 HC Podravka Vegeta (n)
okt 6. 17:00 Győri Audi ETO KC (n) 35 : 23 IK Sävehof (n)
okt 6. 17:00 RK Krim Mercator Ljubljana (n) 29 : 31 Banik Most (n)
okt 6. 16:50 Team Esbjerg (n) 22 : 24 CSM Bucuresti (n)
okt 5. 19:15 Vipers Kristiansand (n) 31 : 22 Ferencvárosi TC (n)
okt 5. 19:00 ŽRK Budućnost T-Mobile (n) 32 : 35 Brest Bretagne Handball (n)
okt 5. 15:00 Rostov-Don (n) 31 : 21 MKS Lublin (n)
okt 4. 17:30 HCM Râmnicu Vâlcea (n) 34 : 27 SG BBM Bietigheim (n)
szept 8. 16:00 Banik Most (n) 35 : 33 Kastamonu B. Genclik SK (n)
szept 8. 13:30 Remudas Gran Canaria (n) 28 : 15 ZORK Jagodina (n)
szept 7. 18:45 Kastamonu B. Genclik SK (n) 31 : 15 ZORK Jagodina (n)
szept 7. 16:15 Remudas Gran Canaria (n) 21 : 28 Banik Most (n)

2019 nov 17. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Vasárnap

Bő a választék a hét utolsó napján is.

2019 nov 16. 10:15

Női kézi BL: Metz - Ferencváros

Nagyon fontos meccs vár a Fradira Franciaországban.

2019 nov 16. 00:01

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Ez a szombat sem lesz unalmas.

2019 nov 14. 07:35

Szerezz 3500Ft ingyenes fogadást a kézilabda BL-meccsekkel

A Szeged és Veszprém, illetve a Győr és Ferencváros csapataira is fogadhatsz.

2019 nov 9. 10:10

Élő tv-sportközvetítések: Szombat

Kényeztető percek jönnek szombat délután.

2019 okt 19. 11:00

Női kézi BL: Ljubljana - Győri ETO

Esélytelen a szlovén csapat.

Bajnokok Ligája (n) tabella

Group A
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Metz 6 4 2 0 194:158 10
2 Vag Kristiansand 6 3 1 2 178:168 7
3 Budapest FTC 6 2 1 3 167:180 5
4 Koprivnica 6 1 0 5 161:194 2
Group B
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Rostov Don 6 4 1 1 167:143 9
2 Esbjerg 6 4 0 2 167:149 8
3 Bucuresti CSM 6 3 1 2 153:131 7
4 Lublin MKS 6 0 0 6 123:187 0

Group C
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Brest Bretagne 6 6 0 0 201:169 12
2 Buducnost Podgorica 6 4 0 2 168:157 8
3 Oltchim RM Valcea 6 1 0 5 148:165 2
4 Bietigheim SG BBM 6 1 0 5 171:197 2
Group D
Poz Név LM Ny D V DG:KG Pt
1 Györi ETO 6 6 0 0 216:147 12
2 Sävehof IK 6 2 1 3 148:166 5
3 Ljubljana Krim 6 2 0 4 158:170 4
4 Most 6 1 1 4 151:190 3